Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 03-06-2013 15:01:05

Bibol
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-06-2013
Posty: 230

Jacek - Brak meldunku w Warszawie?

Zawsze mnie intrygowało miejsce zamieszkania Jacka, konkretnie brak meldunku w stolicy. Jakim cudem Jackowi udało się zatrudnić w WPT i jak udawało mu się "wstawiać fałszywki" samemu personalnemu znanego przecież ze swojego hobby, którym się tak chwali w taksówce kierowanej przez "szoferzynę" Kasię.


- Dacia? Mowy nie ma. To już lepiej od razu rikszę rowerową.
- Nie na nasz klimat panie Stanisławie, jak spadnie śnieg? Mam na myśli zimę oczywiście.

Offline

 

#2 04-06-2013 17:24:51

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Jacek - Brak meldunku w Warszawie?

Bibol :

Zawsze mnie intrygowało miejsce zamieszkania Jacka, konkretnie brak meldunku w stolicy. Jakim cudem Jackowi udało się zatrudnić w WPT i jak udawało mu się "wstawiać fałszywki" samemu personalnemu znanego przecież ze swojego hobby, którym się tak chwali w taksówce kierowanej przez "szoferzynę" Kasię.

Personalny udawał tylko takiego cwaniaka, a tak naprawdę był to dość ograniczony człowiek. Przykłady jego głupoty widać na każdym kroku :) Myślę, że wszyscy pracownicy WPT co mieli głowę na karku doskonale o tym wiedzieli. Dlatego Jacek bez meldunku mógł pracować w WPT, natomiast Kasia przebrana za Mariana też została zatrudniona w WPT, no oczywiście po załatwieniu kół do 125p :)

Ostatnio edytowany przez Piorun (01-07-2013 06:35:03)


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#3 29-02-2016 10:59:38

pietia
Użytkownik
Zarejestrowany: 29-02-2016
Posty: 4

Re: Jacek - Brak meldunku w Warszawie?

Też mnie to nurtuje. Tym bardziej, że Jacek nie tylko nie mieszkał (przyjamniej de facto) w Warszawie, ale nawet na terenie województwa warszawskiego, bowiem Zatory należały wówczas do województwa ostrołęckiego.
Może Jacek formalnie mieszkał w jakimś hotelu robotniczym, mając w ten sposób warszawski meldunek, jednak miejsce w tym hotelu podnajmował komuś, oczywiście z zyskiem? Tyle,że to też byłoby "wstawianiem fałszywki"

Ostatnio edytowany przez pietia (29-02-2016 11:02:31)

Offline

 

#4 01-03-2016 11:07:14

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Jacek - Brak meldunku w Warszawie?

pietia :

Też mnie to nurtuje. Tym bardziej, że Jacek nie tylko nie mieszkał (przyjamniej de facto) w Warszawie, ale nawet na terenie województwa warszawskiego, bowiem Zatory należały wówczas do województwa ostrołęckiego.
Może Jacek formalnie mieszkał w jakimś hotelu robotniczym, mając w ten sposób warszawski meldunek, jednak miejsce w tym hotelu podnajmował komuś, oczywiście z zyskiem? Tyle,że to też byłoby "wstawianiem fałszywki"

Tylko kto by mu załatwił to miejsce w tym hotelu robotniczym ??? Przecież, hotele robotnicze w tamtym czasie był pod kontrolą zakładów pracy. Nie sądzę, aby WPT posiadało taki hotel dla pracowników.


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson