Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 29-08-2006 22:43:47

maciek
Gość

ZOCHA

mnie się najbardziej podoba ZOCHA ,,ćmaga zadzwonił do informacji i spytał o numer, powiedzieli mu, że tu mieszka jakaś ważna szycha, więc odłożył telefon i poszedł się wzmocnić, ale tam go dorwali, ale farby nie puścia'' hehe czy wiecie może co to za aktorka czy grała w jakiś filmach ?????

 

#2 29-08-2006 23:09:31

Marek
Gość

Re: ZOCHA

Dokładnie to brzmiało tak: "Zocha, wezmij mi tu Ćmagie niech no szybko do mnie przekręci. Czekam dzień, czekam dwaa a ona mi mówi "Ćmaga próbował się dodzwonić, ale w informacji powiedzieli,ze numer zastrzeżony i że tu mieszka jakas ważna figura, zapytali kto chce się dowiedzieć, to odłożył słuchawkie i poszedł się wzmocnić. Ale tam go dorwali, i teraz siedzi i kibluje ale farby nie puścia"
Ta aktorka grałą w komedii pt. "Kłopotliwy gość", nazwiska nie znam

 

#3 29-08-2006 23:20:00

Jordan
Gość

Re: ZOCHA


Kolejny przykład świetności serialu - każdy epizodzik był perfekcyjny !

 

#4 30-08-2006 08:22:11

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: ZOCHA

tak grala jako czlonka komisji inwentaryzacyjnej z administracji - tez extra film i milo sie go oglada

Offline

 

#5 30-08-2006 10:08:58

Marek
Gość

Re: ZOCHA

I właśnie w komedii "Kłopotliwy gosć" poraz pierwszy wykorzystano podkłady muzyczne, które później zaistaniały w Alternatywach w troche zmienioneh formie.

 

#6 30-08-2006 12:12:30

scorpio44
Gość

Re: ZOCHA

Ludzie, przecież na tej stronie jest dostęna dokłada obsada aktorska (zaczerpnięta zresztą bez wątpienia z serwisu wwwfilmpolski.pl). Aktorka nazywa się Zofia Grabińska - u Barei grała jeszcze w "Misiu" (sprzątaczkę w kiblu "Tęczy", drugą była niezapomniana Hanna Skarżanka) i w "Brunecie..." (woźną "nabierającą wody w usta" w celu zroszenia kwiatków).

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson