Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 06-11-2012 20:07:01

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

"Skradziona kolekcja"

Mam pytanie do kolegów taryfiarzy-forumiarzy: czy oglądaliście ten film w tytule wątku? Leciał dziś na Kino Polska, widziałem go zresztą jako dzieciak, przed "Zmiennikami". Właśnie dzisiaj zwróciłem uwagę, że:
- bierze w nim udział kilka fajnych Fiatów 125p, w tym "zatrudnionych" w Auto-Rodeo,
- w związku z powyższym jesteśmy świadkami świetnego pościgu tychże (ucieka 126p) pod koniec filmu,
- (moje pytanie) pościg przelatuje przez trasę, która wygląda jak wylotówka z V odcinka naszego serialu. Czy ktoś kto widział ten film, może to potwierdzić lub zaprzeczyć, że to ta sama droga?

A poza tym - miłego oglądania, bo to świetna komedia :)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#2 07-11-2012 00:08:48

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: "Skradziona kolekcja"

Zawsze mi się wydawało że to trasa na Terespol.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#3 23-11-2012 12:55:38

zmiennik1313
Użytkownik
Od: Inowrocław
Zarejestrowany: 23-11-2012
Posty: 12

Re: "Skradziona kolekcja"

O skradzionej kolekcji Do użytkownika ''Pleban''Fajnie że napisałeś o tym filmie bo gdy by nie ty to bym nie wiedziała że taki wogule istnieje a przyznac muszę że to bardzo zabawna komedia kryminalna z moim ulubionym aktorek Krzysztofem Kowalewskim.A co do trasy pościgu i tej wylotówki to powiem ci że twoje przeczucia są słuszne ja też dokładnie oglądałam ten film i to jest wylotówka o której piszesz ,ten dom po lewej  z
filmu skradziona kolekcja przy którym stoji patrol policji  to ten sam dom z odcinku piątego zmienników pt.safari.przy tej wylotówce.Pozdarwiam Cię serdecznie


Zawsze mówiłem ,że w filmie nie płaci się za pracę, tylko za czekanie

Offline

 

#4 12-12-2014 16:43:04

Barejka
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-09-2014
Posty: 152

Re: "Skradziona kolekcja"

Pleban :

miłego oglądania, bo to świetna komedia :)

Fakt, i w dodatku z polskim fiatem w tle ;)

http://www.kievrus.com.ua/images/cars/79914/polski-fiat-125p-115c6-1976-247309.jpg


to se je wsadź. na głowę ;)
co i gdzie mam sobie wsadzić? ;)
nic,...tak ogólnie...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson