Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 15-08-2006 17:21:34

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

W sprawie hostingu

Witam,

No i stało się ;) Zainteresowanie stroną zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania, co - oczywiście - ogromnie nas cieszy, z drugiej strony jednak powoduje pewien mały problem. Otóż witryna generuje bardzo duży transfer, zbyt duży, jak na możliwości konta, na którym obecnie funkcjonuje. Dlatego zmuszeni zostaliśmy do rozpoczęcia poszukiwań miejsca na jakimś innym serwerze - dotychczasowe próby szukania sponsora w dwóch firmach zakończyły się, niestety, niepowodzeniem. Stąd prośba do Was - może ktoś z Was ma jakieś dojścia do firmy oferującej konta WWW albo może gdzieś udostępnić nieco miejsca na "zmiennikowy" serwis? Tak naprawdę wystarczy, że znajdzie się miejsce dla zdjęć i dużych plików do ściągania - nie potrzebujemy PHP, baz danych, itd. - główne pliki strony mogą pozostać na obecnym serwerze i nawet wolelibyśmy, żeby tak było. Potrzebujemy jedynie "trochę" (ok. 100MB) miejsca na serwerze na stabilnym, pewnym, szybkim łączu. W zamian możemy zaoferować jakąś (do uzgodnienia) formę reklamy. Nie chcemy korzystać z żadnych serwisów, z założenia oferujących darmowe konta WWW.

Jeśli ktoś z Was byłby w stanie pomóc, to bardzo prosimy o kontakt!

Pozdrawiamy :)

Offline

 

#2 15-08-2006 23:39:34

Looker
Gość

Re: W sprawie hostingu

W tej kwesti mam spore doświadczenie, bowiem sam borykałem się z takimi problemami zanim znalazłem strategicznego sponsora dla serwisu, który redaguję. A jak go znalazłem? Otóż... Przede wszystkim musiscie stworzyć ciekawą wiadomość w postaci e-maila, w której zaprezentujecie witrynę Zmiennicy.com, pokażecie jej zalety, duże zainteresowania internautów oraz przedstawicie plan rozwoju. Taka prezentacja musi zainteresować potencjalnych sponsorów! Maila musiscie rozesłać do firm hostingowych, których obecnie na rynku jest niemało. Radzę omijać uregulowane oferty "sponsoringu" pojawiające się na stronach firm hostingowych. Trudno jest bowiem spełnić założone przez nich warunki, a i oferta serwerowa nie jest zbyt bogata. Po rozesłaniu  Następnie pozostaje czekać na odpowiedzi.

Chyba nie muszę dodawać, że adresu elektronicznego potencjalnego sponsora szukamy poprzez wyszukiwarke (np. google) szukając "hosting" i rozsyłając kilkadziesiąt maili. :)

W ten właśnie sposób mój serwis otrzymał bardzo pojemne, profesjonalne konto (bez reklam) od niepozornej firmy hostingowej. Jestem pewien, że chociaż w jednej takiej firmie, znajdzie się szef lub człowiek odpowiedzialny za sponsoring, który lubi twórczość Bareji, tudzież sam serial "Zmiennicy". :)
Zatem do dzieła Panowie!

 

#3 21-08-2006 20:49:10

Michał
Gość

Re: W sprawie hostingu

Jeśli chodzi o konto o podanym parametrach to nie ma problemu(za darmo). Po więcej informacji zapraszam na maila.

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson