Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 10-10-2009 00:15:12

Guybrush
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-10-2009
Posty: 3

Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Odcinek piąty (Safari), czas: 51:05. Taksówka rusza i rozjeżdża żywcem dwa gołębie. Naśmiewanie się z reżysera Poręby jedno, ale Bareja to człowiek swoich czasów tak czy siak i w sumie burak trochę. Nie jestem nadwrażliwy, od czasu do czasu spotykam gołębie przerobione na keczup na krakowskich ulicach, ale mnie trochę ubodła ta scena bo pokazuje, że buraczaność dotyczy często i wyśmiewanego i wyśmiewającego a od Zeitgeistu ucieczki nie ma.

Offline

 

#2 10-10-2009 13:30:21

yes2mike
Użytkownik
Od: 022 Ursynów
Zarejestrowany: 29-07-2008
Posty: 32

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Ludzie żywcem murują na strychach te "bardzo pożyteczne", czyste i schludne istoty, Murują wywietrzniki na poddaszach nowszych budynków, dzieci na wsiach strzelają do nich z wiatrówek, a Ty lamentujesz z powodu tych 2 szkodników ? Ok, to też żywe istoty, ale ich rozrodczość jest na poziomie ponadprzeciętnym (to już plaga a nie ozdoba obsranych ulic i zabytków), więc jakoś nadrobiły tą stratę.
Czy dla Ciebie każdy kto był/jest inny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) niż większość społeczeństwa jest burakiem ? Bareja to nie "taki burak trochę". O zmarłych źle się nie mówi. Szczególnie o takich... No i nie przewidział tych 2 gołębi - prędkość jaką jechali nie była na tyle ogromna, żeby zdrowe jednostki nie zdążyły uciec.

Ostatnio edytowany przez yes2mike (10-10-2009 13:33:08)

Offline

 

#3 13-10-2009 00:00:46

Guybrush
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-10-2009
Posty: 3

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Nie chciałbym być złośliwy, ale Twoja nowomowa kwalifikuje się żywcem do jakiegoś serialu o absurdach. Jakichkolwiek, niekoniecznie peerelowskich.

Nie lamentuję z powodu dwóch gołębi. Nie lubię tylko pomników i jako miłośnik a wręcz sympatyk gołębi lubię czasem na pomniki narobić, żeby ich pamięci nie zamordowała zgnuśniała czystość.

Cenzuro wkrocz!

Offline

 

#4 13-10-2009 23:16:21

yes2mike
Użytkownik
Od: 022 Ursynów
Zarejestrowany: 29-07-2008
Posty: 32

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Zastanawiam się, gdzie o tej porze roku znajdujesz grzyby, które działają aż tak brutalnie na psychikę.

Piszesz, że nie lamentujesz. A przeczytaj swoje słowa oczami osoby trzeciej. Oczywiście te,j która nie najadła się do nieprzytomności dziwnych grzybków-halucypków...

Offline

 

#5 14-10-2009 19:55:34

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Forum schodzi na psy...


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#6 14-10-2009 20:24:04

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Na szczęście większość nie dała się sprowokować...


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#7 09-11-2009 15:21:50

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

yes2mike :

Zastanawiam się, gdzie o tej porze roku znajdujesz grzyby, które działają aż tak brutalnie na psychikę.

Piszesz, że nie lamentujesz. A przeczytaj swoje słowa oczami osoby trzeciej. Oczywiście te,j która nie najadła się do nieprzytomności dziwnych grzybków-halucypków...

---

Wlasnie teraz zbiera sie halucynogenne grzybki :o)


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#8 31-01-2010 22:21:30

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Guybrush :

Odcinek piąty (Safari), czas: 51:05. Taksówka rusza i rozjeżdża żywcem dwa gołębie. Naśmiewanie się z reżysera Poręby jedno, ale Bareja to człowiek swoich czasów tak czy siak i w sumie burak trochę. Nie jestem nadwrażliwy, od czasu do czasu spotykam gołębie przerobione na keczup na krakowskich ulicach, ale mnie trochę ubodła ta scena bo pokazuje, że buraczaność dotyczy często i wyśmiewanego i wyśmiewającego a od Zeitgeistu ucieczki nie ma.

koles ty uwazasz, ze one naprawde byly przejechane ??? no wezze !!! o tym to mozna by bylo tylko pomarzyc

Offline

 

#9 31-01-2010 23:28:53

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

Ten ktoś już się na forum nie pojawia więc luzik.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#10 10-11-2012 22:40:14

dawdzio
Użytkownik
Zarejestrowany: 06-05-2012
Posty: 9

Re: Bareja niby taki klawy a okrucieństwa wobec zwierząt się nie wyzbył

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Rok temu rozdeptałem ślimaka. Będę potępiony na wieki.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson