Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#26 10-04-2008 04:17:18

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Zmiennik Hryniewicz w tvn turbo !

Witam fanów "Zmienników", ja stałem się nim po obejrzeniu pierwszych kilku odcinków 20 lat temu, mimo że niewiele z nich rozumiałem (miałem 8 lat). Co do Mieczysława Hryniewicza to po "Zmiennikach" można było zobaczyć go także w "Ekstradycji 3" (herszt gangu - mały epizodzik, zakończony efektowym "BUM" :) ) i w nowych odcinkach serialu "Dom", gdzie grał szwagra dozorcy "Domu". Tu jego rola była już większa i chociaż 2-planowa, to bardzo wyrazista. Poza tym był jeszcze serial "Dorastanie" z 1987 roku i też - jak to ktoś wdzięcznie określił - do rozpoznania wyłącznie z lupą :) A ostatnio - ostatni odcinek serialu "Odwróceni", gdzie wystąpił jako szef lokalu, do którego Cyga przyjechał po haracz.

Ostatnio edytowany przez Pleban (10-04-2008 04:19:06)


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#27 09-09-2008 04:26:52

Pleban
Użytkownik
Od: Montreal
Zarejestrowany: 10-04-2008
Posty: 417

Re: Zmiennik Hryniewicz w tvn turbo !

No i jeszcze, że tak odkurzę wątek, ale muszę zareagować, a wcześniej tego nie dostrzegłem. W "Prywatnym śledztwie" p. Hryniewicz nie zagrał gościa, który przeprasza, ale który ginie z rąk psychola. A tego już statysta raczej by nie zagrał.


Stanisław Bareja, jako wybitny prześmiewca rzeczywistości, dzisiaj również miałby problemy z cenzurą.

Offline

 

#28 09-09-2008 07:59:18

Stasiek
Użytkownik
Od: WŁODAWA
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 192

Re: Zmiennik Hryniewicz w tvn turbo !

Ten prowadzący nawet nie umiał w dużym fiacie zmienić położeenia fotela.Kłamał bo muwił że nie da się regulować oparcia, że ciężko się kręci kierownicą(małe dziecko jedną ręką by dało radę)  że fotele są nie wygodne a to wielkie kłamstwo deska rozdzielcza nie jest z twardego plastiku we fiaacie jest dużo miejsca i jest cicho.Oni nawet nie znają się na tych samochodach.


To nie ser, to kiełbasa.Święta krowa

Offline

 

#29 09-09-2008 12:20:28

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Zmiennik Hryniewicz w tvn turbo !

kolega chyba nie jechal fiacikiem... robi duzy halas wiem bo mialem nieprzyjemnosc raz jechania nim taxi i ciszej tylko jest od malucha

co do deski to z tego co pamietam w programie byl inny fiacik z okraglymi zegarami nie wiem, ale chyba to nowszy model jest...

skrecanie kierownica na pewno bylo trudne skoro w nowszych samochodach (np. fiat tipo) bez wspomagania bylo ciezko

co do reszty sie nie wypowiadam, ale na pewno dalo sie oparcie ruszac

a co do prywatnego sledztwa to drugi kolega tez chyba nie ogladal, bo hryniewicz rzeczywiscie tam przepraszal, ze ochalapal kolesia ale nie mogl ominac kaluzy

Offline

 

#30 09-09-2008 14:19:31

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Zmiennik Hryniewicz w tvn turbo !

Co do kręcenia kierownicą w fiacie to wszystko zależy czy odpowiednio konserwuje się przekładnie ślimakową.
Mało kto wie że trzeba do niej co jakiś czas dolać olej.
Jeśli ktoś założy mniejszą kierownice np. od malucha to będzie jeszcze ciężej chodziło.
Miałem styczność z nie jednym fiatem i w każdym kierownica chodziła inaczej.


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson