Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 16-03-2013 17:26:02

olesio
Użytkownik
Od: Szczecin
Zarejestrowany: 18-04-2007
Posty: 4

Zauważone literówki na stronie.

Cześc wszystkim.

Daaawnooo nie zaglądalem na tę stronę ani forum, ale czytając sobie wpis o Panu Januszu Rewińskim postanowilem obajrzeć raz jeszcze mój ulubiony odcinek "Zmienników". Czyli odcinek czwarty. Przy okazji przeglądając stronę, aby upewnić się czy rozwinął się pomysł rozpisania przez forumowiczów scenariusza. Zauwazyłem literówkę.

Mianowicie w nagrodach jest "PC World Komputer - Witrydna dnia". Powinno być raczej "witryna", bo nawet z google wynika, że tak nazywa się ten konkurs.

Nie żebym się czepiał, chciałem tylko zwrócić uwage, że mozna to poprawić. Wiadomo, że przy tworzeniu tak rozległej strony z mnóstwem tekstu mozna się pomylić. I zdaje się, że przed chwilą dostrzegłem gdzieś jeszcze literówkę w przepisanym wywiadzie z Panem Piotrem Pręgowskim, jednak teraz nie mogę jej ponownie dojrzeć.

To tyle na teraz. Pozdrawiam serdecznie autorów strony, wszystkich forumowiczów i fanów tego zacnego serialu :)


Pozdrawiam: olesio

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson