Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Postaci
  •  » Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

#1 30-03-2008 02:37:16

Personalny_Łukasik
Użytkownik
Od: WPT
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 28

Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Witam!!!

Jak już zapewne wiecie albo i nie, kroi sie wywiad z Marcelem Szytenchelmem a.k.a Marian Koniuszko. Z przyczyn od nas niezależnych termin tego spotkania może wypaść już za pare dni. Wpisujcie więc chyżo wszystko co wam leży na wątrobie....

Pozdrawiam
Łukasik

Offline

 

#2 30-03-2008 10:22:19

sabina93
Użytkownik
Od: Przemyśl
Zarejestrowany: 26-01-2008
Posty: 130
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Spytaj go co naprawdę mówił w scenie z "krową"


-Jeszcze,jeszcze!!
-Wypije taki ze 3 butelki bełtu i jeszcze mu mało :D!!!
http://s11.battleknight.onet.pl/index.p … f=NDk5NzQ=

Offline

 

#3 30-03-2008 11:24:42

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Hej Zapytaj go czy wie co się stało ze scenariuszem Zmienników, fotosami z planu i gdzie można tych materiałów dzisiaj szukać, ok?

A gdzie się z nim umówiliście, w Łodzi czy w W-wie?


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#4 30-03-2008 11:40:58

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Personalny_Łukasik  jestes kolega el_comendanto ???

co do pytan do mialbym takie samo, ktore chcialem zadac panu mietkowi, ale juz bylo za pozno tzn. skad wziely sie te ubrania "levis'a" i ubrania dzinsowe czy to ich wlasne, czy do filmu i dlaczego wszyscy mieli podobne ??? wszyscy tzn cala trojka jacek, kaska, marian

Ostatnio edytowany przez WRC (30-03-2008 15:33:07)

Offline

 

#5 30-03-2008 13:20:58

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Też mnie to zawsze ciekawiło, tłumaczę to sobie tym, że ubranie Levis'a i dżinsowe było towarem dewicytowym i oznaką szpanu, i być może Bareja jako dokumentalista epoki chciał to uwiecznić jako taki symbol mody lat 80-tych właśnie, a ciuchy pewnie gdzieś w Pewexie były kupione lub przywiezione zza granicy, a po zakończeniu zdjęć może cała trójka wzięła je sobie do domu, zwłaszcza koszulka Jacka nie była pierwszej
świeżości jako że kręcili serial przez dwa miesiące w expressowym tempie :) No ale ciekawi mnie oczywiście co Pan Marcel na to :)


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#6 30-03-2008 13:35:22

Personalny_Łukasik
Użytkownik
Od: WPT
Zarejestrowany: 30-03-2008
Posty: 28

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Witam witam!
WRC - tak sie składa że tak! Jestem jednym z tych dwóch co ich widać na wywiadach...
Jeśli chodzi o ubrania, to pan Hryniewicz napomknął że nie pamięta skąd dokładnie były ciuchy, ale pamięta że mieli ich na wypasie po kilka sztuk. Jeśli chodzi o scenariusz to mówił że gdzieś go miał w piwnicy, ale że się przeprowadzał i mógł zaginąć...

Offline

 

#7 30-03-2008 14:26:00

Mastalerz
Użytkownik
Zarejestrowany: 28-01-2008
Posty: 20

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

co do pytan , to moze pan Marcel bedzie pamietal gdzie byla krecona scena grzybobrania...


podstawowe zasady higieny sa takie ,ze jak sie wchodzi to sie puka...

Offline

 

#8 30-03-2008 15:31:58

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Personalny_Łukasik :

Witam witam!
WRC - tak sie składa że tak! Jestem jednym z tych dwóch co ich widać na wywiadach...
Jeśli chodzi o ubrania, to pan Hryniewicz napomknął że nie pamięta skąd dokładnie były ciuchy, ale pamięta że mieli ich na wypasie po kilka sztuk. Jeśli chodzi o scenariusz to mówił że gdzieś go miał w piwnicy, ale że się przeprowadzał i mógł zaginąć...

czyli jak myslalem, nie byly to ich ubrania

tak myslalem, ze kolega to ta druga osoba, kolega ujawnil sie dlatego, ze pytalem drugiego kolegi o kolege ??? czy mzoe i tak kolega chcial to zrobic ??? bo wiem jedynie ze kolega przeglada czasem to forum ale nie pisze

jezeli to Wy bedziecie robic ten material to super tzn. chodzi mi o to, ze jest pewne, ze powstanie a nie jak "wywiad" z pokora

Ostatnio edytowany przez WRC (30-03-2008 15:38:07)

Offline

 

#9 30-03-2008 15:35:31

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Mastalerz :

co do pytan , to moze pan Marcel bedzie pamietal gdzie byla krecona scena grzybobrania...

jakoze juz wiemy, ze bareja nie lubial podrozowac daleko to cos mysle, ze moglo to byc w 1 z lasow w wawie ewentualnie puszcza kampinoska

Ostatnio edytowany przez WRC (30-03-2008 15:35:56)

Offline

 

#10 30-03-2008 15:35:34

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Mastalerz :

co do pytan , to moze pan Marcel bedzie pamietal gdzie byla krecona scena grzybobrania...

To samo pytanie, ale odnosnie lokalizacji Borow Tucholskich.
Pan Mieczyslaw tego niestety nie pamietal, ale moze "Maniek" ma lepsza pamiec, wiec warto mu zapodac ponownie to pytanie ;)


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#11 30-03-2008 16:24:57

Mastalerz
Użytkownik
Zarejestrowany: 28-01-2008
Posty: 20

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

cale ekipa mocno wtedy zabalowala, moze dlatego nikt nie pamieta gdzie to bylo.. hehe.  ,, ale w koncu czy o grzyby tu chodzi,, 

dobra robota panowie .   jak by bylo jakie dojscie do Mroczkowskiego:)  to mysle ze mialby ,, z pewnoscia '' jakies ciekawe anegdoty do opowiedzenia, ale nie wybrzydzam i czekam z niecierpliwoscia na wywiad z Mańkiem:)  brawa za checi i dociekliwosc...


podstawowe zasady higieny sa takie ,ze jak sie wchodzi to sie puka...

Offline

 

#12 30-03-2008 17:39:58

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Mastalerz :

cale ekipa mocno wtedy zabalowala, moze dlatego nikt nie pamieta gdzie to bylo.. hehe.  ,, ale w koncu czy o grzyby tu chodzi,, 

dobra robota panowie .   jak by bylo jakie dojscie do Mroczkowskiego:)  to mysle ze mialby ,, z pewnoscia '' jakies ciekawe anegdoty do opowiedzenia, ale nie wybrzydzam i czekam z niecierpliwoscia na wywiad z Mańkiem:)  brawa za checi i dociekliwosc...

jezeli chlopaki maja juz takie dojscia to z reszta na pewno nie bedzie problemu, co do "manka" to on chyba moze nie wiedziec gdzie byly bory tucholskie, bo przeciez on nawet nie gral w zmeinnikach tam wiec pewnei i na planie tez mogl nie byc

Offline

 

#13 30-03-2008 22:17:54

Mastalerz
Użytkownik
Zarejestrowany: 28-01-2008
Posty: 20

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

no jak to??? a kto wjechal na pniak?  :)


podstawowe zasady higieny sa takie ,ze jak sie wchodzi to sie puka...

Offline

 

#14 30-03-2008 23:27:40

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Mastalerz :

no jak to??? a kto wjechal na pniak?  :)

to chodzi Ci o las gdzie bylo grzybobranie czy o spoldzielnie bory tucholskie ???

Offline

 

#15 31-03-2008 10:01:28

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Może Rewińskiemu utkwiło w pamięci miejsce gdzie była Spółdzielnia Borów Tucholskich, jego należałoby zapytać z racji tego ze miał tam najwięcej scen, no i może ewentualnie Pana Wojtka Pokorę- on tam podjeżdżał wymieniać dolary (chociaż wydaje mi się że to było w innym miejscu kręcone ) Pani Błaszczyk mówiła kiedyś że nie pamięta gdzie była ta spółdzielnia i że może w jakimś zakładzie pod W-wą. Ja bym stawiała na Piaseczno lub na Raszyn, z większm prawdopodobieństwem że to była ta pierwsza miejscowość - biorąc pod uwagę że położona jest niedaleko Ursynowa i że Bareja nie lubił dłuższych wycieczek. Wydaję mi się że tam też w okolicznych lasach mógł nakręcić grzybobranie.
Myślę że co do miejsc to oprócz aktorów  orientowałyby się osoby wymienione w czołówce- operatorzy, dźwiękowcy, scenografowie, kierownicy produkcji itp.


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#16 31-03-2008 10:25:52

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

gdyby udalo sie zrobic tez wywiad wlasnei z panem rewinskim to by bylo zajebiscie on chyba by poopowiadal troche

Offline

 

#17 31-03-2008 20:54:03

el_comendanto
Użytkownik
Zarejestrowany: 13-03-2007
Posty: 87

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Witam!!!

Tak na dobra sprawe dojscie jest do wszystkich, ktorzy dzialali przy tym.

Jesli chodzi o ciuchy kurtki i koszulki - kazdy cwaniak posiadal takowe cos z bazaru. przywozilo sie to na kilogramy z Turcji. Podobnie jak zegarki.

Co do fotosow z planu ma je telewizja i mam dojscie, ale kazde zamowienie ich z archiwum jest rejestrowane, tak wiec jakby ktos je skubnal i opublikowal wiadomo byloby kto je ostatnio wyciagal. Powstala by afera.

Offline

 

#18 31-03-2008 20:55:08

el_comendanto
Użytkownik
Zarejestrowany: 13-03-2007
Posty: 87

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

WRC nie zgrzewaj sie nie widziales wszystkiego :-)

Offline

 

#19 31-03-2008 21:24:36

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

el_comendanto :

Co do fotosow z planu ma je telewizja i mam dojscie, ale kazde zamowienie ich z archiwum jest rejestrowane, tak wiec jakby ktos je skubnal i opublikowal wiadomo byloby kto je ostatnio wyciagal. Powstala by afera.

Ale przecież można oficjalnie do nich wystąpić o zgodę, wyjaśnić że to na potrzeby strony i umieszczając je na stronie odpowiednio je
oznakować, także jeżeli ktoś by skubnął i rozpowszechniał to byłoby wiadomo skąd to. Podobną praktykę znakowania zdjęć swoim logo
stosuje PAP i nie ma problemu z ich wydawaniem. Chociaż byłby jakiś pożytek, a tak kronika czasu leży i niszczeje.


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#20 31-03-2008 22:22:01

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

el_comendanto :

Co do fotosow z planu ma je telewizja i mam dojscie, ale kazde zamowienie ich z archiwum jest rejestrowane, tak wiec jakby ktos je skubnal i opublikowal wiadomo byloby kto je ostatnio wyciagal. Powstala by afera.

to nie wiem po jaka cholere ta fotki ma ta durna tvp, skoro nie pokazuje ich nigdy i zeby je moc ogladnac to chyba trzeba napisac podanie

Offline

 

#21 31-03-2008 22:52:25

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Bez podania to chyba raczej się nie obejdzie. Więc jeśli el_commendanto ma dojścia, to powinien poprosić o protekcję jakąś figurę


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#22 31-03-2008 23:23:09

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

oby zlikwidowali jak najszybciej ten abonamet, bo placi sie a pozytku nie ma

Offline

 

#23 01-04-2008 09:25:02

Mastalerz
Użytkownik
Zarejestrowany: 28-01-2008
Posty: 20

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

kto placi , ten placi . a swoja droga , bez abonamentu powstanie jedna wielka komercyjna papka  , chodzi mi glownie o radio ,bo w tv juz od dawnanie ma nic ciekawego..


podstawowe zasady higieny sa takie ,ze jak sie wchodzi to sie puka...

Offline

 

#24 01-04-2008 12:52:14

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Witam!!!

to ja - el_comendanto. w cudowny sposob doznalem przemieniena. Od dzis bede wystepowal pod tym loginem i wspolnie z personalnym lukasikiem bedziemy tu co nieco koordynowac :D


Telewizja chetnie udostepni fotosy, ale trzeba za to zaplacic. Ile - to sie jeszcze dowiem.


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#25 01-04-2008 18:40:31

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Mastalerz :

kto placi , ten placi . a swoja droga , bez abonamentu powstanie jedna wielka komercyjna papka  , chodzi mi glownie o radio ,bo w tv juz od dawnanie ma nic ciekawego..

Już powstała papka - tańce na lodzie i inne jak to szło...
Tym bardziej na to nie ma sensu płacić.
Inna sprawa czy taka telewizja "oficjalnie" wolna od nacisków nie stanie tubą programową jedynie słusznej opcji.

Offline

 
  • Indeks
  •  » Postaci
  •  » Wywiady z postaciami ze "Zmienników" - Marian Koniuszko

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson