Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 01-08-2010 21:20:38

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Wywiad z Marcelem Szytenchelmem

Dla wszystkich, którzy już zwątpili w jakąkolwiek aktualizację serwisu i nie zaglądają już na główną stronę, mam dobrą wiadomość! Dziwnym trafem nadarzyła się nam okazja przeprowadzenia krótkiego wywiadu z Marcelem Szytenchelmem. Treść rozmowy opublikowaliśmy właśnie na stronie:

http://www.zmiennicy.com/roznosci/wywia … chelm.html

Miłej lektury :)

Offline

 

#2 01-08-2010 22:47:39

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: Wywiad z Marcelem Szytenchelmem

dzięki :)


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#3 01-08-2010 22:50:50

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: Wywiad z Marcelem Szytenchelmem

A przepraszam że marudze, ale czy jest jeszcze jakaś szansa żeby te wywiady które przeprowadzał czy też chciał przeprowadzić o ile dobrze pamiętam Kierownik Gerwanko mają jeszcze jakieś szanse na ukazanie się? Tam był chyba problem z autoryzacją...


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#4 07-08-2010 13:14:39

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiad z Marcelem Szytenchelmem

Problemy zostały zażegnane :-) Niedługo coś udostępnię. Współpraca z Personalnym przygasła nieco, stąd cisza w temacie.


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#5 07-08-2010 18:18:42

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Wywiad z Marcelem Szytenchelmem

Zapoznałem się z tekstem i na dzień dzisiejszy przyjmuję go do aprobującej wiadomości. Tzn. robota trochę krótka, ale super :) Dzięki!

Nawiasem mówiąc chodziłem kilka razy Piotrkowską w Łodzi, ozdobioną rzeźbami sławnych łodzian w skali 1:1 i przez długi czas nie miałem pojęcia, że to właśnie Mr. Szytenchelm jest pomysłodawcą. Notabene, słyszałem też od kustosza skansenu lokomotyw w Karsznicach, że aktor był także zaangażowany w działalność na rzecz tychże i że sprawa sięgała aż do Toronto. Ciekawe czy coś z tego wyszło, chociaż wpółpraca z PKP nie musi należeć do łatwych...

Ostatnio edytowany przez Pleban (07-08-2010 18:24:12)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson