Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 12-10-2006 23:20:24

Taksówkarz
Użytkownik
Od: Białystok
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 21

Problemy z zarejestrowaniem się

No właśnie - czas chyba napisać o tym wreszcie na forum bo chyba kilka osób miało problemy z zarejestrowaniem się - w tym właśnie ja i dlatego o tym piszę.

Problem jest taki, że jak zarejestrujemy się i podamy swój e-mail, który mamy założony na WP.PL to pewne jest to, że e-mail z linkiem aktywacyjnym nie dojdzie na pocztę. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że uznawany jest za spam etc.
Sam zakładałem chyba 3 konta i ani razu nie doszedł do mnie link. Wreszcie załóżyłem całkiem nowy e-mail na o2.pl i dopiero teraz jak sie zarejestrowałem to dostałem e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Pisałem też wcześniej kilka razy do autorów tej strony ale rzecz jasna żadnej odpowiedzi nie dostałem bo wiadomo, nie przyjdą na wp.pl wiadomości spod domeny zmiennicy.com

Ogólnie rzecz biorąc proponuje coś z tym zrobić, najlepiej żeby link aktywacyjny był wysyłany nie z e-maila admin@zmiennicy.com tylko z całkiem innego, najlepiej założonym w WP.PL albo innym znanym portalu - to najlepsze i najprostsze wyjście.

No i proszę zrobić porządek bo tak dalej być nie może.

Pozdrawiam !

Offline

 

#2 13-10-2006 00:23:02

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: Problemy z zarejestrowaniem się

Jedyne, co możemy w tej sprawie zrobić i co wydaje się sensowne w tym przypadku, to umieszczenie w formularzu rejestracyjnym odpowiedniej informacji. Problem występuje po stronie WP, a nie po naszej.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 13-10-2006 01:00:35

Taksówkarz
Użytkownik
Od: Białystok
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 21

Re: Problemy z zarejestrowaniem się

Oczywiście można i tak zrobić ale sami wiecie, że większość osób u nas ma pozakładane poczty na tych większych portalach i dlatego tak się to robi.

Offline

 

#4 13-10-2006 10:05:59

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: Problemy z zarejestrowaniem się

Myślę, że jak ktoś przeczyta komunikat, to już nie będzie problemu. Założenie skrzynki na innym serwerze to przecież chwila. Poza tym większość osób posiada kilka kont i to raczej na różnych serwerach :)

Offline

 

#5 13-10-2006 17:36:18

Taksówkarz
Użytkownik
Od: Białystok
Zarejestrowany: 12-10-2006
Posty: 21

Re: Problemy z zarejestrowaniem się

Okej róbcie jak chcecie chociaż po mojemu to prościej było by zrobić tak jak mówiłem żebyście wy zmienili e-mail - wtedy tylko musiała by być jedna zmiana e-maila a tak to setki ludzi będzie zakładać nowe konta pocztowe. Logiczne i jakie mądre.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson