Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 19-02-2008 15:29:06

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

zabawa

Mam taki pomysł żeby na forum napisać własną wersję wydarzeń,jak my byśmy to zrobili(ina odwrót niż w serialu) np.
Kasia zostawia w kieszeni list a nie wyjmuje go ,Jacek jedzie do Zatorów,przeczytał list,pojechał do Kasi i powiedział że nic się nie stało,żę jej przebacza i prosi o rękę Kasi :)
myślę że zrozumieliście :)


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#2 19-02-2008 20:14:41

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: zabawa

Wiem o co chodzi ;)

Akcja porwania 1313:  Lepiej jakby Kuśmider nie zatrzymał się na wezwanie i uciekał dalej. Nastąpiłby pościg za nimi aż do Poznania. Tam Kuśmider nie wychamował, wjechał na peron i zsunął się na tory...



.

Offline

 

#3 19-02-2008 21:28:16

autovidol
Użytkownik
Od: Opole
Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 306

Re: zabawa

albo na dworcu w Kutnie nie wypada szyba tylko całe drzwi, albo jak gliniarze Ci od Englerta nie dali sie ubłagać to jacek z kasią by myli a englert by wode donosił


Chwileczkę, ja zaraz zaraz... zaraz.
Zygmunt! Cho no
Uważaj tramwaj! Widzę... siedemnastka!
Stachu! Cho no

Offline

 

#4 20-02-2008 21:26:28

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: zabawa

autovidol :

albo na dworcu w Kutnie nie wypada szyba tylko całe drzwi, albo jak gliniarze Ci od Englerta nie dali sie ubłagać to jacek z kasią by myli a englert by wode donosił

niee jacek by mył kasia wiadra nosiła a englert mówiłby że za mało wody i że tam jeszcze jest kilogram brudu i czemu pan(i) tak wolno te wiadra nosi jak baba...


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#5 20-02-2008 22:50:57

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: zabawa

ardiano :

autovidol :

albo na dworcu w Kutnie nie wypada szyba tylko całe drzwi, albo jak gliniarze Ci od Englerta nie dali sie ubłagać to jacek z kasią by myli a englert by wode donosił

niee jacek by mył kasia wiadra nosiła a englert mówiłby że za mało wody i że tam jeszcze jest kilogram brudu i czemu pan(i) tak wolno te wiadra nosi jak baba...

i robilby pewnie "rrrru rrrru rrrru" jak przy podnoszeniu "8 ton"

Ostatnio edytowany przez WRC (21-02-2008 10:29:15)

Offline

 

#6 21-02-2008 00:58:08

fromthesecondside
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-06-2007
Posty: 291

Re: zabawa

Gdyby Barewicz byłby inteligentniejszy, może nie przyjąłby „nagrody”, a tow. Zdzichowi nie odpowiadałby tak monosylabami, tylko od razu powiedział, o co chodzi. Zresztą ktoś to już gdzieś napisał.

Offline

 

#7 21-02-2008 05:16:43

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: zabawa

A propos Barewicza:
Po licytacji 1313 Kasia i Jacek olewają segment zaproponowany przez Stanisława i biorą udział w licytacji domu Barewicza który nie ma czym zapłacić cła za merca  - "gotów mi dom zlicytować".
Chciałbym wtedy zobaczyć minę Barewicza i satysfakcję jego ekipy filmowej :)
.

Offline

 

#8 21-02-2008 18:24:43

fromthesecondside
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-06-2007
Posty: 291

Re: zabawa

Oo, to by było dobre! A jeszcze lepsze, gdyby, dajmy na to, stało się z nim coś niezbyt poważnego, ale solidnie wpływającego na cenę (np. coś się zaśmiardło) i dom poszedłby po niskiej cenie (niższej niż ten segment Lesiaka)

Offline

 

#9 22-02-2008 11:18:19

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: zabawa

O widzę że "zabawa "się rozwija.Bardzo dobrze:).Ja wymyśliłam coś takiego:Gdyby Jacka i Kasię  nie byłoby stać na swój dom lub mieszkanie,to by zamieszkali w Zatorach i Mastalerz by podrywał Kasię a Jacuś by mu dał za przeproszeniem "w papę" :)


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#10 22-02-2008 11:45:06

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: zabawa

hehe ja mysle ze to kasia by odpowiednio zareagowała...


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#11 22-02-2008 12:09:39

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: zabawa

ardiano :

hehe ja mysle ze to kasia by odpowiednio zareagowała...

Postąpiłaby tak jak z Krashanem??"Ty mi się podobać jako męszcizna"??? :D


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#12 22-02-2008 18:45:00

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: zabawa

raczej jak z Mroczkowskim i Koniuszką, z ta tylko różnicą że to Kasia dałaby Masztalerzowi "w pape" a nie ślamazarny Jacek


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#13 22-02-2008 18:47:34

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: zabawa

ardiano :

raczej jak z Mroczkowskim i Koniuszką, z ta tylko różnicą że to Kasia dałaby Masztalerzowi "w pape" a nie ślamazarny Jacek

Ok.Ale bym się kłóciła że Jacek by nie stanął w jej obronie.....Jak kocha to obroni.A co by było gdyby Henio podrywał Kasię...Nawet o tym nie myślę :PAlbo brat Henia :D

Ostatnio edytowany przez sabina97 (22-02-2008 18:48:08)


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#14 22-02-2008 19:29:33

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: zabawa

fromthesecondside :

Oo, to by było dobre! A jeszcze lepsze, gdyby, dajmy na to, stało się z nim coś niezbyt poważnego, ale solidnie wpływającego na cenę (np. coś się zaśmiardło) i dom poszedłby po niskiej cenie (niższej niż ten segment Lesiaka)

Albo cena poszła w górę bo Ksywa rozpuścił cynk o skarbach jakie to Barewicz zgromadził na posesji.
Wszyscy licytują a nie wiedzą że Barewicz podjechał traktorem, wyniósł co się dało a potem podczas licytacji wysadzi w powietrze padlinę.

.

Offline

 

#15 23-02-2008 00:06:41

fromthesecondside
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-06-2007
Posty: 291

Re: zabawa

@Jordan: Tylko jak to by się miało skończyć?
@Kasia i Jacek w Zatorach: No, a potem przeprowadziliby się od Mastalerza-molestanta np. do rodziców Kasi, albo wynajęliby mieszkanie z pozbawionym go Barewiczem :)

Offline

 

#16 23-02-2008 02:06:34

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: zabawa

fromthesecondside :

@Jordan: Tylko jak to by się miało skończyć?

A tak - Opania nie kupił 1313 to pomyślał - a to chociaż kupię chatę Wieśkowi - wylicytował a tu nagle boom.

.

Offline

 

#17 23-02-2008 09:24:30

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: zabawa

Jordan :

fromthesecondside :

@Jordan: Tylko jak to by się miało skończyć?

A tak - Opania nie kupił 1313 to pomyślał - a to chociaż kupię chatę Wieśkowi - wylicytował a tu nagle boom.

.

Dobre :).


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#18 24-02-2008 20:11:00

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: zabawa

Albo gdyby tak Mastalerzowi zabrali pałacyk :).I Jacuś musiałby mieszkać u Pióreckich którzy wezmą go z litością:)


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#19 24-02-2008 21:26:30

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: zabawa

Tylko jak oni by się tam wszyscy pomieścili? a na tę ruinę to raczej mało kto by się skusił..


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#20 24-02-2008 21:36:20

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: zabawa

wynajeli by lokal od Oborniaków :)


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#21 24-02-2008 21:53:07

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: zabawa

Albo opiekowali się mieszkaniem docenta i podlewali mu kwiatki :)


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#22 24-02-2008 21:57:17

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: zabawa

A gdyby tak na granicy w świecku zamiast "padliny" stał elegancki najnowszy model Mercedesa "pewnie diesel jak to kierownik produkcji przypuszczał" - Barewicz zadowolony w asyście Jacka osobiście sprawdzał wóz bo tu nie złapią , jechali by sporo przed fiatem znając osiągi obu marek  , lecz w pewnym momencie kończy się benzyna i dojeżdżają na stacje na rezerwie , a że taki to na pewno pali ze 20 i jest autem na zagranicznych numerach , A Barewicz nie posiada talonów na benzynę , toteż Jacek Ratuje sytuację odpalając zegarek pracownikowi stacji na dystrybutorze - W ramach wdzięczności tenże facet tankuje pół baku i oświadcza ze więcej nie może , Wtedy Jacek oświadcza że przed Warszawą wezmą kilka litrów od Mariana choć przelewanie z baku od taksówki jest zabronione i jest to tylko z jego strony grzeczność . Jadą więc pięknym Mercedesem w stronę Warszawy . Na postoju przelewają kilka "grzecznościowych" litrów z Fiata do Mercedesa i ruszają dalej. Na miejscu od ekipy filmowej następują gratulacje , a ludziom wychodzą gały z wrażenia na widok stojącego pod studiem Mercedesa . Wtedy też dzwoni towarzysz Zdzisław i w serdecznej atmosferze umawiają się z "Waldim" na wypad wózkiem na mazury , oczywiście koszt benzyny pokrywa Towarzysz Zdzisław który załatwił talon od taksówki , W drodze na mazury Barewicz (mając już obiecane prawo jazdy) aby polepszyć swoje stosunki ze Zdzichem ofiarowuje mu Mercedesa w imię ich  przyjaźni. Na postoju uradowany Zdzichu zasiada za
kierownicą wozu i ruszają w dalszą podróż .Stosunki Barewicza ze Zdzisiem są teraz jeszcze bardziej serdeczne i po powrocie z Mazur zadowolony z siebie Barewicz udaje się na plan filmowy . Po kilku dniach otrzymuje telefon od Towarzysza że został on zatrzymany przez Milicję i coś jest nie tak z wozem . Barewicz niezwłocznie udaje się na miejsce i pyta kolegi co się stało
Zdenerwowany Towarzysz wyciąga książkę z dokumentami od wozu i pokazuje przyjacielowi , ten patrzy do środka , dokumenty wszystkie są sfałszowane , wśród dokumentów znajduje się list od Gonschorka :
Drogi panie Barewicz , zapewne ucieszył się pan z najnowszego modelu Mercedesa , kilkanaście lat temu żartowałem sobie z panem , uśmiał się pan serdecznie , ale ja poszedłem siedzieć na długie lata , teraz trafiła mi się okazja i kupiłem od znajomego nowy model Mercedesa , ale auto ma jeden szkopuł , brak dokumentów , fizycznie nie istnieje , sfałszowałem więc nowy  komplet dokumentów dla Mercedesa i wysłałem do świecka , cieszy się pan z takiego prezentu "Juror Festiwalu filmowego Obywatel Monte Christo"
Barewicz żeby wybronić przyjaciela pokazał ten list milicjantom , niestety tekst z kartki znikł w kilka minut bo był napisany na papierze fotograficznym . Milicjanci uznali to za spisek i zabrali samochód obciążając potężną grzywną Towarzysza Zdzisława . Przyjaźń między panami , przestała istnieć .Barewicz chcąc się jakoś ratować  i
przynajmniej spłacić połowę długu rozbebeszył Mercedesa na części i sprzedał nielegalnie na giełdzie , pieniądze
z części oddał Zdzichowi ale i to nie wystarczyło na zupełne pokrycie grzywny , więc  szukał pomocy u Mariana i Jacka bo chciał mieć świadków że go oszukano i nie był świadomy że odebrał wóz z lewymi papierami    , lecz oni tylko pomogli przywieźć wóz , w dokumenty zaglądał tylko sam Barewicz a że nie był obeznany nie dostrzegł fałszerstwa ani koperty w środku .W ten sposób choć z czasem spłacił grzywnę , znienawidził go Towarzysz Zdzisław myśląc ze to świadoma prowokacja i miał przechlapane :)  Taka jest moja nowa wersja tamtych wydarzeń :)

Ostatnio edytowany przez TAXI 666 (24-02-2008 23:42:48)


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#23 25-02-2008 01:04:42

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: zabawa

Towarzyszu TAXI - jednak to nie był diesel ?

Offline

 

#24 25-02-2008 16:22:41

budzik
Użytkownik
Zarejestrowany: 25-02-2008
Posty: 9

Re: zabawa

powinni w ostatnim odcinku jeszcze pokazać miny zwyciezców licytacji jak rozpruli siedzenie


,,Cześć Marian,co robisz?
-Olewam.Lubie te robote''

Offline

 

#25 25-02-2008 18:17:27

autovidol
Użytkownik
Od: Opole
Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 306

Re: zabawa

TAXI 666 :

A gdyby tak na granicy w świecku zamiast "padliny" stał elegancki najnowszy model Mercedesa

masz na myśli W126 560SEL albo W124 300E ?


Chwileczkę, ja zaraz zaraz... zaraz.
Zygmunt! Cho no
Uważaj tramwaj! Widzę... siedemnastka!
Stachu! Cho no

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson