Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 30-01-2008 14:56:33

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Rajd Marianka Zukiem w kolorze musztardy ;)

Tak sobie obejrzalem pare razy wyzej wymieniona scenke i dokonalem ponizszych obserwacji:

- Mam wrazenie, ze ten Zuk jedzie dwa razy ta sama trasa (tylko, ze raz w jedna strone, a potem w druga). Zauwazcie chociazby ten plot. Najpierw go widac przez okno od strony pasazera (poczatek jazdy Mariana), natomiast po dynamicznej "zamianie miejsc" w kabinie Zuka, ten plot widac juz od strony kierowcy. Do tego powtarzaja sie pewne elementy pejzazu (charakterystyczne klatki schodowe, dziwna budowla "wiezopodobna" w tle, a do tego sama przestrzen jest raczej otwarta (budynki i chodniki daleko od jezdni, sporo trawnikow, malo drzew, itp...). Dodam, ze jedzie wtedy po drodze dwukierunkowej.

- Kiedy Zuk przejezdza na czerwonym swietle, znajduje sie na drodze wygladajacej na jednokierunkowa, w dodatku bez namalowanego pasa po srodku. W chwili zatrzymania przez milicjanta, Zuk stoi ponownie na drodze dwukierunkowej, z namalowana linia przerywana na srodku jezdni. Ponadto okolica miejsca zatrzymania wyglada inaczej niz przestrzen widoczna przez boczne okna Zuka. Jezdnia jest waska, bloki i chodniki sa o wiele blizej jezdni, jest sporo gesto posadzonych drzew. A w dodatku ten wiezowiec w glebi mnie zastanawia. Na poczatku wygladal mi na Intraco (co byloby absurdem, bo Zuk jedzie po Mokotowie, a Intraco jest na polnocy Warszawy), ale wyglada mi on tez na ten wysoki blok mieszkalny przy parku Morskie Oko. To juz akurat jest Mokotow, ale i tak jest to kawalek od trasy z ul. Belskiej (Szkolka Marianka) do ul. Irysowej (chatynka Marianka).

Tak wyglada blok przy MO: http://www.michau.se/pics/my_pics/warsz … o_3592.jpg

A tak Intraco przed remontem:
http://www.pbase.com/image/32152859


- Miejsce przejechania baby z mlekiem w ogole nie pasuje do zadnej z dwoch wyzej zaobserwowanych scenerii.


Reasumujac, z geograficznego punktu widzenia cala ta jazda wyglada bardzo dziwnie.


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#2 30-01-2008 17:45:51

autovidol
Użytkownik
Od: Opole
Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 306

Re: Rajd Marianka Zukiem w kolorze musztardy ;)

rozpiepszyłeś tą scenkę na kawałeczki...

Ostatnio edytowany przez autovidol (30-01-2008 17:46:16)


Chwileczkę, ja zaraz zaraz... zaraz.
Zygmunt! Cho no
Uważaj tramwaj! Widzę... siedemnastka!
Stachu! Cho no

Offline

 

#3 30-01-2008 18:12:03

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: Rajd Marianka Zukiem w kolorze musztardy ;)

autovidol :

rozpiepszyłeś tą scenkę na kawałeczki...

Po cos to forum przeciez jest hehehe ;)


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#4 30-01-2008 19:21:33

TRoCIn
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 88

Re: Rajd Marianka Zukiem w kolorze musztardy ;)

Inspektor Belon :

W chwili zatrzymania przez milicjanta, Zuk stoi ponownie na drodze dwukierunkowej, z namalowana linia przerywana na srodku jezdni. Ponadto okolica miejsca zatrzymania wyglada inaczej niz przestrzen widoczna przez boczne okna Zuka. Jezdnia jest waska, bloki i chodniki sa o wiele blizej jezdni, jest sporo gesto posadzonych drzew. A w dodatku ten wiezowiec w glebi mnie zastanawia. Na poczatku wygladal mi na Intraco (co byloby absurdem, bo Zuk jedzie po Mokotowie, a Intraco jest na polnocy Warszawy), ale wyglada mi on tez na ten wysoki blok mieszkalny przy parku Morskie Oko. To juz akurat jest Mokotow, ale i tak jest to kawalek od trasy z ul. Belskiej (Szkolka Marianka) do ul. Irysowej (chatynka Marianka).

Do zatrzymania, wg mnie, doszlo przed łukiem ulicy Batorego, zaraz za skrzyżowaniem z Rakowiecką. Na wysokości Pola Mokotowskiego. A wieżowiec w tle to może jeden z akademików PW, bo tam chyba są ze dwa takie wysokie w pobliżu szpitala MSW. Poza tym za sygnalizatorem świetlnym, na którym jest zielone ewidentnie widać słupy od trakcji tramwajowej a jak wiadomo właśnie tam tramwaje wyjeżdżają z Rakowieckiej na Wołoską (Chodkiewicza? czy jak ona się tam teraz nazywa)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson