Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 10-11-2007 19:26:27

Grzegorz
Użytkownik
Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 26

Droga Jacka do Pracy

Ostatnioo obejrzałem drogę Jacka do pracy i tam kilk awpadek zauważyłem. Wiem, że już na niektóre ktoś już zwrócił uwagę, ale ja na jeszcze coś innego zwróciłem. Pierwszy szyko wschodzące słońce (0 3.50 jest ciemno, a a 4.00, jest widno). Jak Jacej na rowerze wyrusza spod pałacu Radziwiłłów to najpierw pokazują, że jest głęboko w lesie, a później, że on jest dopiero kilka metrów od pałacu, później dojazd do przejazdy łódką, najpierw jest z góry pokazane, że jedzie prostą ścieżką, gdzie obok niej nic nie ma, a później z bliska jest pokazane, że wzdł€ż ścieżki przebiega płot. Scena z PKS-em. Jak podjeżdża na przystanek, to z zewnątrz jest pokazane, że jest zupełny luz, a jak ludzie wsiadają, to wygląda na to, że jest nabity do granic możliwości (pasażerowie wsiadający próbują się ugnieść jak sardynki, nawetjeden mężczyzna ich upycha i sam wsiada ostatni). Z pociągiem nic nie zauważyłęm, ale z tramwajem jest też dzina rzecz. Wiem, że ktoś zwrócił uwagę, na to, że scena z wsiadajacym kanarem i scena z awarią jest kręcona w tym samym miejscu, a ja zwróciłem uwagę na kilka szczegółow. Najpierw jak jest tramwaj pokazany od zewnątrz (tam gdzie jest pokazana wsiadająca Kasia w przebraniu Mariana) pokazane jest, że stoi on na przystanku przy głównej i dość ruchliwej drodze. Jak jest pokazany wątek z wsiadającym kanarem, to pokazane, jest, że tramwaj stoi, przy placu i zaraz za przystankiem pokazany jest bardzo ostry skręt w lewo. Nie wiem, czy to ten sam przystanek, na którym jest pokazana wsiadająca Kasia, czy jakiś inny, ale zupełnie inne jest otoczenie. Jak jest wątek jak Kanar woła żeby przygotować bilety do kontroli wygląda na to, jakby tramwaj był już rozpędzony i jedzie prostą drogą, a przecież wtedy by skład pokonywałby ten ostry zakręt i musiałby jechać powoli, a nie na pełnej szybkości. Natępnie scena z gwałtownym hamowaniem tramwaju wskutek awarii. Przez moment jest to pokazane od zewnątrz i wygląda na to, jakby to się działo na jednej z gównych dróg Warszawy (jest to pokazane w ostatnim procesie hamowania), a jak już tramwaj stoi, to już jest tez zupełnie inne miejsce. Niemżliwe, żeby się otoczenie nagle zmieniło. To tyle i pozdrawiam

Offline

 

#2 11-11-2007 00:21:33

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Droga Jacka do Pracy

Grzegorz :

Najpierw (...) pokazane jest, że stoi on na przystanku przy głównej i dość ruchliwej drodze. Jak jest pokazany wątek z wsiadającym kanarem, to pokazane, jest, że tramwaj stoi, przy placu (...) Nie wiem, czy to ten sam przystanek

Ujęcie z przystankiem tramwajowym, na którym widać Kasię, jest wzięte z 14 odcinka (kiedy Kasia wraca do domu z porwaną koszulą), a zatem jest to pl. Politechniki. Natomiast pozostałe ujęcia (wsiadanie kanara, a później awaria) to pl. Grzybowski.

Offline

 

#3 14-11-2007 21:04:50

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Re: Droga Jacka do Pracy

Powiem Ci tak Grzegorz: 85% tego co powiedziałeś jest już obgadane i dodane na stronie. Nie mniej jednak 15% to też jest coś...


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson