Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 20-07-2006 12:02:08

Rocky Balboa
Gość

"Radio Taxi"-z piosenki.

Chyba w pierwszych 4 odcinkach w piosence Przemysłąwa Gintrowskiego zamiast jego słów pojawia się głos spikerki,dyspozytorki z WPT .Wtedy ta piosenka leci tak"Radio taxi prosze czekać..." i jest tak tylko w tych pierwszych odcinkach.Czyzby znów jakiś "dowcip serialowy" jakich wiele w Zmiennikach??

 

#2 20-07-2006 15:32:56

Looker
Gość

Re: "Radio Taxi"-z piosenki.

Na temat zmian w tytułowej piosence serialu możesz dowiedzieć się więcej tutaj: http://www.zmiennicy.com/piosenki/zmiennicy.html

Pozdrawiam :)

 

#3 23-07-2006 15:28:15

Pawełzmiennik
Gość

Re: "Radio Taxi"-z piosenki.

Wydaje mi się, że w odcinkach puszczanych ok. 2 lata temu we wszystkich odcinkachbył głos przemysława gintrowskiego. To chyba przeróbka TVP.

 

#4 23-07-2006 22:49:19

Looker
Gość

Re: "Radio Taxi"-z piosenki.

Nie. Myślę, że po prostu nie zwracaliście wcześniej na to uwagi. Odkąd pamiętam, utwór "Zmiennicy" miał 3 wersje. Pomysł zmiany tekstu tytułowej piosenki wraz z czasem rozwoju akcji filmu jest według mnie świetnym posunięciem.

Pozdrawiam :)

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson