Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 22-06-2013 15:56:31

Mikesz
Użytkownik
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 76

Koniec kursu podrywacza na innej ulicy

Cześć,

uzupełniając mapę lokalizacji o kolejne punkty, zwróciłem uwagę na pewną nieścisłość w filmie i zarazem na stronie.

Otóż, podrywacz podaję adres kursu, czyli róg Słowackiego i Poczobutta. W rzeczywistości, Jacek zawozi parę na róg Słowackiego i Krechowieckiej.
Ponadto, z tego co pokazuje mapa wynika, iż w ulicę Poczobutta nie da się wjechać od Słowackiego. Zaznaczam, że nie jestem z Warszawy i opieram się wyłącznie na widoku mapy. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli mylę się w kwestii możliwości wjazdu :)

Poniżej zamieszczam kadr z ciekawostek na stronie oraz zdjęcie z Google Street View:

Koniec kursu. Podrywacz z panią wysiada. (źródło: zmiennicy.com)
http://www.zmiennicy.com/gfx/galeria/ciekawostki/podrywacz-koniec-1.jpg


                    Widok z ulicy Krechowieckiej. UWAGA: Poczekaj na załadowanie się widoku Street View (źródło: maps.google.pl)


           
           

            Wyświetl w Google
           

Ostatnio edytowany przez Mikesz (22-06-2013 21:05:19)

Offline

 

#2 26-06-2013 12:03:45

Bibol
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-06-2013
Posty: 230

Re: Koniec kursu podrywacza na innej ulicy

Poczobutta-Odlanickiego jest ciągiem pieszym, brak wjazdu z obu stron;)
Powinni wysiąść na Słowackiego, a nie Krechowieckiej, patrząc na kadr Poczobutta to kolejna przecznica w lewo, równoległa do tej na której stoją.


- Dacia? Mowy nie ma. To już lepiej od razu rikszę rowerową.
- Nie na nasz klimat panie Stanisławie, jak spadnie śnieg? Mam na myśli zimę oczywiście.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson