Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 08-08-2006 17:24:54

Michał
Gość

Żółtą 1313 grało kilka fiatów....?

WItam wszystkich forumowiczów

Podobnie jak Wy lubie ten serail i posiadam wszystkie odcinki....

Dopatrzyłem się tych wszystkich wpadek ktore i Wy zauważyliście ale co do żółtego fiata grającego 1313 jest kilka uwag

Zauwazyłem w kilku scenach ze gra przynajmniej 2-3 samochody tego słynnego fiata.

Uprócz tego co piszecie o samochodzie dopatrzylem sie jeszcze jednej sceny w 14 odcinku "pocałuj mnie Kasiu"

Kiedy Kasia wozi Krashana na gorchowska i z powrotem na alternatywy wyraznie kiedy cofa widac ze to juz nie ten sam fiat ktorego widzimy wczesniej.

Najwyrażniej mozna zauważyc ze samochód ma dużo wyższe zawieszenie 

Oryginalna 1313 jest duzo niższa jak by miala juz rzeczywiscie zjechane zawieszenie oczywiscie oznakowanie i anteny sie zgdzaja lacznie z tablicami

Drugą rzecz jaką zauważyłem to w 13 odcinku  "spotkanie z temidą" kiedy Kasia i Jacek dojeżdzaja  z łazienek do domów centrum Fiat posiada tablice WAT039P z niebieskiej taksówki inaczej ma umieszczone lusterko z lewej strony (duzo wyżej) i auto posiada zagłówki czego nie ma w oryginalnej taxi 1313

Również zauwazyłem ze samochody mozna rozpoznac po charkaterystycznej naklejsce firmy "NGK" umiesczonej chyba na szufladzie schowka widać ją w kilku scenach w oryginalnym 1313

Co do innych ciekawostek ....

w ostatnim odcinku 15-stym kiedy Krashan rozbija szybe  wyciaga ją z uszczelek i ucieka w nocy wartownik kładzie szybe na auto (nie wkładajac w uszczeli)  mówi ze powie ze tak było
Kiedy Kasia i Jacek przyjezdzaja na baze WPT szyba jest dobrze umieszczona w uszczelkach tak jak by nie była wyciągana

to tyle na razie ;)  jak cos wypatrze to napisze

pozdrawiam wszystkiech a przedewszystkim twóców styrony to wspaniały pomysł ze wreszcie serial ma swoją strone.

 

#2 14-12-2007 02:03:29

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Żółtą 1313 grało kilka fiatów....?

Wyższe o ok.10cm zawieszenie było w Fiatach przeznaczonych dla rolników. Może to taka wersja była.
Na tylnym zderzaku z lewej strony 1313 (wyższa) ma mocowanie do anteny  tzw. (grzybek)
Widać w odcinku 8 gdy Kuśmidra i Krashana łapie milycyja.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson