Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 30-12-2010 02:52:28

rafkasopel
Użytkownik
Zarejestrowany: 30-12-2010
Posty: 2

Witam jestem PAWEŁ

jak w temacie: ten z balkonu i od Świętego Mikołaja .
trochę jestem w szoku , nie bardzo wiem co mógł bym jeszcze napisać.

Pozdrawiam.
Rafał.

Offline

 

#2 30-12-2010 13:57:19

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Witam jestem PAWEŁ

A to ciekawe :)

Witamy!

Opowiadaj.

Ostatnio edytowany przez YACEK (30-12-2010 14:17:40)


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#3 24-04-2011 20:11:07

rafkasopel
Użytkownik
Zarejestrowany: 30-12-2010
Posty: 2

Re: Witam jestem PAWEŁ

Tylko nie wiem co mam napisać miałem wtedy 5 lat ( rekrutacja odbyła się w przedszkolu na ul.Bukietowej vis a vis ) Telewizji Polskiej.
Bardzo dużo dzieci z naszego przedszkola brało udział w wielu programach telewizyjnych ( 5 - 10 - 15 ) nie zliczę nawet ile razy byłem.
Nie wiem ilu z Was pamięta program "DO 3 RAZY SZTUKA" - dzieci zadają zagadki dorosłym.
Już będąc nastolatkiem poznałem , że program kręcony jest w Przedszkolu na ul.Bukietowej.

W zdjęciach uczestniczyłem 3 dni + jeden dzień na nagranie w studio ( awantury przed moim wyjściem na balkon ) .
http://www.youtube.com/watch?v=T5NvkjjI0L0
patrz od 04:00 podczas nagrania stoję na stołku lub ławeczce dokładnie nie pamiętam pode mną PAN z mikrofonem.
Pierwszego dnia zdjęcia ( z tego co pamiętam ) nie wyszły Pani od której został wynajęty balkon nie było ( jak podnośnikiem mnie przetransportowali )  na balkon to ledwo gadałem ze strachu.
Po drugie było pochmurnie , zdjęcia z filmu ( nakręcone następnego dnia ) dużo lepsza pogoda i do mieszkania weszliśmy normalnie :).
http://www.youtube.com/watch?v=T5NvkjjI0L0
Od 05:00 moja gadka nagrywana w studio kilka dni później ( DRAMAT NIE POTRAFIŁEM SIĘ ROZPŁAKAĆ NA ZAWOŁANIE co chyba zresztą słychać ).

http://www.youtube.com/watch?v=Q8NufySP … re=related
Tutaj natomiast jestem na plecach Filmowego Taty.
Jak zatrzymacie na 04:34 zobaczycie za moimi plecami MOJEGO PRAWDZIWEGO TATE ( który podtrzymuje mnie za tyłek ) żeby ten filmowy nie padł na robocie ( upał był straszny ).

No i w końcu SOLOWA akcja 06:46 Święty Mikołaj i po zawodach .


PS. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie ( Wesołych Świąt Życzę )
Sorry , że tak późno się znów odezwałem, ale zalatany lekko jestem.

Jeszcze Raz Pozdrawiam   
Rafał Sobczak.

Ostatnio edytowany przez rafkasopel (24-04-2011 20:15:04)

Offline

 

#4 24-04-2011 23:33:00

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Witam jestem PAWEŁ

Świetna relacja:) Pozazdrościć pamiątki z dzieciństwa.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#5 25-04-2011 15:44:13

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Witam jestem PAWEŁ

Jak miło, że można przeczytać takie rzeczy na Naszym wspaniałym forum. Pozdrawiam  serdecznie. Dziękuję za świetną relację.


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#6 25-04-2011 18:39:40

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Witam jestem PAWEŁ

rafkasopel :

http://www.youtube.com/watch?v=T5NvkjjI0L0
patrz od 04:00 podczas nagrania stoję na stołku lub ławeczce dokładnie nie pamiętam pode mną PAN z mikrofonem.

He faktoza, jak to mówią :) Jeszcze jeden myk do ciekawostek albo wpadek :)

rafkasopel :

Jak zatrzymacie na 04:34 zobaczycie za moimi plecami MOJEGO PRAWDZIWEGO TATE ( który podtrzymuje mnie za tyłek ) żeby ten filmowy nie padł na robocie ( upał był straszny ).

Widać po tym filmowym, że to chyba nie pierwszy dubel ;)

Wynika z tego, że jesteś w podobnym wieku do mnie. Ja w 1986 r. miałem 7 lat :) Pozdro dla Ciebie, mam nadzieję, że jeszcze najdzie Cię na wspomnienia i się nimi tu podzielisz.


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson