Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 26-03-2011 22:38:25

bigdominik
Użytkownik
Zarejestrowany: 26-03-2011
Posty: 1

Najmłodszy fan? :)

Uszanowanko :) a ciekawam niezmiernie czy jest jakiś młodszy fan Zmienników niż nasz syn za niespełna miesiąc kończący 3 lata. Naprawdę nasz narodowy superserial z zainteresowaniem i zaangażowaniem emocjonalnym ogląda od jakiegoś roku, czyli jak miał ok. 2 lata :) Płytę z filmem nakazuje podłączyć i tak leci odcinek za odcinkiem. W międzyczasie zajmuje się oczywiście swoimi "ważnymi sprawami" ;) ale wszystko ma pod kontrolą: najbardziej ulubione i przeżywane sceny nigdy nie umjkną jego uwadze. Najbardziej porusza go z początkowych odcinków  podróż Jacka do pracy :) wszelkimi środkami lokomocji i wszelkie ich awarje po drodze, mysz postępu unicestwiająca fiacika 125 ;) rozbity czerep artysty Pieszchały i cały niemal odcinek o śwp Oborniaku ;) Widać, że i w młodym pokoleniu siła absurdu nie zaginie!!! ;) I tym optymistycznym akcentem sekretarze niepiśmiennego jeszcze Bigdominika ;) zakańczają i na ewentualne poleniki czekają. Może powstanie najmłodsza ekipa 1313.
szelka krytyka będzie poddana cenzurze i kontroli. ;)

Offline

 

#2 28-03-2011 23:19:48

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Najmłodszy fan? :)

No to gratulacje ziom.

Offline

 

#3 07-07-2012 12:36:30

kierowca poloneza
Użytkownik
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 5

Re: Najmłodszy fan? :)

Ja pierwszy raz zobaczyłem Zmienników jak miałem 5 lat.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson