Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 12-05-2007 11:02:16

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Baniocha

Kupiłem sobie w Czwartek GAZETĘ WYBORCZĄ z trzema odcinkami "Kryminalnych".

Zauważyłem pewną ciekawą rzecz. Otusz w pierwszym odcinku - "Okularnik" podczas poszukiwania podejrzanego ŻUKA Żałoda mówi, że są dwa takie samochody. Jeden w Orzeszynie, a drugi we wsi BANIOCHA! Od od razu sobie skojarzyłem ze Zmiennikami.

W ogóle dużo rzeczy od razu kojarzę sobie z naszym serialem. Na przykład gdy słyszę na dworcu PKP "Pociąg pospieszny (...) przez Kutno ..." mam przed sobą obraz Krashana i Kuśmidra siedzących w restauracji. Będąc w TESCO na stoisku z alkoholami widząc wódkę "ŻYTNIA" od razu widzę libację Koniuszka, Mroczkowskiego, itd.

A wy też macie takie skojarzenia?


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

#2 12-05-2007 15:14:37

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: Baniocha

Raczej nie, ale czasem po prostu w ciągu dnia myślę sobie o naszych bohaterach z serialu :))


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#3 13-05-2007 00:49:39

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Baniocha

No czego, jak czego, ale Baniochy to faktycznie - trudno nie skojarzyć nie Zmiennikami. ;)

Offline

 

#4 15-05-2007 11:47:32

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: Baniocha


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#5 20-05-2007 10:38:47

autovidol
Użytkownik
Od: Opole
Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 306

Re: Baniocha

a u mnie na osiedlu stoi duży fiat, co prawda pomarańczowy ale niemal codziennie słysze to charakterystyczne zapalanie... zupełnie jak w serialu i niekiedy widze jeszcze te stare koguty TAXI na taksówkach które kojarzą się też jednoznacznie


Chwileczkę, ja zaraz zaraz... zaraz.
Zygmunt! Cho no
Uważaj tramwaj! Widzę... siedemnastka!
Stachu! Cho no

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson