Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » Miejsca
  •  » grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

#26 19-06-2012 11:48:51

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

To jak wyjaśnisz, że w książce Replewicza zacytowany jest fragment scenopisu, w którym figuruje  Las Kabacki i jest podana lista rekwizytów? I jak wyjaśnisz, że współcześnie zrobione zdjęcia dziwnie przypominają te z planu? Bym zeskanował fragment książki, ale to by było złamanie copyrightu. Nie mówię, że w Otrębusach nic nie kręcili, ale raczej musiała to być inna scena. Zresztą Bareja nie lubił grasować daleko od studia, więc po co miałby wyjeżdżać poza miasto skoro zaledwie kilka kilometrów od niego miał idealną scenerię?

Ostatnio edytowany przez Inspektor Belon (19-06-2012 11:57:49)


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#27 19-06-2012 11:50:52

yes2mike
Użytkownik
Od: 022 Ursynów
Zarejestrowany: 29-07-2008
Posty: 32

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

No właśnie.
Przecież tam byliśmy i potwierdziliśmy, a potwierdzenia (foty) zostały na forum potwierdzone.

Offline

 

#28 21-06-2012 11:33:19

dyrektor pospołu
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-04-2011
Posty: 4

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

W Kabatach mogły być plenery, tła itp. Sama scena libacji była w Otrębusach. Nie dość, że dokumentacja w Urzędzie jest na ten temat - to są jeszcze ludzie, którzy to potwierdzą

Offline

 

#29 23-06-2012 23:18:16

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

No tak, bo Bareja będzie dwa ujęcia robił w jednym miejscu, a potem nagle magicznie poczuł potrzebę jechać 20 km dalej. Sorki, ale jak dla mnie jesteś trollem.  Ciekawe, że się w ogólę nie odniosłeś do mojego poprzedniego postu. Jeśli ktoś chce zobaczyć rzeczywistą miejscówkę wiadomego tematu, in real life,  to proszę się do mnie odezwać na PW, zaprowadzę. MaJor, weź zrób porządek z "tym czymś"  :/


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

#30 25-06-2012 01:47:50

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

W tym samym miejscu Kraszan Kuśmidrem usuwali znaki taxi ;)
Dodam przy okazji że w filmie "80 milionów" też jest scena przerabiania tablic rejestracyjnych pastą do zębów.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#31 25-06-2012 11:38:50

yes2mike
Użytkownik
Od: 022 Ursynów
Zarejestrowany: 29-07-2008
Posty: 32

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

Ale o czym Ty chłopie prawisz. W Otrębusach jest klon ul. Leśnej w Lesie Kabackim ? To TU właśnie Kraszan urwał koguta i to TU była libacja.
Przewertuj forum i sprawdź, a nie upieraj się przy swoim. Temat jest potwierdzony.

Offline

 

#32 26-06-2012 16:40:04

dyrektor pospołu
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-04-2011
Posty: 4

Re: grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

Inspektor Belon :

No tak, bo Bareja będzie dwa ujęcia robił w jednym miejscu, a potem nagle magicznie poczuł potrzebę jechać 20 km dalej. Sorki, ale jak dla mnie jesteś trollem.  Ciekawe, że się w ogólę nie odniosłeś do mojego poprzedniego postu. Jeśli ktoś chce zobaczyć rzeczywistą miejscówkę wiadomego tematu, in real life,  to proszę się do mnie odezwać na PW, zaprowadzę. MaJor, weź zrób porządek z "tym czymś"  :/

Ty inspektor - nie będę się upierał przy swoim - skoro jesteś taki ważny to niech będzie twoja racja - a "to coś" może się z tobą spotkać...

Offline

 
  • Indeks
  •  » Miejsca
  •  » grzybobranie i różne tablice rejestracyjne żuka

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson