Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 25-08-2006 19:58:08

Rocky Balboa
Gość

Dziwna nazwa zlewu...

Z czego jest wykonany zlew tzn chodzi mi o dokładną nazwę tego materiału.W odcinku 13 podczas procesu sądowego Kuśmidra i Krashana pada ta fajna nazwa z ust mecenasa Kusmidra.

   Jeżeli ktoś dokładnie zna się urządzeniach sanitarnych i na powłokach ceramicznych i wie jaki to syntetyk to proszę o odpowiedz ,bo od wtorku biję sie z myslami jaka to była nazwa. Coś ,jakoś poli -ceramiczna -nie !!!
Kto wie niech powie,

Pozdrawiam

 

#2 25-08-2006 22:58:00

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Dziwna nazwa zlewu...

nawet nie wiem o czym mowisz szczerze sie przyznam... widac malo istotny detal ze nie zauwazylem tego

Offline

 

#3 26-08-2006 02:24:55

WPT 1313
Gość

Re: Dziwna nazwa zlewu...

Pewnie chodzi Ci o PORCELIT :-)W sadzie mecenas Brok cytowal "osad na sciankach porcelitu skladal sie w 80%z cukru pudru.Sladow narkotykow nie stwierdzono..."

 

#4 26-08-2006 16:00:46

Rocky Balboa
Gość

Re: Dziwna nazwa zlewu...

Tak-masz racje WPT 1313 !!! To własnie ta nazwa mi utknęła na końcu pamięci. No,no swoją drogą nie wiedziałem ,że są tacy Zmienniko-maniacy co całe 15 odcinków na pamieć znają!!Bravo!!
   
     To jest jeden z najlepszych polskich seriali wszech czasów w hierarchii ważności ulokował bym go na 2 miejscu zaraz za Domem.Potem 4 Pancerni,Alternatywy,,,....a zresztą zapraszam do nowego tematu pt. "Top 10  polskich seriali".

        To były seriale prawdziwe nie to co teraz te współczesne ścierwa.Mieczysława Hryniewicz to był prawdziwy aktor a nie  to co teraz sie porobiło żeby jakichs gówniarzy Mroczków (to juz wole Mroczkowskiego he ,he )czy Cichopek lansowac na gwiazdy !!$@%$#^^%$*&*&

      Polsko dokąd Ty zmierzasz!Bój się Boga! Koniec świata !!

 

#5 28-08-2006 15:50:19

WPT 1313
Gość

Re: Dziwna nazwa zlewu...

Masz racje! Pomijajac wspolczesnych aktorow, oczywiscie nie skreslal bym ich wszystkich ale jesli chodzi o filmy to mysle ze glowny problem to poprostu brak kasy i niski poziom wrazliwosci rezyserow na otaczajaca nas rzeczywistosc.
Wiekszosc zdjec do wspolczesnych seriali jest krecona w atelier (halach zdjeciowych) a naprawde niewiele w plenerze.Wspolczesny serial ma podtrzymac widza na duchu pokazujac mu ze jego problemy nie sa najwieksze bo serialowy "Mroczek" ma je jeszcze wieksze...Realistycznosc serialu polegala na tym ze akcja i przygody bohaterow mialy miejsce wsrod nas , na zewnatrz.Milo wspominam serial "W Labiryncie"mimo ze obejrzalem go po latach bo jak byl krecony to mialem 8 lat.

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson