Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#26 29-09-2006 14:18:23

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ciekawostka

szczerze mowiac nie sadzilem ze tam takie nieszczescia w tej telenoweli sa bo nie ogladalem tego nigdy (moze jedynie czasem jak mi sie nudzilo w wakacje jak powtarzali). jedyna jak na razie najlepsza polska telenowela to "w labiryncie" moze sie nei znam ale mi sie bardzo podobala (rezyserem jest co ciekawe ten sam co "klonu") tam przynajmniej nie bylo 1000 odcinkow jak w modzie na sukces tylko ok 120  i wszystkie byly ciekawe a nie udy jak w klonie i zawsze jak powtarzaja ten serial to ogladam go z checia (w czasach premiery bylem gowniarzem wiec nie ogladalem tego) wolalbym zeby "labirynt" byl emitowany na co dzien zamiast "klonu"
przyznam, ze co do telenowel to ogladalem swego czasu "zlotopolskich" w okresie jak byl to fajny serial (od poczatkowych odcinkow do jakies 4 lala temu wstecz cyzli od 1997 do 2002) to byl wtedy fajny serial ale niestety kazdy z seriali widze ma to do siebie ze im wiecej odcinkow tym nudniejszy sie staje i sie nie chce go ogladac i tak bylo ze "zlotopolskimi" z tego wlasnie powodu nie ogladam juz od dawna

Ostatnio edytowany przez WRC (02-10-2006 13:35:11)

Offline

 

#27 02-10-2006 10:51:18

helmutt
Użytkownik
Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 137

Re: ciekawostka

Dokładnie - im dalej w las tym więcej sarnich gówien:).
Takie na przykład "m jak miłość" - chetnie zawsze oglądałem razem z żoną (no, wtedy jeszcze nie żoną:)). Teraz już nie moge na ten serial patrzeć - scenarzyści zapędzili się w jakiś zaułek, pomysły wtórne i głupie, wątki rozciągają jak kura smarki... ech, szkoda gadać, powinien się nazywać "sz jak szajs" :)


Konie to wspaniałe zwierzęta. Jest z nich najsmaczniejsza kiełbasa.

Offline

 

#28 09-10-2006 21:50:55

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ciekawostka

nie uwierzycie !!! jestem dzisiaj w jednym z pubow krakowskich na kazimierzu i w pewnym momencie wychodze szukajac wc wchodze do jednego pomieszczenia w ktorym sa 3 drzwi wybieram te z trojkatem otwieram iiii..... sa zamurowane !!! i to golymi ceglami polozonymi niep oziomo ale pionowo czyli wlasnie dokladnie tak samo jak w zmiennikach gdy zamurowano xywe !!! od razu pomyslalem o tym ze to cos niesamowitego spotkac cos rodem z ulubionego serialu szczreze mowiac nie sadzilem ze gdzies takie ktos cos zrobil i wpadl na taki oryginalny pomysl z serialu ale gratulacje pomyslowemu zmiennikofanowi

Offline

 

#29 10-10-2006 12:23:25

MaJor
Administrator
Zarejestrowany: 02-09-2006
Posty: 195

Re: ciekawostka

Heh, ktoś, kto był w sporej potrzebie, mógł przeżyć bardzo niemiłe zaskoczenie ;)
Tylko małe sprostowanie: cegły w "Zmiennikach" były jednak kładzione poziomo.

Offline

 

#30 10-10-2006 15:38:03

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ciekawostka

ja jestme przekonany ze pionowo (nie wiem czy o tym samym mowimy ale mialem na mysli ze widac bylo gore tzn ten szeroki prostokat z nie bok cegly tak jak to sie zawsze daje podczas budowanai muru)

Offline

 

#31 10-10-2006 15:59:07

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: ciekawostka

WRC :

ja jestme przekonany ze pionowo (nie wiem czy o tym samym mowimy ale mialem na mysli ze widac bylo gore tzn ten szeroki prostokat z nie bok cegly tak jak to sie zawsze daje podczas budowanai muru)

Mniejsza o to jak zwał - mnie się wydaje, że cegły w "Zmiennikach" są ułożone w sposób klasyczny (właśnie taki, w jaki zwykle się je układa).

A co do tego kibla w pubie, to najśmieszniejsze jest to, że autor tej "niespodzianki" może w ogóle nie znać serialu "Zmiennicy". A jeżeli zna, to mógł wcale nie pamiętać o tej scence. ;) Mógł zupełnie niezależnie wymyślić motyw z zamurowaniem (co jest bardzo prawdopodobne), a fanom "Zmienników" (takim jak np. Ty, WRC) podświadomie kojarzy się to z tym serialem. Mnie na pewno również by się skojarzyło.

Offline

 

#32 10-10-2006 17:13:25

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ciekawostka

mi sie wlasnie rozniez wydaje ze w tym pubie to zupelnie czysty przypadek i nie ma nic wspolnego ze zmiennikami, poza tym ja nawet nie wiem po co te drzwi tam byly zamurowane, to juz lepiej bylo je zdjac i podciagnac pod sciane by bylo ladniej

Offline

 

#33 13-10-2006 13:22:17

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ciekawostka

zauwazylem pewna rzecz w odc 14 jak kaske napada krashan w momencie gdy pokazuje swoje umiejetnosci karate 1313 jest przy ulicy na lewo od kosza natomiast po chwili jak widac moment wrzucenia krashana przez kaske to samochod stoi na worost kosza szyli jakby podjechal z 10 metrow w przod od poprzedniego mementu
moza sobie ogladnac to na youtube wlasnie teraz to zauwazylem jak ogladnalem bo ktos dal linka z tym filmikiem

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson