Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 01-06-2022 14:18:22

Paw1500
Użytkownik
Zarejestrowany: 31-05-2022
Posty: 3

Dowód rejestracyjny Fiata

Witam! Chciałbym się podzielić pewnym spostrzeżeniem, bo od kilku dni studiuję forum, również chcąc poznać dalsze dzieje żółtej 1313 :) i wydaje mi się, że nikt na to nie zwrócił uwagi. Mianowicie w odc. 15 podczas licytacji Fiatów, właściciel stacji paliw grany przez Mariana Opanię, wykłada na stół pieniądze. Widać wówczas obok leżący dowód rejestracyjny. Postanowiłem mu się przyjrzeć mając nadzieję, że to od żółtej 1313 (w końcu o nią się licytują). Jednak jest to dowód od 125p z '85 roku o nr rej. WIV 3923 w kolorze kremowym. Ów Fiata można zobaczyć w odc.5, w scenie gdy zostaje odwołany samolot do Krakowa i ludziska hurtem biegną do taksówek. Tam on właśnie odjeżdża. Ot taka ciekawostka z mojej strony... Jest to o tyle ciekawe, że pojazd był rzeczywiście zarejestrowany pod tymi numerami. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson