Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 11-07-2006 10:50:41

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

ja chyba z 15 (doliczajac jeszcze nagrane ogladane po chyba po milion razy) ech byly te czasy... i texty znalo sie na pamiec az do dzisiaj hah...

Offline

 

#2 11-07-2006 10:56:51

Helmutt
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Nie pamiętam, szczerze mówiąc...
Obecnie mam odłączone od TV wideo (kupiłem jakiś czas temu DVD a mam tylko jedno gniazdko euro w TV), ale przedtem było tak, że do snu sobie zwykle jeden odcinek oglądałem, aż się żona wściekała, ileja razy moge oglądać jedno i to samo... ;)

 

#3 11-07-2006 11:01:56

Michał
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

A ja oglądam tylko w telewizji jak jest. Obejrzałem wszystkie odcinki oprócz kawałka ,,Safari''. Dziś jest odcinek ,,Safari'' to go obejrzę w całości. Jak się pojawi na DVD to kupię. Pytanie czy są ,,Zmiennicy'' na video.

 

#4 11-07-2006 11:08:00

Helmutt
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Z tego co wiem to raczej na pewno nie ma.
A DVD kupię, niech się tylko pojawi, mogliby to dac w tej serii co Alternatywy 4 - tylko szkoda, że dialogi trochę pozmieniali.

 

#5 11-07-2006 11:16:47

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

pozmieniali dialogi ??? tzn w jaim sensie ??? przeciez nie ma dubbingu zeby tak mogli zrobic... a co do alternatywy to jest cos super !!! nie trzeba kupowac za wielka kase bo w kiosku w jakiejs gazecie jest na dvd !!!

Offline

 

#6 11-07-2006 13:57:50

Helmutt
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Znalazłem co najmniej jedną scenę gdzie tekst został NA PEWNO zmieniony.

Alternatywy 4 odc. "wesele"
Podczas przerwy w meczu towarzysz Winnicki tłumaczy lokatorom, że 80% ludzi nie rozumie dziennika. I tam w tym nowym wydaniu na DVD jest inaczej - wstawiono cos o "płonącym akademiku", nie pamiętam dokładnie a płyty pozyczył mój brat, jak odda to obejrzę i dam dokładniejsze dane.

 

#7 12-07-2006 20:12:28

Michalo
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Raz w 1998 roku (wtedy blok powtórkowy leciał od wakacji do jesieni), ale miałem wtedy niespełna 12 lat, a o PRL-u wiedziałem tylko tyle, że to była jakaś dziwna epoka i nie umiałem odczytać żadnych aluzji. Ostani raz w ubiegłym roku w wakacje, no i w te. Im wiecej rozumiem, tym jeszcze bardziej mi się ten serial podoba.

 

#8 12-07-2006 23:45:28

Damianos
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Ja oglądam "Zmienników" za każdym razem jak lecą w TV.Tylko raz udało mi się oglądnąć wszystkie odcinki w jednej serii,i tym razem też mi się nie uda,bo przegapiłem 1 odcinek.Szkoda.

 

#9 14-07-2006 20:00:53

Patryk
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Ja trzeci raz oglądam chociaż  zawsze nie oglądam wszystkich odcinków.Drugi raz najmniej odcinków obejrzałem.

 

#10 15-07-2006 18:43:03

Maciek
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

na poczatku lat 90 nagrywalem na magnetofon kasprzak. sluchalem do oporu. wraz z postepem techniki nagralem na kasete video. teraz czekam na dvd i znowu bede ogladac bo to evergreen  i ponadczasowy dorobek polskiej kultury

 

#11 27-07-2006 00:12:19

Borówa - Tomek
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Niektóre ocinki po 5 razy, bo jeszcze nagrywałem. A czasem zdaża się, że wydaje mi się, że którąś scenę widzę pierwszy raz:D

 

#12 27-07-2006 15:04:43

Skoczylas
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Myślę, że z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że oglądałem to jakieś 20-25 razy. Nie opuściłem żadnej powtórki w TVP(oczywiście nie licząc pojedyńczych odcinków), a od jakiegoś czasu posiadam wszystkie odcinki na płytach i też już zdążyłem "zmęczyć" je kilka razy. Pamiętam też, że dokładnie, że po wyemitowaniu pierwszy raz ostatniego odcinka w studiu była rozmowa w studiu z jakimiś osobami związanymi z serialem (nie pamiętam już z kim dokładnie) i wtedy zaprezentowano fragmenty które wycięto, czyli praktycznie wszystkie sceny "lotnicze" z odcinka "Safari", które później z powrotem wmontowano w ten odcinek, ale trudno mi powiedzieć po jakim czasie.

 

#13 08-08-2006 20:11:01

ZMIENNIK
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

ohohohohohohohohoh i jeszcze więcej.Znam na pamięć wszystkie sceny i dialogi ;)

 

#14 08-08-2006 20:13:35

ZMIENNIK
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

ohohohohohohohohoh i jeszcze więcej.Znam na pamięć wszystkie sceny i dialogi ;) Mam ZMIENNIKÓW(wszystkie odcinki) na kasetach video i potrafię oglądać je całymi dniami jak nic nie ma w TV :)

 

#15 24-08-2006 12:30:54

Jordan
Gość

Re: ile razy w zyciu ogladaliscie ZMIENNIKÓW ???

Ja oglądałem każdą emisję od premiery, i na tvp, polonii.
Jak jeszcze miałem video to nagrywałem i też oglądałem po kilkarazy całe odcinki, a najlepsze sceny z tysiąc.

A przygodę Mroczkowskiego z 4 odcinka chyba z milion razy sobie puszczałem. Aż taśma sie zjechała.

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson