Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 02-01-2010 17:12:10

TAXI Driver
Użytkownik
Zarejestrowany: 02-01-2010
Posty: 3

Witam kolegow po fachu :)

Joko pierwszy nowozarejestrowany w tym nowym 2010 roku chcialbym zyczyc Wam drodzy wielbiciele wszystkiego najlepszego, zdrowka tradycyjnie ale i rowniez dalszej kontynuacji zamilowania co do serialu "Zmiennicy" jego przygod i bohaterow.

Pewnie wielu z Was jak i ja sam pierwszy raz ogladalismy ten film jako "mlodziki" i zamiast ganiac cos wiecej za pilka siadalo sie z rodzinka zeby zakosztowac doswiadczenia jakim jest zawod taksiarza, ogladalo sie uwarznie bo przeciez na drugi dzien nalezalo sie podzielic doswiadczeniami na jago temat w szkole na przerwach z rowiesnikami, kto byl najbardziej skoncentrowany mial do powiedzenia najwiecej.
Mysle ze z tego wlasnie wzgledu film ten wywarl na Nas tak duze wrazenie.

Szczerze Wam powiem ze choc odwiedzilem ta stronke juz wczesnie nie nadzwyczajnie zainteresowalem sie forum bardziej szukalem informacji na temat jego bohaterow i ekipy filmowej - blad, bo jak teraz widze jest tu wielu zwolenikow ktorzy posiadaja naprawde bogata wiedze na jego temat (niekiedy juz myslalem ze jestem jedyny co ma bzika, milo jest poczuc sie midzy swymi).
Tak jakos z rok temu jak mnie zebralo na zmiennikow to obejrzalem ich sobie na "youtube"  niestety jakis czas potem TVP wykasowala wszystkie jego odcinki co bylo wielkim rozczarowaniem. Dobrze ze udalo mi sie go obejrzec od poczatku do konca.

Widze ze co nie ktorzy sa mistrzami w tej dziedzinie tak wiec mam nadzieje ze bede mial okazje uczyc sie i wymieniac doswiadczenia z najlepszymi na co licze.

Tak wiec Panie i Panowie Dziekuje ze jestescie i ze trwacie.

Pozdrowienia z gazem.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson