Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 24-12-2007 02:49:47

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Zmiennicy znowu w telewizji !

Info raczej gwoli ścisłości, ale zawsze miło jak leci w tv - no nie ?

Może kolejny zastrzyk nowych fanów ?

Pierwszy odcinek już w piątek 4.01.2008 na TVP2 o 16.55.

.

Offline

 

#2 24-12-2007 12:09:04

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

czyli jak skoncza dawac alternatywy (bo te same godziny po 3 odcinki na tydzien), ale co tam ja mam na dvd i to leppsze

Offline

 

#3 27-12-2007 20:31:29

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Też mam na DVD Zmienników :))) To miło, że tyle lat po produkcji tego serialu jest on nadal pokazywany w TV. Jestem ciekaw tylko czy te wszystkie aktualne "seriale" typu M jak miłośc itp. będą pokazywane za 20 lat?? :]


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#4 27-12-2007 22:42:32

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Piorun :

Też mam na DVD Zmienników :))) To miło, że tyle lat po produkcji tego serialu jest on nadal pokazywany w TV. Jestem ciekaw tylko czy te wszystkie aktualne "seriale" typu M jak miłośc itp. będą pokazywane za 20 lat?? :]

hah na niekorzysc tych badziewi jest to, ze one maja po tysiace odcinkow i nikomu nie bedzie sie chcialo tyle ogladac tego na nowo, poza tym teraz opowstaje tyle takich syfow, z ktorych duzo wiekszosc jest podobnych do siebie

Offline

 

#5 11-01-2008 00:57:50

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Zauważyliście przybycie kilku nowych userów ? Jednak nie ma jak reemisja Zmienników w tv :)

Offline

 

#6 11-01-2008 02:03:43

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

ja przybyłem na przykład :))) Zmienników uwielbiam od dziecka a o stronie dowiedziałem się szukając brakujących odcinków w internecie :))) W piątek przegapiłem ale od środy siedzę przed telewizorem oglądam :)


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#7 11-01-2008 11:56:12

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

no wlasnie mialem pytac o to: ogladacie to codziennie jak jest ??? ja tak dzisiaj bedzie z "morderca mroczkowskim"

Offline

 

#8 11-01-2008 20:27:44

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

WRC :

Piorun :

Też mam na DVD Zmienników :))) To miło, że tyle lat po produkcji tego serialu jest on nadal pokazywany w TV. Jestem ciekaw tylko czy te wszystkie aktualne "seriale" typu M jak miłośc itp. będą pokazywane za 20 lat?? :]

hah na niekorzysc tych badziewi jest to, ze one maja po tysiace odcinkow i nikomu nie bedzie sie chcialo tyle ogladac tego na nowo, poza tym teraz opowstaje tyle takich syfow, z ktorych duzo wiekszosc jest podobnych do siebie

Zgodzę się oczywiście z tą opinią. A i jeszcze jest tak, że I. Łepkowska wymyśliła nowy serial podobny do "M jak miłość", żeby zgarnąć kolejne telekamery, bo "M..." już nie może.

A owszem, dzisiaj było o killerze Mroczkowskim. ;)
Ja też mam wszystkie DVD, ale jakżebym mógł nie oglądać po raz "enty" kochanego serialu???


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#9 11-01-2008 20:37:56

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

ahaha o killerze fajnie go nazwales
chyba w ogole bareja (i chyba inni tworcy) robili filmy, ktore nigdy sie nie nudza i mozna po milion razy ogladac nawet wiedzac jaka scenka jest po ktorej i znajac dialogi
ale te filmy maja cos w sobie w prlu powstaly najlepsze polskie filmy jakie kiedykolwiek byly

Ostatnio edytowany przez WRC (11-01-2008 20:39:33)

Offline

 

#10 11-01-2008 20:49:37

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Masz rację WRC. Filmy z czasów PRL nigdy się nie nudzą. O ZMIENNIKACH to nie mówię, ale na przykład tacy "Sami Swoi". Film ma 40 lat i nadal bawi i przyjemnie się go ogląda, a uśmiech z twarzy nie schodzi. Inna rzeczywistość...


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#11 11-01-2008 21:50:02

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Pavloos_1313 :

Masz rację WRC. Filmy z czasów PRL nigdy się nie nudzą. O ZMIENNIKACH to nie mówię, ale na przykład tacy "Sami Swoi". Film ma 40 lat i nadal bawi i przyjemnie się go ogląda, a uśmiech z twarzy nie schodzi. Inna rzeczywistość...

i ja się z tym zgodzę , te filmy nigdy się nie znudzą , mam już sporawą kolekcje i ciągle ją poszerzam o nowe pozycje :) Filmy Barei to u mnie Nr. 1 .Bardzo lubie do nich wracać a śmieje się niezmiennie z dialogów i fabuły :)


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#12 12-01-2008 00:23:55

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

WRC :

no wlasnie mialem pytac o to: ogladacie to codziennie jak jest ??? ja tak dzisiaj bedzie z "morderca mroczkowskim"

Ja akurat około 17.00 jem obiad to sobie włączam telewizorek w kuchi i oglądam.
Dzisiaj był Mroczkowski - buahahahaha.
Pamiętam że jako dzieciak nie czaiłem że to nie on zabił i nie tą prostytutkę ;)

.

Offline

 

#13 12-01-2008 15:05:34

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Panowie! Myśle że 50% sukcesu Zmienników to aktorzy. Przecież jak okiem sięgnąć grają tam prawie same gwiazdy i najlepsi aktorzy!!! Bronisław Pawlik, Irena Kwiatkowska, Jan Englert, Wojciech Pokora, Marian Opania, Ignacy Machowski, Krzysztof Kowalewski, Mieczysław Czechowicz, Kazimierz Kaczor, Jerzy Przybylski, Marek Siudym, Stefan Friedmann, Adam Ferency, Zdzisław Wardejn i wielu innych. Wystarczy zobaczyć kto gra teraz w "serialach" w TV... Dno totalne niestety!


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#14 12-01-2008 17:58:05

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Jordan :

WRC :

no wlasnie mialem pytac o to: ogladacie to codziennie jak jest ??? ja tak dzisiaj bedzie z "morderca mroczkowskim"

Ja akurat około 17.00 jem obiad to sobie włączam telewizorek w kuchi i oglądam.
Dzisiaj był Mroczkowski - buahahahaha.
Pamiętam że jako dzieciak nie czaiłem że to nie on zabił i nie tą prostytutkę ;)

.

ja podobnie, bylem, pewny ze on ja zabil nie rozumialem tylko dlaczego ona miala czarne wlosy skoro ta, z ktora przyjechal miala jakis taki ciemny blond, dopiero jak byelm starszy zrozumialem ze to inne mieszkanie i inna babka i wszystko bylo jasne

Offline

 

#15 12-01-2008 22:10:06

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Piorun :

Panowie! Myśle że 50% sukcesu Zmienników to aktorzy. Przecież jak okiem sięgnąć grają tam prawie same gwiazdy i najlepsi aktorzy!!! Bronisław Pawlik, Irena Kwiatkowska, Jan Englert, Wojciech Pokora, Marian Opania, Ignacy Machowski, Krzysztof Kowalewski, Mieczysław Czechowicz, Kazimierz Kaczor, Jerzy Przybylski, Marek Siudym, Stefan Friedmann, Adam Ferency, Zdzisław Wardejn i wielu innych. Wystarczy zobaczyć kto gra teraz w "serialach" w TV... Dno totalne niestety!

Zgodzę się z tym, Panie Kolego. Teraz poszukuje się nowych twarzy i co z tego jest?? DNO!!! A dawniej to aktorzy byli sprawdzeni. Z doświadczeniem. I to jest sukcesem!


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#16 12-01-2008 22:25:30

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Pavloos_1313 :

Piorun :

Panowie! Myśle że 50% sukcesu Zmienników to aktorzy. Przecież jak okiem sięgnąć grają tam prawie same gwiazdy i najlepsi aktorzy!!! Bronisław Pawlik, Irena Kwiatkowska, Jan Englert, Wojciech Pokora, Marian Opania, Ignacy Machowski, Krzysztof Kowalewski, Mieczysław Czechowicz, Kazimierz Kaczor, Jerzy Przybylski, Marek Siudym, Stefan Friedmann, Adam Ferency, Zdzisław Wardejn i wielu innych. Wystarczy zobaczyć kto gra teraz w "serialach" w TV... Dno totalne niestety!

Zgodzę się z tym, Panie Kolego. Teraz poszukuje się nowych twarzy i co z tego jest?? DNO!!! A dawniej to aktorzy byli sprawdzeni. Z doświadczeniem. I to jest sukcesem!

Teraz  Jacka zagrałby Małaszyński a Kasie Kożuchowska :DDD


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#17 13-01-2008 05:36:57

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Nie tylko kwestia aktorów ale ogólnie wszystkiego. Brak jakiegoś poweru, nawet u tych samych ludzi co za komuny kręcili świetne filmy a teraz ? Chyba od tego dobrobytu większości twórcom poprzewracało się w dupach. Za PRL film i szeroko pojęta sztuka była jedną z niewielu szans na wyrwanie się z okowów socjalistycznego pęta i dlatego się wszyscy sprężali, a dziś ?
Po cholerę ma się kto starać, jak nie jeden serial to drugi, wizyta w głupim programie. A gdzie prawdziwe kino ?

Offline

 

#18 13-01-2008 12:38:33

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Jordan :

Nie tylko kwestia aktorów ale ogólnie wszystkiego. Brak jakiegoś poweru, nawet u tych samych ludzi co za komuny kręcili świetne filmy a teraz ? Chyba od tego dobrobytu większości twórcom poprzewracało się w dupach. Za PRL film i szeroko pojęta sztuka była jedną z niewielu szans na wyrwanie się z okowów socjalistycznego pęta i dlatego się wszyscy sprężali, a dziś ?
Po cholerę ma się kto starać, jak nie jeden serial to drugi, wizyta w głupim programie. A gdzie prawdziwe kino ?

Moja kochana Babcia zawsze jak oglada trylogię S. Chęcińskiego (tj. "Sami Swoi", "Nie Ma Mocnych", "Kochaj Albo Rzuć") to mówi, że teraz takich filmów nie ma. Wspomina ciepło te czasy. Owszem, ogląda np. "M jak miłość", ale mówi, że to nie jest już TO.


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#19 13-01-2008 12:40:43

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

TAXI 666 :

Teraz  Jacka zagrałby Małaszyński a Kasie Kożuchowska :DDD

Dokładnie. Otworzysz lodówKIE, a tam Małaszyński. On jest dosłownie wszędzie!


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#20 14-01-2008 13:59:13

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Pavloos_1313 :

TAXI 666 :

Teraz  Jacka zagrałby Małaszyński a Kasie Kożuchowska :DDD

Dokładnie. Otworzysz lodówKIE, a tam Małaszyński. On jest dosłownie wszędzie!

"Nie przesadzajmy z tą rolą jednostki w historii..."

Kto wie z jakiego to filmu...


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

#21 14-01-2008 14:16:00

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Pawełzmiennik :

Pavloos_1313 :

TAXI 666 :

Teraz  Jacka zagrałby Małaszyński a Kasie Kożuchowska :DDD

Dokładnie. Otworzysz lodówKIE, a tam Małaszyński. On jest dosłownie wszędzie!

"Nie przesadzajmy z tą rolą jednostki w historii..."

Kto wie z jakiego to filmu...

moze z "miska", bo tam krecili film

Offline

 

#22 17-01-2008 16:55:59

pitbull
Użytkownik
Zarejestrowany: 04-01-2008
Posty: 2

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Jordan :

Nie tylko kwestia aktorów ale ogólnie wszystkiego. Brak jakiegoś poweru, nawet u tych samych ludzi co za komuny kręcili świetne filmy a teraz ? Chyba od tego dobrobytu większości twórcom poprzewracało się w dupach. Za PRL film i szeroko pojęta sztuka była jedną z niewielu szans na wyrwanie się z okowów socjalistycznego pęta i dlatego się wszyscy sprężali, a dziś ?
Po cholerę ma się kto starać, jak nie jeden serial to drugi, wizyta w głupim programie. A gdzie prawdziwe kino ?

niestety w dzisiejszych czasach seriale są nudne występuje w nich jeden wątek który jest wałkowany na wszystkie możliwe sposoby np Magda M, czy Na Wspólne ( raz się jedni kłócą a inni godzą i tak w kółko),  nie ma sensu robić kolejnych części nawiązujących do klasyków jak np Dylematu 5, bo z dobrego serialu robi się cyrk, w Alternatywach ludzie się normalnie zachowują przedstawiona jest rzeczywistość tych czasów a tu oprócz sztucznego grania co niby ma być śmieszne puszczają  głupią muzyczkę co robi z tego jeszcze większy obciach, dobrobyt  niektórym w głowie przewrócił :(

Offline

 

#23 26-01-2008 18:38:22

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Pawełzmiennik :

Pavloos_1313 :

TAXI 666 :

Teraz  Jacka zagrałby Małaszyński a Kasie Kożuchowska :DDD

Dokładnie. Otworzysz lodówKIE, a tam Małaszyński. On jest dosłownie wszędzie!

"Nie przesadzajmy z tą rolą jednostki w historii..."

Kto wie z jakiego to filmu...

Ten text z jednostką w historii jest z ostatniego odcinka 40-latka. Wypowiada go tow. Minister podczas odwiedzin Karwoskiego w szpitalu.


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

#24 06-03-2009 22:00:37

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

PRZYPOMINAM !!!  Jutro 9:25 TVP2

Ostatnio edytowany przez YACEK (06-03-2009 22:01:07)


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#25 06-03-2009 23:52:51

zdzichu
Użytkownik
Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 4

Re: Zmiennicy znowu w telewizji !

Oglądać czy nie oglądać? Pewnie obejrzę, mimo tego że mam DVD. Ale inaczej się ogląda mając świadomość, że ktoś inny też to ogląda w tym samym czasie. Z jednej strony się cieszę, że mam Zmienników na DVD, ale przez to tak przewałkowałem każdy odcinek, że musiał rok minąć żeby się ponownie skusić na oglądanie. Zastanawiam się tylko po co znowu oglądam skoro wiem co będzie w kolejnej scenie.  I właśnie to jest fenomen tego serialu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson