Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 08-07-2006 21:55:32

pan Ceglarek
Gość

jak dobra jest ta strona?

Jestem maniakiem serialu, pierwszy raz oglądałem gdzieś pod koniec lat 80ych z tego co pamiętam, miałem z sześć lat może. Do tej pory oglądam i, jak to mówią, doznaję.  "Zmiennicy" to absolut. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Tym bardziej zdziwiłem się kiedy w google.pl wyskoczył link wwwzmiennicy.com. Strona jest po prostu boska! Gratuluję! Idę złożyc wieniec pod Pomnikiem Wysiłku Sportowca. Hej hej!

 

#2 08-07-2006 23:19:11

Ian
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?


> Jestem maniakiem serialu, pierwszy raz oglądałem gdzieś pod
> koniec lat 80ych z tego co pamiętam, miałem z sześć lat może.
> Do tej pory oglądam i, jak to mówią, doznaję.  "Zmiennicy" to
> absolut. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.

Nasze (tzn. moje i MaJora) uwielbienie dla serialu również sięga przełomu lat 80. i 90. czyli pierwszych klas podstawówki. 
Obaj przeżywaliśmy potworne chwile grozy (wzmagane świetnym podkładem muzycznym) gdy Mroczkowski brodził po kostki w wodzie...

> Tym bardziej
> zdziwiłem się kiedy w google.pl wyskoczył link
> wwwzmiennicy.com. Strona jest po prostu boska! Gratuluję! Idę
> złożyc wieniec pod Pomnikiem Wysiłku Sportowca. Hej hej!

Dziękujemy bardzo!!! Takie opinie jeszcze bardziej zewrą nasze szeregi! ;)

 

#3 09-07-2006 01:45:57

Kuśmider
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

brawo brawo!
coz za znakomity twór!
pomysleć ze istnieje grono fanów tego megaserialu
idea z radiem wgniata w fotel fiata 125!
nobel dla autorów!

 

#4 09-07-2006 14:44:25

dr.paichiwo
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

Jestescie wielcy.Kilka godzin eksploruje te skarby i jestem pod wielkim wrazeniem dokladnosci,szczegolowosci.
Podpis pod petycja o przynanie Nobla skladam juz teraz!
PS
Podroz do zamku w Zatorach-niech ktos policzy ile roznych par obuwia ma Jacek w czasie drogi-bo mi cos pod dziesiec wychodzi:)
Pozdro!

 

#5 11-07-2006 10:55:51

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: jak dobra jest ta strona?

strona w deche !!! ale zeby stale ja ulepszac proponowalbym cos naprawde extra, tzn wywiady z najwazniejszymi aktorami serialu !!!

Offline

 

#6 13-07-2006 22:00:50

Michalo
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

Ja też jestem bardzo zadowolony, że istnieje strona poświęcona temu serialowi. Naprawdę jej autorzy to prawdziwi pasjonaci. Widać taki serial, jak "Zmiennicy" podoba się nie tylko naszym dziadkom, czy w mniejszym stopniu rodzicom, którzy żyli w PRL-u, ale fascynuje też dzisiejsze pokolenie 20-latków.  Jestem pod wrażeniem szczegółowości (ja też jestem pedantem i nie pomijam szczegółow), wszystko tu jest.

Wydaje mi się, że kiedyś ktoś z dawnych twórców "Zmienników" kiedyś odkryje tę stronę i może dołączy się do jej redagowania.

 

#7 13-07-2006 23:09:57

Paweł
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

Strona jest swietna.
Ciesze sie, ze jest sporo fanow Zmiennikow :D

 

#8 18-07-2006 21:14:59

Maciek
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

Przez wiele lat się zastanawiałwm czy tylko ja zostałem maniakiem Zmienników. A tu okazuje się ,że jest wielu ludzi kochających ten serial. Myślę , że to fenomen i to ponadczasowy. Mojego synka już szkole ,że ma oglądac Zmienników.

 

#9 22-07-2006 18:01:08

WPT 1313
Gość

Re: jak dobra jest ta strona?

DZIEKI ZA TA STRONKE.WSPANIALA!

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson