Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 04-10-2006 11:49:21

helmutt
Użytkownik
Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 137

Spóźnione powitanie.

Witam wszystkich, może trochę za późno, bo forum i strona już działa jakiś czas, ale lepiej późno niż wcale.
Mieszkam i pracuję w Lublinie, mam 30 lat, nazywam się Przemysław - a że na studiach nazywali mnie "helmutt" - takie też przyjąłem miano na forum.
"Zmienników" pokochałem już od pierwszej emisji, nigdy serialu tego nie przegapiłem, mam wszystkie odcinki na VHS - ale czekam niecierpliwie na kolekcję DVD, którą mam zamiar nabyć w całości, choćbym miał przez miesiąc jesć chleb ze smalcem :)
Poza tym intersuję się kolejnictwem (moje zyciowe hobby, wykształcenie, zawód i obecna praca), fizyką (ukończyłem Wydział Fizyki UMCS-u w Lublinie), techniką, lotnictwem i nawigacją lotniczą, atsronautyką, ... sporo by wymieniać.
Bardzo lubię polskie filmy (nie tylko komedie) ale raczej te starsze bo jak się po raz któryś już przekonuję obecne polskie produkcje to już poniżej poziomu gówna w szambie na Kaszubach.
To może tyle o mnie, czy sa jakieś pytania?


Konie to wspaniałe zwierzęta. Jest z nich najsmaczniejsza kiełbasa.

Offline

 

#2 04-10-2006 12:20:15

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Spóźnione powitanie.

helmutt :

To może tyle o mnie, czy sa jakieś pytania?

W której połowie lipca się pan urodził i dlaczego w połowie, a właściwie w drugiej? :P :D :D

Offline

 

#3 04-10-2006 12:31:07

helmutt
Użytkownik
Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 137

Re: Spóźnione powitanie.

W połowie maja, właściwie w pierwszej połowie maja, konretnie 3. maja. :D :D


Konie to wspaniałe zwierzęta. Jest z nich najsmaczniejsza kiełbasa.

Offline

 

#4 19-11-2006 02:46:54

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Spóźnione powitanie.

witam :))))))))


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson