Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)
  • Indeks
  •  » O wszystkim
  •  » ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

#26 20-08-2016 10:57:30

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Heh , jak mieszkałem na Łomży to popiliśmy sobie zdrowo , i tam taka blondyna Elka mieszkała w porządku ! Słuchaj , co ja robię ? Czwarta rano , wchodzę na rusztowania i pukam do wszystkich okien. Pani Elu ! Pani Elu !

Ostatnio edytowany przez aniołowa (20-08-2016 10:58:33)


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 

#27 04-09-2016 11:54:09

szmaciuch
Użytkownik
Od: Sochaczew
Zarejestrowany: 18-12-2012
Posty: 287
WWW

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Dulka, pamiętasz te stodołę na Mazurach, co to deszcz nas złapał, a w spółdzielni Jasiu mieli tylko pomarańczówkę.Od tamtej pory to bym się wolał trucizny napić niż pomarańczówki!


Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!

Offline

 

#28 07-09-2016 17:33:16

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Chwileczkę, nie ma Jezus, nie ma Jezus, jest bateria, psiu, psiu, milcz i uważaj.Zapamiętaj sobie co ci powie Pan Jurek – Nie czas żałować róż, kochany, kiedy płoną kolce no! Tak jest widzisz, widzisz.Ciach, no przyzwyczaisz się do wszystkiego i ciach.


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 

#29 14-09-2016 11:31:07

szmaciuch
Użytkownik
Od: Sochaczew
Zarejestrowany: 18-12-2012
Posty: 287
WWW

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

A nie masz racji Jasiu, bo już mamy dwa pierwsze sklepy w naszym osiedlu, to jest pamiątkarski proszę ciebie i monopolowy i jako główny lokator bądź uprzejmy.


Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!

Offline

 

#30 16-09-2016 20:03:17

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Piorun przyłącz się zamiast jojczyć!


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 

#31 20-09-2016 09:46:07

Piorun
Użytkownik
Od: Pomorze
Zarejestrowany: 31-10-2006
Posty: 663

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Nie będę uczestniczył w pisaniu bzdur. Jeśli chcecie rozruszać forum, to proszę zakładać sensowne tematy związanie z serialem. Pozdrawiam.


Pani Katarzyno... Wszystko pójdzie w zapomnienie, nawet premia jeszcze poleci, tylko trzeba załatwić ten egzamin dla syna.
Jak to załatwić ?

Offline

 

#32 20-09-2016 11:57:15

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

No tak a Ty za to możesz pochwalić się....no właśnie czym?
,,to proszę zakładać sensowne tematy związanie z serialem'' jesteśmy w dziale ,,O wszystkim'' czy może tylko mi się tak wydaje?
Być może tego nie zauważyłeś ale już Ci wyjaśnię:
- Wątek ( temat ) dotyczy filmu, który mój mąż zrobił ( Ty oczywiście też robisz takie filmy ) z ciekawymi postaciami z filmów Stanisława Barei.
- Są w nim głównie pijaczki, więc rozumiesz chyba, że kontynuując motyw przewodni adekwatnym jest umieszczenie cytatów z filmów Stanisława Barei, związanych właśnie z piciem - a jest ich całkiem sporo w Jego filmach. ( przecież powinieneś o tym wiedzieć).
Tak więc co jest ,,niesensownego'' w zakładaniu takich tematów w tym dziale ,,O wszystkim''? ( Przypomnę dyskusje na wszelkie tematy nie związane ze "Zmiennikami" )
I co konkretnie nazywasz pisaniem bzdur?
W opisywanym wątku wysiliłeś się na jeden wpis pozwól że zacytuję:


    szmaciuch napisał:

    Wy za dużo pijecie, a za mało myślicie o interesach....

Twoja odpowiedź - To mój tekst zawsze był!!!

Chyba od samego początku jesteś osobą wiecznie niezadowoloną z naszych wpisów takim typowym zrzędą, więc Twoje kolejne komentarze wcale nas nie dziwią.
Moja propozycja jest prosta załóż jakiś ,,sensowny'' temat pozbawiony bzdur a chętnie przyłączymy się do dyskusji.
A puki nie robisz nic takiego, to pozwól na to innym, tym którzy robią coś co ma związek z reżyserem serialu ,,Zmiennicy'' na stronie sympatyków Jego filmów.
Również gorąco pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez aniołowa (21-09-2016 07:59:40)


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 

#33 21-09-2016 11:37:57

szmaciuch
Użytkownik
Od: Sochaczew
Zarejestrowany: 18-12-2012
Posty: 287
WWW

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Docencie... ja rozumiem jednego indyka w maladze, no dwa indyki w maladze, ale żeby sześć porcji? I naprawdę wypił pan cztery półlitrówki czystej?


Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!

Offline

 

#34 13-10-2016 17:24:45

aniołowa
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-05-2015
Posty: 156

Re: ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

No pani mnie jeszcze nie zna. Dla mnie pół litra to tak jak dla innego... a nie ważne. Na przykład kiedyś z jednym bosmanem to całą noc piliśmy, szklankami. Spirytus! On potem padł oczywiście na ziemię, no a ja musiałem go transportować na statek, huragan był wtedy, burza straszliwa i... no nieważne.


Tyfojemu chrześniakowi wyrżnął się już pierwszy ząbek. A teraz największy gwóźdź sezonu. Posyłam ci przepis na tort z dyni bez jajek i cukru. Bierze się dużą dynię. Trzeba ją dobrze...

Offline

 
  • Indeks
  •  » O wszystkim
  •  » ... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś...

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson