Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 20-02-2007 19:57:57

Kapa Zmiennik93
Użytkownik
Zarejestrowany: 20-02-2007
Posty: 4

Błędy w filmie dotyczace Żółtej 1313

Zauwazcie ze jak pokazuja w 15 odc. wybita szybe w zoltej 1313 to nie ma u gory napisu MIECHELIN wic to jest inny samochod lub poprostu inna szyba wlozyli . Mysle ze gdy sprzedawali na licytacji fiacika to z oryginalna szyba z napisem MICHELIN wiec mozna go poznac wlasnie po tym ze napisie. POZDRO (jesli ktos wie z kad sciagnac odcinki zmiennikuw to prosze pisac wiem ze mi pomozecie) PODRO ALL

Offline

 

#2 20-02-2007 21:29:32

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: Błędy w filmie dotyczace Żółtej 1313

Kapa Zmiennik93 :

Zauwazcie ze jak pokazuja w 15 odc. wybita szybe w zoltej 1313 to nie ma u gory napisu MIECHELIN wic to jest inny samochod lub poprostu inna szyba wlozyli .

Folia się odkleiła, kiedy Krashan wyrywał szybę podczas włamania.


Mysle ze gdy sprzedawali na licytacji fiacika to z oryginalna szyba z napisem MICHELIN wiec mozna go poznac wlasnie po tym ze napisie.

I po tej szybie, zdecydowanie.


(jesli ktos wie z kad sciagnac odcinki zmiennikuw to prosze pisac wiem ze mi pomozecie) PODRO ALL

Z internetu. Ale zdecydowanie lepiej i bardziej elegancko będzie zapytać o płyty w okolicznych kioskach.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson