Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 23-02-2007 11:46:25

Grzegorz
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 26

Niebieska i Czerwona 1313

A mnie zastanawiają takie rzeczy? czy niebieska i czerwona 1313 są pokazane w innych odcinkach, niż w tych w których jest o nich mowa (chodzi mi o to, czy niebieska jest pokazana w jakimś innym odcinku poza dwama pierwszymi i czy czerwona jest pokazana w jakimś poza ostatnim), bo zastanawaią mnie dwie rzeczy. Pierwsza taksówka czerwona, czy aby w VII odcinku jej nie pokazali. JEst to scena pokazana też na czołówce i zawsze na nią zwracam największą uwagę, chodzi o scenę, któa jako pierwsza na czołówce jest pokazana z Kuśmidrem, tam zanim Kuśmider zatrzymał jadącą żółtą 1313 próbował zatrzymać jadącego czerwonego Fiata, który mu się nie zatrzymał. Zastanwiam się czy to nie był ten przyszły czerwony 1313 ( w ogóle tego nie rozumiem dlaczego on mu się nie zatrzymał.) Jeśli chodzi o iebieski, to się zastanawiam, czy nie był on pokzany w XI odcinku, w momencie jak mama Kasi chce jechać taksówką do jednego sklepu z wyrobami antycznymi to taksówką podjeżdża po nią Kasia, ale na widok matki ucieka. Wtedy podjeżdża na pstój i widzi niebieskiego Fiata, gdzie prosi kierowcę, aby on jej mamę zawiózł. Zastanaiwam się, czy tn Fiat to nie była niebieska 1313 z pierwszego odcinka. Pozdrawiam

Offline

 

#2 23-02-2007 12:13:54

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Niebieska i Czerwona 1313

Czerwony fiat z 7 odcinka (ze sceny, która jest również widoczna w czołówce), to nie przyszła czerwona 1313. Z kolei fiat z 11 odcinka (którego kierowcę Kasia poprosiła, żeby podjechał do muzeum), to nie była niebieska 1313 (zresztą on był chyba biały!).

Ale odpowiadając ogólnie na Twoje pytanie - owszem, i niebieska, i czerwona 1313 pojawia się również w innych częściach filmu. Kilka przykładów zostało wynotowanych w ciekawostkach dotyczących samochodów. Poczytaj. ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson