Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Pozostałe
  •  » Replika 1313 w Warszawie i widziałem pana M.Hryniewicza :)

#1 27-10-2014 23:42:22

Max454
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-09-2010
Posty: 44

Replika 1313 w Warszawie i widziałem pana M.Hryniewicza :)

Cześć. Dawno mnie już nie było na tym forum i nadrabiam zaległości. Pewnie jest o tym już osobny temat, ale widziałem kilka dni temu (dokładnie to 23.10.2014), będąc w Warszawie, replikę 1313. Niżej zamieszczam fotki, ale na pewno jest na forum oddzielny temat o tej replice, ale jeszcze nie znalazłem. Samochód stał obok Pałacu Kultury i Nauki i choć bardzo się śpieszyłem to szybko wyciągnąłem telefon i zrobiłem 2 fotki. Na przedniej szybie Fiata jest naklejka z numerem telefonu do wynajmu tego pojazdu. Auto ma też żółte, zabytkowe tablice rejestracyjne. No, ale to już pewnie wszystko wiecie z innego tematu... Zamieszczam moje fotki:

http://i.imgur.com/JMK2SXq.jpg

http://i.imgur.com/ZmgGLHr.jpg


Z kolei we wrześniu będąc również w Warszawie i również w okolicach PKiN od strony Alei Jerozolimskich postanowiłem sobie skoczyć na kebaba w jednym z punktów obok wejścia na stacje PKP śródmieście. Zamówiłem, zapłaciłem i czekałem aż dostanę jedzenie. I zasłupiło mnie, bo po chodniku wśród ludzi przechodził Mieczysław Hryniewicz! Zasłupiło mnie tym bardziej, że nie miałem odwagi nawet do niego podejść i powiedzieć "dzień dobry" czy poprosić o autograf lub zdjęcie... I żałuje bardzo, bardzo, bardzo! Miałem ze sobą nawet kamerę i gdybym nie był taki nieśmiały to poprosiłbym pana Mieczysława o 2 zdania do kamery i pozdrowienia dla forumowiczów ze zmiennicy.com. Ah, żałuję. Ale miło byłoby spotkać się z panem Mieczysławem na jakąś dłuższą rozmowę i wywiad przed kamerą, aby mógł powspominać i poopowiadać ciekawe rzeczy, które nas interesują. Może warto pomyśleć o tym i spróbować zdobyć kontakt do pana Mieczysława?

Ostatnio edytowany przez Max454 (28-10-2014 00:33:09)


"Do piekiełka, na krwawy befsztyk"

Offline

 

#2 28-10-2014 11:47:59

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Replika 1313 w Warszawie i widziałem pana M.Hryniewicza :)

Tych fiatów w Warszawie jest 10 w tym jeden czerwony. W pałacu jest biuro firmy która wynajmuje te samochody.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 
  • Indeks
  •  » Pozostałe
  •  » Replika 1313 w Warszawie i widziałem pana M.Hryniewicza :)

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson