Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 13-07-2007 11:53:52

filosss
Użytkownik
Zarejestrowany: 13-07-2007
Posty: 16

Filosss wita i pozdrawia

Witam. Nie wiem czemu dopiero teraz trafiam na tą stronę... Twórczość Barei jest dla mnie kwintesencją polskiego kina czasów PRLu, a już seriale Zmiennicy i Alternatywy (tak różne i tak podobne jednocześnie do siebie) są na wręcz u mnie na piedestale uwielbienia...

Narazie czytam Wasze forum - duzo ciekawostek co gdzie jak nagrywane. Sporo z tych rzeczy sam odkrywałem sporo muszę doczytać...

A o sobie powiem tak: Varsavianista, miłośnik Warszawy starej i tej najnowszej. Z zamiłowania fotograf miasta Warszawy i wszystkiego co z tym miastem związane (polecam wwwfilosss.fotolog.pl - mam nadzieje ze nikomu ten link nie zawadzi). Pozdrawiam

Offline

 

#2 14-07-2007 00:00:33

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Filosss wita i pozdrawia

filosss :

Narazie czytam Wasze forum - duzo ciekawostek co gdzie jak nagrywane. Sporo z tych rzeczy sam odkrywałem sporo muszę doczytać...

Jeżeli o to chodzi, to przestudiuj raczej dział "ciekawostki" (a konkretnie "lokalizacje geograficzne...") na stronie głównej. Tam jest tego dużo więcej (również wszystkie konkrety ustalone na forum i zweryfikowane trafiają do ciekawostek).

Offline

 

#3 02-11-2007 00:28:29

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Filosss wita i pozdrawia

filosss :

Witam. Nie wiem czemu dopiero teraz trafiam na tą stronę... Twórczość Barei jest dla mnie kwintesencją polskiego kina czasów PRLu, a już seriale Zmiennicy i Alternatywy (tak różne i tak podobne jednocześnie do siebie) są na wręcz u mnie na piedestale uwielbienia...

Narazie czytam Wasze forum - duzo ciekawostek co gdzie jak nagrywane. Sporo z tych rzeczy sam odkrywałem sporo muszę doczytać...

A o sobie powiem tak: Varsavianista, miłośnik Warszawy starej i tej najnowszej. Z zamiłowania fotograf miasta Warszawy i wszystkiego co z tym miastem związane (polecam wwwfilosss.fotolog.pl - mam nadzieje ze nikomu ten link nie zawadzi). Pozdrawiam

ja sie znam z kolega z innego forum (tylko pod innym nickiem)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson