Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 16-04-2008 05:59:36

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Seriale kryminalne

Chciałem tu przenieść dyskusję z któregoś z watków o "Zmiennikach", mianowicie o serialu "Kryminalni", aby nie robić offtopicu. A żeby nie było tylko o jednym, to tytuł wątku dałem ogólny.

Pisałem ostatnio, że "Kryminalni" osiągnął poziom mniej więcej dna, ale ostatnia, 8 seria jest lepsza. No i niestety wykrakałem. Oglądałem dziś 6 odcinek o pacjencie, który strzelał z karabinka do swoich byłych szefów. Pod koniec, gdy Zawada z załogą docierają do matki mordercy, ona znajduje list od syna. Zawada go czyta i mówi, że koleś w tym liście pisze, iż zamierza teraz stuknąć niejaką Izabelę Turyńską. No cóż... można swobodnie w dwóch momentach zrobić stop-klatkę (gdy pisze go morderca i gdy czyta go Zawada) i przeczytać ten list i niestety nie ma tam wymienionego takiego nazwiska, ani w ogóle żadnych nazwisk! Tanie sztukowanie, byle bohaterowie znaleźli trop... szkoda, że mają widzów za takich matołków.

Ale na pocieszenie pozostaje fakt, że niedługo zobaczymy drugą serię "Gliny" :)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#2 16-04-2008 14:42:18

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Seriale kryminalne

Jak to niedługo ?!    Od 4 Kwietnia już leci.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#3 16-04-2008 15:25:48

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Seriale kryminalne

U mnie niedługo :) Niestety...


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#4 21-04-2008 15:33:06

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Seriale kryminalne

To może jakieś wrażenia po obejrzeniu "Gliny"? Tak samo wciąga jak pierwsza część?


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#5 21-04-2008 19:36:59

Stasiek
Użytkownik
Od: WŁODAWA
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 192

Re: Seriale kryminalne

Mnie to z kryminalnych podobał się ten odcinek w którym był pijak Cynga czy jakoś tak.


To nie ser, to kiełbasa.Święta krowa

Offline

 

#6 22-04-2008 04:42:55

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Seriale kryminalne

Pleban :

To może jakieś wrażenia po obejrzeniu "Gliny"? Tak samo wciąga jak pierwsza część?

Trzyma poziom, ten sam reżyser, te same mordy. Dobrze zrobiony, klimat 10/10.

Offline

 

#7 22-04-2008 05:49:25

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Seriale kryminalne

Stasiek :

Mnie to z kryminalnych podobał się ten odcinek w którym był pijak Cynga czy jakoś tak.

Ten co chciał gościa przeciąć "krajzegą"? Ten aktor był znany w swej młodości, grał m.in. w "Przepraszam czy tu biją" i serialu "Dom". Grał super, przystojny, a teraz wygląda na nieco sfatygowanego... no ale różnie się ludzkie losy toczą.

A co do "Gliny" to już nie mogę się doczekać :)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson