Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 17-02-2007 14:05:52

Howk
Użytkownik
Zarejestrowany: 17-02-2007
Posty: 9

Wyjaśnienie

Mam co do tego dwie teorie. Sam pracuje na planach filmowych i widze że czasem nie zwracają uwagi na szczegóły w niektórych scenach podam przykład. Ostatnio pracowałem przy produkcji filmu "Dzieci wojny cz.2" taki niemiecki kich o czasach II wojny i była tam kręcona scena zimą jak jedna z bochaterek umiera w  barakach. Nastepnie Latem była kręcona scena jej pochówku na cmentarzy przez jej dzieci i jeden z członków ekipy zauwarzył ze w baraku jak umierała na kocu była słoma a teraz jak ja chowają zawinieta w ten koc to słomy juz nie ma. Ale niemcy to olali i tyle.

1.Nie zwraca się uwagi na niektóre szczegóły.
2.Pan Bareja specjalnie zrobił ten film z tymi błędami pokręconymi porami roku itd zeby pokazać "Romantyczy obraz komunistycznej Polski" fikcja przeplata się z i tak chora rzeczywistościa.

Offline

 

#2 17-02-2007 17:06:06

Jordan
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 730

Re: Wyjaśnienie

Wpadki, niedopatrzenia zdarzają się nawet w produkcjach hollywódzkich za setki milionów dolarów, a co dopiero w niskobudzetówkach. Dlatego chwała i tak Barei że przy takich trudnościach nakręcił bardzo spójny serial. To że fiat w jednej scenie nie ma kołpaków czy coś w tym stylu to małe, niczego nie psujące szczegóły.

Offline

 

#3 17-02-2007 20:35:24

Howk
Użytkownik
Zarejestrowany: 17-02-2007
Posty: 9

Re: Wyjaśnienie

No właśnie czyli wychodzi na to ze to było poprostu w "krzywym zwierciadle" troche jak sen w którym nie zgadzaja sie szczegóły itd.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson