Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 03-05-2009 21:35:24

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Lech Sołuba

To aktor grający strażnika na placu, gdzie miała miejsce licytacja ("pojaaaaazdy były do przeglądu do wczoraj proę pana, dziś to dopiero po dokonaniu zakupu"). Pojawiał się u Barei w epizodach: w "Misiu" był czlonkiem ekipy filmowej, któremu zamarzła herbata, a w "Alternatywy" kelner w "restauracji kategorii S Kongresowa". Obecnie widzę go również w epizodach, ale w rolach głównie włóczęgów i żuli. Bo i wygląda jakby życie go nie oszczędzało. Czy ktoś zna jego losy dlaczego czas go tak sponiewierał?


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#2 04-05-2009 02:25:26

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Lech Sołuba

"Na szklanki nie podajemy. Może być pięćdziesiątka albo pół litra."

Sprawdziłem jak wygląda teraz no i nie najlepiej, może choroba może coś innego ale nie nam człowieka oceniać. Lecz gdyby naprawdę miał kłopoty to zagrałby tyle epizodów ?

Offline

 

#3 06-05-2009 13:24:45

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Lech Sołuba

Skoro już o nim mowa, to może ma ktoś pomysł, w którym miejscu pojawia się on w Zmiennikach w drugim odcinku? Bo jego nazwisko również tam się pojawia.

Offline

 

#4 06-05-2009 15:25:35

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: Lech Sołuba

scorpio44 :

Skoro już o nim mowa, to może ma ktoś pomysł, w którym miejscu pojawia się on w Zmiennikach w drugim odcinku? Bo jego nazwisko również tam się pojawia.

Przejrzałem przelotnie ten odcinek dla upewnienia się i wydaje mi się, że go tam nie ma, a w napisach końcowych jest błąd. Ale może się myle

Ostatnio edytowany przez Ceglarek (06-05-2009 15:26:06)


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson