Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 25-12-2014 22:16:44

MIC 5000
Użytkownik
Zarejestrowany: 25-12-2014
Posty: 12

Ciekawostki

Witam wszystkich fanów serialu Zmiennicy.
Poniżej kilka ciekawostek z odcinka "Obywatel Monte Christo", które dodatkowo wypatrzyłem. Być może o niektórych było już w wspomniane w ogólnym wątku.
Pod oknem biura, w którym Barewicz rozmawia z kierownikiem oraz udziela wywiadu od 5 m 8 s do 9 m 55 s stoi pomarańczowy samochód, a po kształtach reflektorów łatwo zorientować się, że to maluch. Jednak w 7 m 20 s pojawia się tam jeszcze pionowy fragment kamiennego muru, ale to raczej makieta.
Postój na obiad w zajeździe w Świebodzinie. W scenie w 20 m 24 s, do Barewicza dosiada się trójka roboli, chyba miejscowi. W pewnym momencie jeden z nich pyta Barewicza: "Ja pana skądś znam. Czyś pan nie był za sprzedawcę w magazynie w Pułtusku w 73. Ja mam oko na ludzi". Chyba nie chodziło mu o miasto Pułtusk, a w okolicach Świebodzina nie ma żadnej miejscowości o podobnej lub identycznej nazwie.
34 m 50 s. Definitywna awaria Mercedesa, kiedy: "Po prostu tylni most poleciał". Wyraźnie widać, że miała  miejsce ona w pobliżu skrzyżowania, co mamy nawet odnotowane na mapie miejsc, gdzie kręcono ujęcia. Jednak kiedy Zmiennicy z Barewiczem ponownie wracają do właściwie już wraku Mercedesa (39 m 30 s) wyraźnie widać, że stoi on całkiem w innym miejscu.
51 m 12 s. Ksywa skradając się korytarzem bloku zakleja kawałkiem karteczki wizjer w drzwiach mieszkania Vis a vis mieszkania Winnickiego. Na drzwiach widać tabliczkę z napisem S. BAREJA.

Offline

 

#2 27-12-2014 04:56:05

Inspektor Belon
Użytkownik
Od: Kraina Uśmiechu - Polska (WWa)
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 189

Re: Ciekawostki

MIC 5000 :

Ksywa skradając się korytarzem bloku zakleja kawałkiem karteczki wizjer w drzwiach mieszkania Vis a vis mieszkania Winnickiego. Na drzwiach widać tabliczkę z napisem S. BAREJA.

Z całym szacunkiem, ale to akurat jest Captain Obvious...


Mysza wpadła na Fiata!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson