Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 01-12-2006 00:02:18

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Skarpety Mroczkowskiego

własnie oglądamy serię 2 (akurat mamy z 1313 i panem Rawiczem przerwę na przejeździe kolejowym). oto, co przykuło moją uwagę podczas odcinka 4 i wątku z kochanym Zdzichem. Rzecz ma się jego skarpet:

gdy po przyjściu do mieszkania "po szmalec" zmordowany i schlany Mroczkowski ściąga buty, by legnąć spać, widzimy, ze jego skarpety są koloru jasnobrązowego w kolorowe romby. rano, gdy nasz dzielny Zdzisław budzi się, na jego stopach znajdują się skarpety ciemnoszare bez wzorków, a gdy już pod blokiem pozbywa się z buta wody, jego skarpety są jasnobrązowe bez żadnych wzorków.

trudno przypuszczać, żeby kompletnie zalany Mroczkowski miał siłę i chęci na zmianę skarpet przed snem. Zabawne jest, że schodząc rano do taksówki, musiał niechybnie pożyczać skarpety z szafy pani Alfredy.


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#2 01-12-2006 00:15:01

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Skarpety Mroczkowskiego

Skoro w tych "zestawach mieszkaniowych" powtarzały się nawet obrazy i zdjęcia, to skapetkowa zawartość szaf również mogła być jednakowa. :))))))))) To tak tylko 'a propos ostatniego zdania. A ogólnie ciekawe spostrzeżenia. ;)

Offline

 

#3 01-12-2006 00:21:24

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Skarpety Mroczkowskiego

no wlasnie na stronce jest podane jako ciekawostka ten sam obraz w 2 mieszkaniach ale jak widac jest to logicznie wytlmaczone w filmie i nie jest to wpadka, bo mroczkowski ladnie nam tlumaczy to
a co do skarpetek to moze zmienil, w koncu on byl nawalony (nie wiadomo ile wypil, ale to kwesta indywidualna bo na kazdego gorzala inaczej dziala), ale jak widac nie az tak, by niczego nie kontrolowac i nie potrafic zdjac i zalozyc skarpetek (o czym swiadcza figle z zuza)

Ostatnio edytowany przez WRC (01-12-2006 00:23:50)

Offline

 

#4 01-12-2006 00:24:08

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: Skarpety Mroczkowskiego

nie pamiętam, czy już ktoś to umieszczał, ale a propos tego obrazu, to na 99% jest na nim Isaura i Leoncio - zdaje się akurat byli na topie w tym czasie. Cała Polska to oglądała :)

A moja nieoceniona żona zadała mi właśnie iście filozoficzne pytanie: ciekawe, czy Ostałowska wie, że tatuś niejako uhonorował ją w Zmiennikach?


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#5 01-12-2006 00:26:27

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Skarpety Mroczkowskiego

Rob-Chłop, nie rób śmietnika na forum - o Ostałowskich mowa w drugim wątku. ;) :D

Offline

 

#6 01-12-2006 00:30:53

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Skarpety Mroczkowskiego

Padłem ze śmiechu, jak zobaczyłem temat tego wątku :) To już można powiedzieć, że Zmiennicy są rozłożeni na czynniki pierwsze.
A wracając do skarpetek - może pani sąsiadka miała męża, akurat był w delegacji i to były jego skarpety ?

.

Offline

 

#7 01-12-2006 00:31:18

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: Skarpety Mroczkowskiego

WRC :

a co do skarpetek to moze zmienil, w koncu on byl nawalony (nie wiadomo ile wypil, ale to kwesta indywidualna bo na kazdego gorzala inaczej dziala), ale jak widac nie az tak, by niczego nie kontrolowac i nie potrafic zdjac i zalozyc skarpetek (o czym swiadcza figle z zuza)

niby tak, ale zauważ, że w sumie był tak nachlany, że wystarczyło zdjąć buty, żeby móc spokojnie iść spać - koszuli i spodni się nie pozbył, zatem nie sądzę by musiał zmieniać skarpety. poza tym musiałby zwlekać się z łóżka i sięgać po świeże. a przecież jak się rano obudził, to myślał, że kur....tyzana jest razem z nim - wołał a kuku! On zasnął prawie od razu, skoro nawet nie wiedział, że ona zaraz uciekła - potwierdza to zresztą późniejszy dialog z Jackiem o "rajstopach tej pańskiej znajomej"

a w ogóle, to sprawa zapewne ma się tak, że każda z 3 scen z różnymi skarpetami była kręcona w inny dzień. i tyle.
Pan Janusz nie chadza przez tydzień w tych samych ;)


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#8 01-12-2006 00:40:25

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Skarpety Mroczkowskiego

Poza tym wtedy nie każdy miał kolorowy telewizor, a jak miał to czarny czy brązowy kolor - nie było widać różnicy...

Ja miałem Neptuna i jakoś nie zauważyłem przy pierwszej emisji różnych skarpet :)

.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson