Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 12-05-2008 16:41:27

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

kiosk z trybuną ludu

Obejrzałam dzisiaj odcinek IX ( Podróż sentymentalna ) i zauważyłam, że gdy Kasia rozmawia z Marianem na Dworcu Gdańskim i nagle widzi biegnącego w jej kierunku Jacka z początku rzeczywiście wybiega on z Dworca, ale gdy macha do niej ręką i krzyczy pani Kasiu, to ta scena była nagrywana pod kioskiem gdzie Marian kupował Trybunę Ludu i podejrzewam że przed albo po scenie w której Jacek w ten sam sposób woła Mariana gdy ten ucieka przez ulicę.

Ostatnio edytowany przez ziemiadokwiatów (12-05-2008 16:47:20)


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

#2 13-05-2008 10:44:39

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: kiosk z trybuną ludu

Właśnie to obejrzałem i niestety za mało sie przyjrzałaś. W szerszym planie widać dach kiosku przy dworcu tylko samochód zasłania.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#3 13-05-2008 21:35:20

ziemiadokwiatów
Użytkownik
Zarejestrowany: 24-02-2008
Posty: 227

Re: kiosk z trybuną ludu

no dziękuje za tą uwagę, w wolnej chwili bardziej się przyjrzę, choć wydawało mi się że scena wołania i machania do kasi jest przyklejona i nie bardzo tam współgra z resztą i ze to właśnie gdy Jacek w ten sam sposób wołał na Mariana było nagrywane


- A gdzie plac?
- Nie ma, zalali go wodą. Robi się takie numery dla widoku
- Pani Kasiu pieniądze pani ma? A głowę?
- Myśleć trzeba, myśleć!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson