Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Powitalnia
  •  » Męża nie ma...Proszę, dzień dobry, proszę, proszę.

#1 12-05-2015 12:28:56

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Męża nie ma...Proszę, dzień dobry, proszę, proszę.

To znaczy mąż jest na forum to szmaciuch. Aniołowa, aniołowa jestem , żona szmaciucha.
No tak od dawna obserwuję to forum. Jestem zachwycona możliwościami technicznymi, których niestety nie ma na stronie alternatywy4.net
Co tu więcej pisać. Mąż ostatecznie przekonał mnie do rejestracji więc jestem - Witajcie.


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 

#2 12-05-2015 13:20:59

Bibol
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-06-2013
Posty: 230

Re: Męża nie ma...Proszę, dzień dobry, proszę, proszę.

Serdecznie witamy nową forumowiczkę.

W celu wykorzystania w pełni funkcji forum zalecam zapoznanie się ze znacznikami BBCode dla produktów google oraz tymi podstawowymi.

Mąż również może ich użyć w poprzednich postach ze swoimi produkcjami wideo, używając opcji edytuj. ;)


- Dacia? Mowy nie ma. To już lepiej od razu rikszę rowerową.
- Nie na nasz klimat panie Stanisławie, jak spadnie śnieg? Mam na myśli zimę oczywiście.

Offline

 

#3 26-09-2015 13:30:45

szmaciuch
Użytkownik
Od: Sochaczew
Zarejestrowany: 18-12-2012
Posty: 287
WWW

Re: Męża nie ma...Proszę, dzień dobry, proszę, proszę.

http://images66.fotosik.pl/828/33da7c6893ff2d45.jpg



Wręcz przeciwnie panno Basiu, proszę kieliszeczki! (Wskazuje na aniołową.) Pan siada, pan też. Taka wiadomość! Taka wiadomość! Niech pani siada.


Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!

Offline

 
  • Indeks
  •  » Powitalnia
  •  » Męża nie ma...Proszę, dzień dobry, proszę, proszę.

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson