Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 15-09-2007 23:39:23

Grzegorz
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 26

Strój kanarów w pojazdach komunikacji miejskiej

Witam!
Czy ten pomysł z pierwszego odcinka z kanarem w tramwaju Pióreckiego jest autentyczny z tamtych czasów, czy to też fikcja. Chodi mi o to, że on wsiada na przystanku, a tramwajarz mu daje czapkę i specjalne obuwie zwane bamboszami. Przecież obecnie przynajmniej na Śląsku tacy ludzie wsiadają po cywilnemu i tak kntrolują. Czy nie lepiej jakby on już w tym stroju wsiadł, musi tramwajarz w kabinie to trymać. Ten problem wydaje mi się dość absurdalny. Nie jest pokazane czy jak on skończył to oddaje, bo kontrolę przerywa mu ta nagła awaria pojazdu, ale co by było jakby on skończył kontrolować, czy by mu to oddał, czy z tym by wysiadł. Pozdrawiam

Offline

 

#2 16-09-2007 01:08:32

fromthesecondside
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-06-2007
Posty: 291

Re: Strój kanarów w pojazdach komunikacji miejskiej

Bambosze to raczej kolejny barejowski gag filmowy — przecież założył je dopiero, jak zauważył że jest tłok, żeby ludziom głów nie podeptać.

Offline

 

#3 18-09-2007 18:39:21

autovidol
Użytkownik
Od: Opole
Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 306

Re: Strój kanarów w pojazdach komunikacji miejskiej

kanar tak jak i kierowca musiał być w każdej chwili gotowym jechać do szczecina albo i dalej


Chwileczkę, ja zaraz zaraz... zaraz.
Zygmunt! Cho no
Uważaj tramwaj! Widzę... siedemnastka!
Stachu! Cho no

Offline

 

#4 27-09-2007 19:55:31

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Re: Strój kanarów w pojazdach komunikacji miejskiej

tramwajem....


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson