Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 23-08-2006 13:19:23

Pacjent
Gość

Towarzysz Winnicki

Coz za postac. Przewija sie przez dwa rozne seriale a moze i wiecej(?).
W jednym jest wplywowym aparatczykiem, w drugim jego mieszkanie zostaje zlicytowane i nawiedza je "duch" ;) Zawsze gdzies czuwa, gotowy do pojawienia sie gdy jest potrzebny.

Czy oprocz "Alternatywy 4" i "Zmiennikow" rozposciera swoje macki i w innych Jego produkcjach?

 

#2 23-08-2006 13:32:35

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: Towarzysz Winnicki

nie

Offline

 

#3 24-08-2006 12:10:04

Skoczylas
Gość

Re: Towarzysz Winnicki

Tak naprawdę to w obu serialach to mieszkanie jest trefne. W Alternatywach ponoć przeklął je jakiś budowlaniec (co wynika z rozmowy dwóch robotników, granych przez Z. Rychtera i M. Frąckowiaka) co poskutkowało tym, że pierwszy lokator wprowadził się już w trumnie, Cichocki zdążył mieszkanko odpicować i został wykiwany przez prezesa który mieszkanie dał Winnickiego. No a w Zmiennikach wiadomo...w mieszkaniu straszy, choć nikt nie wie że tam uwięziony jest  "Ksywa"(swoją drogą to balkon przecież balkon. Nie mógł krzyczeć? Mi by już było na jego miejscu wszystko jedno :). Inna sprawa, że to mieszkanie tak naprawdę już do końca zostaje uznane za przeklęte, bo przecież Jacek chcąc wykurzyć chętnego na nie człowieka zostawia tam trupią czaszkę.

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson