Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 25-05-2009 19:42:20

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

ratujmy fiaty

sluchajcie ostatnio jak bylem w polsce na slasku to przejezdzajac przez jedna wioske niedaleko kuzni raciborskiej zobaczylem pod wielka zaspa duzego fiata w koncu za 3 razem zebralem sie na odwage i poszlem tam i gadalem z wlascicielem otym wozie powiedzial mi ze jest on do oddania gdyrz juz jes sporo rzeczy w nim rozkradzione, ja z checia bym sie nim zaopiekowal ale niestety nieporusza sie on o wlasnych silach a niemialem lawety zeby go do niemiec ciagnac, obawiam sie ze on tam "zginie" jak wiele innych fiatow.
wiec apeluje do fanow tej marki ktorzy mieszkaja gdzies w tamtych okolicach niech go ktos wezmie i sie nim zaopiekuje


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#2 25-05-2009 20:57:29

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

:] Zgnije...taki już jego los! Te samochody odchodzą powoli z tego świata... podobnie jak to się dzieje z ludźmi.


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#3 25-05-2009 23:22:22

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: ratujmy fiaty

[*] Amen


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#4 31-05-2009 14:57:36

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

szkoda go bedzie, no ale jak juz napisaliscie niestety jest juz ich coraz mniej.
ostatnio znalazlem w moich okolicach dfa za 3,5 tys €
ale ten to raczej niezgnije


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#5 10-07-2009 16:39:13

Stasiek
Użytkownik
Od: WŁODAWA
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 192

Re: ratujmy fiaty

Niestety wszystkich Fiatów i Polonezów nie uratujemy a wielka szkoda. Mnie na przykład nie będzie stać na opłacanie i będzie problem z garażem bo nie zarabiam normalnie pieniędzy.


To nie ser, to kiełbasa.Święta krowa

Offline

 

#6 12-07-2009 12:57:05

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

ja to bym z checia jakiegos df-ka zaodoptowal ale niestety tu ich prawie niema umnie a juz sie pojawia to kosztuja od 5tys€ wzwysz.
moze za rok jak sie do domku juz przeprowadze to se cos przyciagne z polski pozyjemy zobaczymy


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#7 12-07-2009 16:01:50

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

Zapraszamy na allegro. :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#8 15-07-2009 19:07:02

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

kupic latwo ale jak go tu sciagnac?
ruszac w trase nieznanym autem ktore ma pare lat na karku i dotego jeszcze takim nowo zakupionym o ktorym nic sie niewie to troche ryzykowne co nie?


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#9 16-07-2009 01:27:52

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: ratujmy fiaty

Ja tak zawsze robie :o)


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#10 16-07-2009 02:53:20

r2r
Użytkownik
Od: Częstochowa
Zarejestrowany: 02-12-2006
Posty: 109

Re: ratujmy fiaty

Jeszcze gorzej panikować przed faktem. Ja w ubiegłym roku ruszyłem w trasę właśnie takim "nowo zakupionym autem o którym nic nie wiedziałem". Jechałem normalnie i przejchałem 770km. wprost pod dom. Auto używane, z swoimi kilometrami na karku. A nawet gdybym stanął po środku drogi to są miliony rozwiązań, które przy uruchomieniu pomyślunku, własnej inwencji, i zdrowego rozsądku - są w stanie Cię wyratować z takiej opresji, chyba że wolisz usiąść na kamieniu i narzekać.


Chciałbym pożyczyć parę....kilk.....trochę.........tak...tak z dwajścia......tysięcy.....bo jak zaraz.....jak bym miał....to bym oddał

Offline

 

#11 22-07-2009 18:23:22

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

no narzekac to bym nienarzekal, kiedys mialem dfa z 86 roku wiec co nieo jeszcze pamietam, no to cza chyba zaczac szukac ale kupic to dopiero kupie w przyszlym roku bo niepodejrzewam bym wtym roku mial okazje pojechac do Polski. no ale zobaczymy


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#12 23-07-2009 12:24:19

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: ratujmy fiaty

a taką ekspozycję mijam codziennie w drodze do fabryki... ciekawe co to za projekt??

http://i30.tinypic.com/2a4yfr8.jpg
http://i27.tinypic.com/2dbsa4g.jpg
http://i32.tinypic.com/5d12zl.jpg
http://i31.tinypic.com/6fsg95.jpg
http://i28.tinypic.com/2n6ubms.jpg
http://i32.tinypic.com/11rdg88.jpg

Ostatnio edytowany przez ardiano (23-07-2009 12:31:16)


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#13 23-07-2009 12:40:07

Ceglarek
Użytkownik
Od: Poznań
Zarejestrowany: 30-03-2009
Posty: 189

Re: ratujmy fiaty

Piękna ekspozycja:). Szkoda, że coraz mniej tych samochodów


Serce mnie boli jak to się miesza z żółtą

Offline

 

#14 23-07-2009 14:33:28

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: ratujmy fiaty

To z okazji święta policji.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#15 24-07-2009 17:08:09

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

Policji tęskno za Milicją.. Zapewne :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#16 24-07-2009 19:23:37

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

"...bo wtedy bralo sie duzo kasy i nic sie nierobilo a teraz duzo roboty i kokosow z tego niema..."


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#17 24-07-2009 20:21:28

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

Dokładnie!


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#18 22-08-2009 13:09:10

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

znam paru policjantow ktorzy byli juz tez w MO i zchecia by wrucili do tamtych czasow gdzie ludzie wladze szanowali a nie pluli jej w twarz


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#19 22-08-2009 14:14:20

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

xes :

znam paru policjantow ktorzy byli juz tez w MO i zchecia by wrucili do tamtych czasow gdzie ludzie wladze szanowali a nie pluli jej w twarz

Szanowali bo... się bali! PRL nie oszukujmy się był to kraj absolutnego bezprawia! Władza mogła zrobić Tobie wszystko!!! Nawet pozbawić Ciebie życia...


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#20 24-08-2009 17:39:01

xes
Użytkownik
Zarejestrowany: 14-12-2008
Posty: 74

Re: ratujmy fiaty

i tu sie moge zgodzic z Toba mam wujka ktory bylw milicji snajperem na slasku, jak byl rozkaz to sie niepytalo czemu ino cza bylo pif paf


"... jesli to jest tak pilnie strzezone to tu musi gdzies byc dziura w plocie zeby mozna bylo po piwo skakac..."

Offline

 

#21 25-08-2009 14:45:04

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: ratujmy fiaty

Piorun :

xes :

znam paru policjantow ktorzy byli juz tez w MO i zchecia by wrucili do tamtych czasow gdzie ludzie wladze szanowali a nie pluli jej w twarz

Szanowali bo... się bali! PRL nie oszukujmy się był to kraj absolutnego bezprawia! Władza mogła zrobić Tobie wszystko!!! Nawet pozbawić Ciebie życia...

Tak tylko w naszym pięknym kraju gdzie teraz gnębienie wszystkiego co związane z Socjalizmem jest trendy i mało tego powielane na lekcjach WOSu czy Historii słyszysz hasło ZOMO czy MO myślisz tylko strajki , bicie krew , prześladowania itp. A milicja czy nawet ZOMO miało wielu bardzo porządnych ludzi w swoich szeregach , nie każdy kto służył w ZOMO był bojówkarzem , biegnących z pałką na robotników ... Mój wujek w 1987 chcąc uniknąc wojska i mieć więcej kasy poszedł do ZOMO na kierowcę Stara "lodówy" czy to do cholery znaczy że był złym człowiekiem i bezwzględnym człowiekiem , który potrafił tylko katować ? . Nie , on tylko dowoził tych cholernych trepów do celu i stał z boku . Wiele funkcjonariuszy ZOMO w jednostce miało w dupie swoją prace , jeżdzili nachochlowani Nysami od koszar do sklepu nikogo nie bijąc a biorąc za to pieniądze , ale niee w tych czasach "demokracji" trzeba wszystko tępić co zawiera w sobie PRL . Ja sam osobiście zostałem wyzwany na lekcji Wosu w liceum od "Komunisty" bo staram się dostrzegać także osiągnięcia tamtego okresu i nie rzucam hasłami "PRL to było gówno teraz mamy wolność" . To w jakim świetle się przedstawia PRL teraz , poprawiając sobie wizję Demokratycznego Państwa w oczach młodego pokolenia. Tutaj przyszłą wizję życia po PRLu przedstawił sam Pasikowski właśnie w "Psach" , palenie teczek żeby brudów po tym jak najmniej zostało skoro mieliśmy za zadanie utworzyć nowe państwo . Ale nasi nowi demokratyczni rządzący nie pozwolili na to i "teczki" stały się narzędziem w ich rękach mającym przedstawiać jak najgorszą wizję poprzedniego ustroju a na piedestale stawiać "ich" osiągnięcia. Sorry że przydługie ale takie jest moje zdanie . Mam 19lat , urodziłem się w 90 roku po przemianach ale bardzo interesuje mnie ta epoka i wbrew pozorom wiem o niej bardzo dużo. Było co było i po co do tego wracać ale taki widocznie już nasz naród , zamiast zając się budową nowego wolą rozgrzebywać stare :(


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#22 25-08-2009 22:19:15

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

Te milicyjne wozy są świetnie utrzymane :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#23 25-08-2009 22:35:05

TAXI 666
Użytkownik
Zarejestrowany: 10-01-2008
Posty: 153

Re: ratujmy fiaty

Piorun :

Te milicyjne wozy są świetnie utrzymane :)

No też to zauważyłem :) .Pozdrawiam Was Towarzyszu Piorun , Niech żyje nasz Zmiennikowy Kolektyw forumowy :)


"99% klientów to ludzie z rozmachem , w 100% nietrzeźwi ,wstanie taki to sufit łbem przebije a przy pierwszym kursie drzwi urwie"
-Fama głosi że Wy tam w WPT to macie rajskie życie..
-Dyrektorze Pan nie wierzy temu famie , to blagier

Offline

 

#24 26-08-2009 21:30:43

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ratujmy fiaty

TAXI 666 :

Piorun :

Te milicyjne wozy są świetnie utrzymane :)

No też to zauważyłem :) .Pozdrawiam Was Towarzyszu Piorun , Niech żyje nasz Zmiennikowy Kolektyw forumowy :)

PRL był ZŁEM!!! Nigdy nie należy o tym zapominać !!!! :)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#25 29-08-2009 11:08:33

Stasiek
Użytkownik
Od: WŁODAWA
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 192

Re: ratujmy fiaty

teraz nie lepiej oprócz paru rzeczy


To nie ser, to kiełbasa.Święta krowa

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson