Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 23-08-2006 10:28:04

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Propozyje nazw melodii

wpadlem na pomysl zeby moze nazwac melodie z serialu, ktore tak wszyscy bardzo lubimy, dzieki temu bedzie latwo sie porozumiec o ktora melodie chodzi, bo czesto sa problemy a to by sporo ulatwilo np:
melodia ta romantycza mogla by sie nazywac "romantycznie", muzyczka z trasy safari - po prostu "safari", lub "w trasie"

Offline

 

#2 23-08-2006 11:31:00

Przemek
Gość

Re: Propozyje nazw melodii

Dobrym rozwiązaniem jest też ponumerowanie, wedle kolejności, piosenek ,które pojawiają się w "radiu safari".

Później na forum, w czasie dyskusji, posługiwalibyśmy się numerami.

Np. Witaj ktośtam. Bardzo podoba mi się melodia nr 4 natomiast nie lubię melodii 7 , itd.

Co o tym myslicie?

 

#3 23-08-2006 11:52:22

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Propozyje nazw melodii

ale z numerami roznei bywa ja np mam zawsze problemy jak ktos by np mowi lze mu sie podoba nr 5 to bym musial sprawdzac od razu a jak jest nazwa to od razu wiadomo ktora (oczywiscie gdy nazwa by byla adekwatna do melodii i tego z cyzm sie kojarzy i w ktorym momencie w filmei jest wykorzystana)

Offline

 

#4 23-08-2006 13:21:02

Tomek
Gość

Re: Propozyje nazw melodii

Albo melodia grana gdy "cos sie udalo" :) np:. w odcinku "obywatel..." na powitanie "szczesliwego" posiadacza mercedesa w wytworni filmowej. np: "cossieudalo" albo "fanfary" :)

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson