Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 21-07-2006 12:39:09

ZefiR
Gość

piosenki :)

Witam w dziale piosenki brakuje mi jednej przynajmniej melodi. Chodzi o to co np jada gdzies szybko wtedy leci ta muzyczka (np odcinek keidy jada z aktorem do krakowa) prosze o nazwe tej piosenki (melodii) albo o udostepnienie jej na stronce. Poza tym chcialbym tylko dodac ze rewelacyjna stronka!! a ten model to juz w ogole strzal w dziesiatke. Serdecznie pozdrawiam autorow :)

 

#2 22-07-2006 13:56:33

Ian
Gość

Re: piosenki :)


> Witam w dziale piosenki brakuje mi jednej przynajmniej melodi.
> Chodzi o to co np jada gdzies szybko wtedy leci ta muzyczka (np
> odcinek keidy jada z aktorem do krakowa)

Specyfika działu "Piosenki" polega na tym, że znajdują się w nim właśnie... piosenki. Melodie nie spełniają warunku muzyka + tekst.

> prosze o nazwe tej
> piosenki (melodii) albo o udostepnienie jej na stronce.

Niestety nic nie wiemy o istnieniu tytułów.

> Poza
> tym chcialbym tylko dodac ze rewelacyjna stronka!! a ten model
> to juz w ogole strzal w dziesiatke. Serdecznie pozdrawiam
> autorow :)

Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy! :)

 

#3 08-08-2006 23:44:52

j0ker
Gość

Re: piosenki :)

a moze daloby sie zalatwic piosenke ktora leciala glosno w mieszkaniu zony oborniaka, mowila ze maz bardzo lubial ten utwor. To w koncu byla muzyka+tekst
pozdrawiam

 

#4 09-08-2006 00:10:32

Ian
Gość

Re: piosenki :)

http://www.zmiennicy.com/piosenki/kwestia-czasu.html
Wiemy, że utwór spełnia ten warunek :)
Pozdrawiam

 

#5 10-08-2006 23:48:01

j0ker
Gość

Re: piosenki :)

dzieki wielkie, poprostu za krotko przebywalem na tej stronce, pierwszy raz zreszta i zamiast przejrzec cala zawartosc postanowilem udac sie po pomoc na forum :P moje przeoczenie,sorki ;-)
gratuluje pomyslu i wykonania stronki, mam nadzieje ze stronka przetrwa do konca swiata i jeden dzien dluzej. Rewelacja !!
pozdro

 

#6 25-08-2006 13:32:00

Darek
Gość

Re: piosenki :)

Piosenki, film, postacie, auta :-) i strona super gratuleuje szczerze autorowi pomysły. Wreszcie porządna strona o ZMIENNIKACH. THX

 

#7 19-09-2012 20:01:05

dawdzio
Użytkownik
Zarejestrowany: 06-05-2012
Posty: 9

Re: piosenki :)

>a moze daloby sie zalatwic piosenke ktora leciala glosno w mieszkaniu zony oborniaka, mowila ze maz bardzo >lubial ten utwor. To w koncu byla muzyka+tekst
>pozdrawiam

Tytuł: Kwestia czasu

A tu są inne melodie:
http://www.zmiennicy.com/forum/viewtopi … 525#p11525

Ostatnio edytowany przez dawdzio (19-09-2012 20:43:56)

Offline

 

#8 12-04-2021 19:23:08

likoo
Użytkownik
Zarejestrowany: 12-04-2021
Posty: 3
WWW

Re: piosenki :)

Darek :

Piosenki, film, postacie, auta :-) i strona super gratuleuje szczerze autorowi pomysły. Wreszcie porządna strona o ZMIENNIKACH. THX

muszę dołączyć się do gratulacji bo tego jednak brakowało

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson