Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Postaci
  •  » Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

#26 21-04-2008 20:57:26

Bertorelli
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 74

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Pewnie chodzi o to, że Ewa okazała się bardzo sympatyczną i co najważniejsze wszystkopamiętającą osobą ;-)


Duża niebieski toreb

Offline

 

#27 21-04-2008 21:22:35

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

uwierzę jak usłyszę może poprostu przed wywiadem przejrzała naszą stronę hahaha


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#28 21-04-2008 21:31:58

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

WRC, powiem ci ze mozesz sobie darowac swoje uwagi, nie chcesz ogladac nie musisz, jak tak bardzo masz jakies ale to udostepnie adminowi ten film z adnotacja, ze z twojego IP ani loginu nie mozna go ogladac. Pytan bylo prawie szescdziesiat, a moze ponad bo byly podpunkty, jak widac bez twojej pomocy obeszlismy sie znakomicie. Nie pisz o kims kogo nie znasz jak o swoim znajomym - na jakiej podstawie twierdzisz ze wypila troche procentow? Swoimi wypowiedziami pokazujesz niski poziom, zaprosilem P. Ewe na strone, mam nadzieje, ze MaJor wykasuje ten watek bo bedzie mi wstyd za ciebie, przedstawilem to miejsce jako cos fajnego, a ty usilnie robisz za przeproszeniem w co drugim poscie gnój.

Tak wiec powtarzam jeszcze raz - Nie podoba ci sie, mozesz nie ogladac to po pierwsze. Uszanuj to, ze kobieta znalazla czas dla mnie jako wyslannika strony zmiennicy.com, mogla to olac, powiedziec, ze ma gdzies, ma 1256 wazniejszych spraw codziennych niz jakis serial sprzed dwudziestu lat, a jednak spotkala sie. to o czyms swiadczy chyba nie??? Po drugie: Moge dotrzec do kazdego aktora, ktory gral w tym filmie. To sie nazywa uklad i oligarchia. Ale jezeli dalej bedziesz zachowywal sie nieodpowiedzialnie to bede dalej je robil, ale nie ujrza one juz swiatla dziennego, poniewaz nie lubie kiedy ktos wpada miedzy wodke a zakaske. Mieszkasz w Krakowie i nie mogles przez dwa lata zrobic zdjec kilku lokalizacji???
Dokladny adres podaje Rawicz, jak tlumaczy Jackowi jak dojechac do telewizji. Ja na podstawie tych informacji i starej mapy dotarlem tam bezblednie. Jezeli nie masz nic ciekawego do zaoferowania to nie mow nic i czesc!!!

Pozdro dla wszystkich trzezwo myslacych...

P.S. analogicznie jak w wywiadzie z M.H. zrobione byly storyboardy ze scenami co do ktorych mielismy pytania. To chyba nieco odswieza pamiec co??? :>

Ostatnio edytowany przez Kier.Prod.T.Garwanko (21-04-2008 21:34:33)


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#29 21-04-2008 21:38:29

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Kier.Prod.T.Garwanko :

zaprosilem P. Ewe na strone  :>

a nie mówiłam, to się nazywa antycypacja :>


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#30 21-04-2008 21:39:57

Pavloos_1313
Użytkownik
Od: Skarland
Zarejestrowany: 25-10-2007
Posty: 358

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

No i brawo Garwanko, brawo!! Ja tam chętnie wywiad obejrze, bo panią Ewę lubię. Pozdrawiam serdecznie.


Meine situazione ist kaputt!! Ich habe gold!!

Offline

 

#31 21-04-2008 22:26:08

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Uprzedzając ewentualne pytania: Tak, WRC, wykasowałem część Twoich wypocin. I, niestety, nie mogę się nie zgodzić z Kier.Prod.T.Garwanko, że poziom, jaki reprezentujesz na tym forum, jest po prostu żenujący. Przykro mi to mówić, ale momentami zachowujesz się jak kompletny idiota i czytając niektóre Twoje wypowiedzi aż trudno mi uwierzyć w to, ile masz lat.

Kier.Prod.T.Garwanko: Nie chcę usuwać całego wątku, przynajmniej na razie. A na wywiad czekam z nieskrywaną niecierpliwością :)

Offline

 

#32 21-04-2008 22:40:17

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Kier.Prod.T.Garwanko :

WRC, powiem ci ze mozesz sobie darowac swoje uwagi, nie chcesz ogladac nie musisz, jak tak bardzo masz jakies ale to udostepnie adminowi ten film z adnotacja, ze z twojego IP ani loginu nie mozna go ogladac. Pytan bylo prawie szescdziesiat, a moze ponad bo byly podpunkty, jak widac bez twojej pomocy obeszlismy sie znakomicie. Nie pisz o kims kogo nie znasz jak o swoim znajomym - na jakiej podstawie twierdzisz ze wypila troche procentow? Swoimi wypowiedziami pokazujesz niski poziom, zaprosilem P. Ewe na strone, mam nadzieje, ze MaJor wykasuje ten watek bo bedzie mi wstyd za ciebie, przedstawilem to miejsce jako cos fajnego, a ty usilnie robisz za przeproszeniem w co drugim poscie gnój.

Tak wiec powtarzam jeszcze raz - Nie podoba ci sie, mozesz nie ogladac to po pierwsze. Uszanuj to, ze kobieta znalazla czas dla mnie jako wyslannika strony zmiennicy.com, mogla to olac, powiedziec, ze ma gdzies, ma 1256 wazniejszych spraw codziennych niz jakis serial sprzed dwudziestu lat, a jednak spotkala sie. to o czyms swiadczy chyba nie??? Po drugie: Moge dotrzec do kazdego aktora, ktory gral w tym filmie. To sie nazywa uklad i oligarchia. Ale jezeli dalej bedziesz zachowywal sie nieodpowiedzialnie to bede dalej je robil, ale nie ujrza one juz swiatla dziennego, poniewaz nie lubie kiedy ktos wpada miedzy wodke a zakaske. Mieszkasz w Krakowie i nie mogles przez dwa lata zrobic zdjec kilku lokalizacji???
Dokladny adres podaje Rawicz, jak tlumaczy Jackowi jak dojechac do telewizji. Ja na podstawie tych informacji i starej mapy dotarlem tam bezblednie. Jezeli nie masz nic ciekawego do zaoferowania to nie mow nic i czesc!!!

Pozdro dla wszystkich trzezwo myslacych...

P.S. analogicznie jak w wywiadzie z M.H. zrobione byly storyboardy ze scenami co do ktorych mielismy pytania. To chyba nieco odswieza pamiec co??? :>

gdybys zagladnal na strone to bys wiedzial ze juz okolo 2 lat sa foty z krakowa a to co pisalem to przede wszystkim nie bylo do ciebie ale widze strasznie bierzesz wszystko do siebie zamiast nie reagowac na niektore rzeczy... co do miasta to zapewne lepiej znam niz ty

p.s. nie wiem co to sa story cos tam ani czy odswiezaja pamiec, bo nie mialem tego ani nie wystepowalem w serialu mam na mysli ten serial

Ostatnio edytowany przez WRC (22-04-2008 00:19:29)

Offline

 

#33 21-04-2008 22:41:28

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

MaJor :

Uprzedzając ewentualne pytania: Tak, WRC, wykasowałem część Twoich wypocin. I, niestety, nie mogę się nie zgodzić z Kier.Prod.T.Garwanko, że poziom, jaki reprezentujesz na tym forum, jest po prostu żenujący. Przykro mi to mówić, ale momentami zachowujesz się jak kompletny idiota i czytając niektóre Twoje wypowiedzi aż trudno mi uwierzyć w to, ile masz lat.

Kier.Prod.T.Garwanko: Nie chcę usuwać całego wątku, przynajmniej na razie. A na wywiad czekam z nieskrywaną niecierpliwością :)

dzieqje szanownemu panu bardzo

a tak w ogole ciekawe skad wiesz ile mam lat

i skoro juz sie odezwales to moglbys w koncu po pol roku zrobic jakas aktualizacje, skoro pojawilo sie troche nowych zdjec

Ostatnio edytowany przez WRC (21-04-2008 22:44:28)

Offline

 

#34 21-04-2008 22:54:10

Personalny_Łukasik
Użytkownik
Od: WPT
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 28

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Uprzedzę niecierpiwych, ukróciwszy podejrzliwych: Pani Błaszczyk bardzo lubi serial ZMIENNICY!!! Z przyjemnością brała w nim udział i z sentymentem go ogląda!!!

Wyszło że Personalny miał racje :)

Więcej szczegółów po montażu...

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących :)

Offline

 

#35 22-04-2008 04:27:21

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Może tamten wywiad na którym oparliśmy swoje odczucia co do pani Błaszczyk był lipą jak ten z Pokorą :)

Offline

 

#36 22-04-2008 06:09:05

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

A sorry, że tak wyskoczę... wspominacie o wywiadzie z p. Hryniewiczem. Czy on jeszcze gdzieś wisi w sieci?? Bo nie mogę go znaleźć, albo źle szukam :)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#37 22-04-2008 09:00:35

TRoCIn
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 88

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Z tego co wiem to wywiad z M.H. czeka na autoryzację, po której ma wrócić na youtube, na wywiad w E.B. pewnie też poczekamy troche. Najlepiej by było jakby chłopaki dali materiał filmowy MaJorowi do umieszczenia na stronie - nie byłoby problemu z odnalezienim wywiadów.

Offline

 

#38 22-04-2008 09:15:43

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Pleban :

A sorry, że tak wyskoczę... wspominacie o wywiadzie z p. Hryniewiczem. Czy on jeszcze gdzieś wisi w sieci?? Bo nie mogę go znaleźć, albo źle szukam :)

ale skad, sam szukalem i nie ma nayoutubie

Offline

 

#39 22-04-2008 16:25:57

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Hej!!!

Nad wywiadem popracuje w weekend, tak wiec w niedziele wieczorkiem powinno cos zawisnac :-)

Co do materialu z Mieczyslawem Hryniewiczem, to jest on dostepny w sieci, [naprawde!!!] jednak dostep mam tylko ja. Material musi przejsc autoryzacje, poniewaz takie sa generalnie zasady przeprowadzania wywiadow. A ze po drodze wystapily pewne klopoty, to nie moge ich na razie udostepnic. Ale wroca, poniewaz pod katem strony Zmiennicy.com i dla fanow serialu byly robione. Nie polega to na tym, ze mi sie nie chce do pana M.H. zadzwonic, tylko ze nie mozemy sie na razie spotkac.

Co do WRC - rozumiem, ze mozesz miec swoje zdanie, z tym ze zachowaj je dla siebie. Nie chodzi tu o przedruk jakiegos wywiadu dla "Wieści z Dzierżążni" tyo o wywiad dla nas - ludzi ktorzy zrzeszaja sie na forum i pomagaja w jakis sposob tworzyc te strone. P. Ewa zostala zaproszona na strone i mysle, ze moglaby miec mieszane odczucia jakby poczytala sobie rozne rzeczy, ktore nie do konca sa zgodne z prawda.
Ostatni raz powtorze: Skoro zgodzila sie na spotkanie, oznacza to ze jakis sentyment do tego serialu ma.
I juz :D

pzdr

P.S Storyboardy, to takie obrazki z rozrysowanie m scen dla lepszej wizualizacji tego o czym mowi rezyser. Stosuje sie je w filmach.  My wzielismy zrzuty ekranowe konkretnych scen.


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#40 22-04-2008 18:00:22

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Kier.Prod.T.Garwanko :

Hej!!!

Nad wywiadem popracuje w weekend, tak wiec w niedziele wieczorkiem powinno cos zawisnac :-)

Z autoryzacją czy bez???

Co do materialu z Mieczyslawem Hryniewiczem, to jest on dostepny w sieci, [naprawde!!!] jednak dostep mam tylko ja. Material musi przejsc autoryzacje, poniewaz takie sa generalnie zasady przeprowadzania wywiadow.

Z tego wynika że wcześniejsze zamieszczenie go You Tube bez autoryzacji było niezgodne z prawem.

Nie polega to na tym, ze mi sie nie chce do pana M.H. zadzwonic, tylko ze nie mozemy sie na razie spotkac.
Skądinąnd wiem że dopiero w połowie maja będzie w W-wie.  nie da się tego załatwić mailowo?


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#41 22-04-2008 18:42:09

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

A czy pan Hryniewicz musi osobiście autoryzować ? Może obejrzeć w necie i autoryzować wysyłając zgodę przez pocztę czy coś takiego. Zresztą na słowo by wystarczyło - bo  zdobyliście chyba jego zaufanie.

Offline

 

#42 22-04-2008 19:01:17

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

czegos tu nie rozumiem z ta jakas autoryzacja, byl wywiad w sieci mimo ze jeje nie mial a teraz nie ma co oznacza ta autoryzacja ??? jakas licencja ???

Offline

 

#43 22-04-2008 19:53:45

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

WRC :

dzieqje szanownemu panu bardzo

Daruj sobie tę ironię.

a tak w ogole ciekawe skad wiesz ile mam lat

Po tej wypowiedzi:
http://www.zmiennicy.com/forum/viewtopi … 5073#p5073
wnioskuję, że już dawno temu skończyłeś 12 lat (bez obrazy dla dwunastolatków).

i skoro juz sie odezwales to moglbys w koncu po pol roku zrobic jakas aktualizacje, skoro pojawilo sie troche nowych zdjec

Dziękuję Ci uprzejmie za dbałość o to, abym nie zatracił poczucia czasu. Do Twojej wiadomości - nie tylko zdjęć, ale pozwól łaskawie, że sam będę decydować o tym, co mógłbym robić w wolnym czasie.
A co do aktualizacji, to pracuję nad nią, tylko że żeby wszystko miało ręce i nogi, to czasem trzeba poświęcić nawet godzinę jednej ciekawostce. A ja nie lubię zostawiać rozgrzebanej pracy, więc potrzebuję przynajmniej kilku godzin za każdym razem, a o to czasem trudniej. Cierpliwości, aktualizacja niebawem będzie.

Tak na marginesie - trochę to przykre, że nie potrafisz przyjąć krytyki i próbujesz się za wszelką cenę odegrać, wyciągając sprawy, które nijak się mają do tego, o co tutaj poszło. Może zamiast tego warto by się było zastanowić, dlaczego ktoś ma zastrzeżenia do Twojego zachowania?

Offline

 

#44 22-04-2008 19:58:44

TRoCIn
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 88

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

WRC :

czegos tu nie rozumiem z ta jakas autoryzacja, byl wywiad w sieci mimo ze jeje nie mial a teraz nie ma co oznacza ta autoryzacja ??? jakas licencja ???

raczej wyrażenie zgody na to zeby ten materiał pojawił się dla szerokiego grona odbiorców i zaakceptowanie wszystkiego co tam jest wypowiedziane. Krótko mówiąc czy wszystko jest zgodnie z prawdą i tak jak było wypowiedziane. Wiadomo że taki materiał można zmontować w dowolny sposób i narobić komuś koło.... pióra

Offline

 

#45 22-04-2008 21:34:29

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

mnie się wydaje że p.Hryniewicz nie miałby nic przeciwko zamieszczeniu wywiadu w sieci skoro już  wcześniej nie miał

i że jest zbyt zajętym człowiekiem żeby takie rzeczy załatwiać na osobistych spotkaniach więc możeby uszanować jego czas

i załatwić to mailowo lub telefonicznie

Ostatnio edytowany przez ziemiadokwiatów (22-04-2008 21:40:01)


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#46 23-04-2008 14:57:35

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Linki do filmow juz dawno dostal, teraz czekam na info od niego.


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#47 23-04-2008 15:33:26

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Ja jestem ciekaw jak się poprawia wywiad mówiony :) Sam do tej pory robiłem tylko do gazety, więc nie było problemu dopisać, czy poprawić to i owo, ale na video... będziesz musiał ciąć w razie czego :) Albo od nowa.


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#48 23-04-2008 18:22:47

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Kier.Prod.T.Garwanko :

Linki do filmow juz dawno dostal, teraz czekam na info od niego.

niby jak p. Mieczysław ma je otworzyć skoro tylko ty masz do nich dostęp???


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#49 23-04-2008 23:20:11

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Nie wnikaj!!!


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#50 24-04-2008 06:33:06

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Kier.Prod.T.Garwanko :

Nie wnikaj!!!

" Cogito ergo sum "


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 
  • Indeks
  •  » Postaci
  •  » Wywiady z postaciami ze "Zmienników" EWA BLASZCZYK - propozycje pytań

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson