Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 31-07-2006 19:52:35

Patryk
Gość

odcinek 12

Dlaczego Obywatel Monte Christo i Gonschorek to dwie różne osoby.Jak to odkryliście przecież mają taki sam garnitur.Moim zdanie to jedna i ta sama osoba

 

#2 31-07-2006 20:08:16

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: odcinek 12

Rozmawialiśmy o tym w jednym z wątków. Po pierwsze Gonschorek jest już w tym czasie w Polsce (przyleciał tu w 10 odcinku) i pomaga odzyskać dolary - jest bardzo wątpliwe, żeby poleciał do Berlina tylko po to, żeby zemścić się na kimś. Po drugie OMC mówi innym głosem niż HG - najprawdopodobniej, jak napisał Skoczylas, głosem Andrzeja Szenajcha. Po trzecie Przybylski, który grał Gonschorka, nie występuje w obsadzie tego odcinka - choć akurat w obsadzie zdarzają się błędy. Po czwarte OMC chyba nie posiada zarostu, ale nie jestem w stanie tego stwierdzić na 100%. Po piąte nie widać OMC od przodu i to raczej było zamierzone. To chyba wsio.

Offline

 

#3 31-07-2006 20:25:30

Michał
Gość

Re: odcinek 12

Do Major:Gonschorek do Polski przyleciał w 9 odcinku.
A błęby w napisach też są np.w ostatnim odcinku są nazwiska Marzeny Trybały (Oborniakowa), Mariusza Benoit (Oborniak), Marka Frąckowiaka (dozorca Wrzesień), Stanisławy Celińskiej (Lusia) i Gustawa Lutkiewicza (Samelko), a oni nie występują w tym odcinku. W tym samym odcinku jest błąd w imieniu Jacka Kawalca (cinkciarz pod hotelem Victoria), zamiast J.Kawalec jest K.Kawalec

 

#4 31-07-2006 20:30:10

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: odcinek 12

Michał napisał(a):

> Do Major:Gonschorek do Polski przyleciał w 9 odcinku.

Zgadza się, mój błąd.

> A błęby w napisach też są np.w ostatnim odcinku

Między innymi o tym mówiłem.

Pozdrawiam

Offline

 

#5 17-01-2007 16:22:31

Grzegorz
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 26

Re: odcinek 12

Rozmawialiśmy o tym w jednym z wątków. Po pierwsze Gonschorek jest już w tym czasie w Polsce (przyleciał tu w 10 odcinku) i pomaga odzyskać dolary - jest bardzo wątpliwe, żeby poleciał do Berlina tylko po to, żeby zemścić się na kimś. Po drugie OMC mówi innym głosem niż HG - najprawdopodobniej, jak napisał Skoczylas, głosem Andrzeja Szenajcha. Po trzecie Przybylski, który grał Gonschorka, nie występuje w obsadzie tego odcinka - choć akurat w obsadzie zdarzają się błędy. Po czwarte OMC chyba nie posiada zarostu, ale nie jestem w stanie tego stwierdzić na 100%. Po piąte nie widać OMC od przodu i to raczej było zamierzone. To chyba wsio.



To jest 9, a nie 10 odcinek.

Offline

 

#6 17-01-2007 16:40:28

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: odcinek 12

Grzegorz, po primo - naucz się wklejać cytaty (bo trudno rozszyfrować, gdzie cytat, a gdzie Twój komentarz), a po drugie primo - zanim wytniesz błąd, to przeczytaj dokładnie cały wątek. Bo poprawka jest piętro niżej. ;)

Offline

 

#7 15-10-2007 13:14:57

SQ5IRZ
Użytkownik
Od: Radom
Zarejestrowany: 15-10-2007
Posty: 6
WWW

Re: odcinek 12

Patryk :

Dlaczego Obywatel Monte Christo i Gonschorek to dwie różne osoby.Jak to odkryliście przecież mają taki sam garnitur.Moim zdanie to jedna i ta sama osoba

Moim zdaniem obywatela Monte Christo gra sam Stanisław Bareja. Przypatrzcie się dobrze scenom na złomowisku i w budce telefonicznej.

Offline

 

#8 17-10-2007 00:26:05

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: odcinek 12

Mnie się zawsze wydawało że Ob. Monte Christo to Gonschorek - z takim przekonaniem żyłem od 1987 ;). Ale chłopaki z forum mi namieszali. No i rzeczywiście, przecież Gonschorek to Niemiec, a z tego co opowiadał reżyser Obywatel Monte Christo to Polak.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson