Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 23-01-2010 18:09:25

Łukasik
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-01-2010
Posty: 5

Safari

Witam (to moj pierwszy post tutaj :))

Widzialem, ze malo danych jest o safari do Krakowa. Rzeczywiscie poczatek podrozy to al. Krakowska w kierunku Janek.
Potem, przed wjazdem na obszar razenia ;) cementowni, tam gdzie droga jest zamknieta i Jacek musi skrecac w prawo, to z kolei droga z Piaseczna na Gore Kalwarie, a Jacek skreca na Zalesie Górne. Potem, przejazd kolejowy, na korym Rawicz kupuje papierosy, to rowniez wyjazd z Piaseczna (Stara Iwiczna), w kierunku na Magdalenke. Z tym, ze tam nie ma i nigdy nie bylo kiosku :). Kiosk musial byc nagrywany gdzie indziej. Poniewaz jestem z okolic Piaseczna kojarze tez miejsce gdzie wysiadaja z samochodu by przeczyscic woz. Niestety mam kilka skojarzen, jak temperatura lekko wejdzie w okolice zera to wsiade na rower i odnajde, bo chyba wiem gdzie to jest.

Zreszta Piaseczno pojawia sie jeszcze w kilku odcinkach. M. in. w odcinku Obywatel Monte Christo stacja benzynowa, na ktorej tankuja Mercedesa i Jacek sprzedaje zegarek Barewicza to rowniez stacja benzynowa w Piasecznie (obecnie Orlen) rowniez na trasie wylotowej z Piaseczna przez Stara Iwiczna na Magdalenke.
W odcinku z przebranym Kusmidrem Zenonem Jacek goni go przez centrum Piaseczna obok dawnego prezydium (przed prezydium byl czolg) potem ulica Kociuszki (obecnie) przed najlepszym w okolicy w owych czasach sklepem z zabawkami (Czerwony Kapturek),  i wpadaja na milicjanta z boku tego prezydium (obecnie Urzad MiG Piaseczno) na ulicy Sierakowskiego (obecnie). Kierunek pogoni nie jest rzeczywisty :). Najpierw powinien byc sklep z zabawkami, potem czolg (zgodnie z kierunkiem ucieczki).
Wtedy kiedy nagrywano te sceny w szkole bylo glosno, ze jakis film kreca na miescie :).

Niestety chwilowo nie dysponuje aparatem fot., ale mam 1.5 mpixla w komorce wiec przy okazji strzele kilka fotek.

Pozdrawiam


Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial!

Offline

 

#2 23-01-2010 19:28:47

Zenobiusz Adamiec
Użytkownik
Zarejestrowany: 26-04-2009
Posty: 3

Re: Safari

czyli wychodzi na to że duużo scen było kręconych w Piasecznie.
no bo z drugiej strony to bezsensowne jest jeździć po całej Polsce i kręcić pojedyncze sceny


Tylko 125p

Offline

 

#3 23-01-2010 20:37:25

ardiano
Użytkownik
Od: Łuków
Zarejestrowany: 31-01-2008
Posty: 193

Re: Safari

Widzę że obywatel Adamiec znów się podszywa! i to pod kogo?? Pod samego Pierwszego Sekretarza! Skandal!! Niemniej jednak w imieniu kolektywu chciałem serdecznie powitać Towarzysza Łukasika w naszym zakładzie i pogratulować znakomitej pamięci.


Coś być musi! Coś być musi, do cholery za zakrętem!

Offline

 

#4 24-01-2010 05:34:54

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Safari

Witam! Kilkukrotnie jechalem droga, o ktorej pisze kolega Łukasik i mialem takie wrazenie, ze wyglada ona znajomo :-)


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#5 24-01-2010 14:30:59

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Safari

Ciekawe informacje. W końcu personalny wie wszystko.

Ostatnio edytowany przez YACEK (24-01-2010 14:32:33)


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#6 24-01-2010 14:58:59

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Safari

No fakt... Może być leniem i moczymordą, ale jedyne co musi, to wiedzieć wszystko o wszystkich.... Co tam u Walendziaka, kolego Łukasik?


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#7 24-01-2010 17:24:01

Łukasik
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-01-2010
Posty: 5

Re: Safari

Kier.Prod.T.Garwanko :

Co tam u Walendziaka, kolego Łukasik?

Udawal, ze ma meldunek w Warszawie. Przez jakis czas mu sie udawalo, ale po roku polapalem sie i cwaniaczka z roboty won :)


Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial!

Offline

 

#8 24-01-2010 18:44:31

YACEK
Użytkownik
Od: SZMIRA TV
Zarejestrowany: 10-12-2007
Posty: 889

Re: Safari

A co jest na Wiertniczej ?


Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania ...

Offline

 

#9 24-01-2010 19:47:42

Łukasik
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-01-2010
Posty: 5

Re: Safari

YACEK :

A co jest na Wiertniczej ?

Siatka ogrodzeniowa.


Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial!

Offline

 

#10 24-01-2010 23:28:54

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: Safari

Łukasik :

tam nie ma i nigdy nie bylo kiosku :). Kiosk musial byc nagrywany gdzie indziej.

Można się tego domyślić, bo w żadnym ujęciu nie widać jednocześnie drogi z przejazdem kolejowym, gdzie stoi taksówka, i kiosku. Widać tylko, jak Rawicz odchodzi gdzieś w bok poza kadr, po czym w innym ujęciu znajduje się koło kiosku.

Offline

 

#11 25-01-2010 00:21:30

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: Safari

Łukasik :

Kier.Prod.T.Garwanko :

Co tam u Walendziaka, kolego Łukasik?

Udawal, ze ma meldunek w Warszawie. Przez jakis czas mu sie udawalo, ale po roku polapalem sie i cwaniaczka z roboty won :)

Ze tez ma pan ambicje...


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#12 25-01-2010 18:56:46

Łukasik
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-01-2010
Posty: 5

Re: Safari

Kier.Prod.T.Garwanko :

Ze tez ma pan ambicje...

Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial :D


Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial!

Offline

 

#13 25-01-2010 21:35:03

r2r
Użytkownik
Od: Częstochowa
Zarejestrowany: 02-12-2006
Posty: 109

Re: Safari

Może troche ciszej, kierowca słucha...


Chciałbym pożyczyć parę....kilk.....trochę.........tak...tak z dwajścia......tysięcy.....bo jak zaraz.....jak bym miał....to bym oddał

Offline

 

#14 26-01-2010 18:49:22

Łukasik
Użytkownik
Zarejestrowany: 23-01-2010
Posty: 5

Re: Safari

r2r :

Może troche ciszej, kierowca słucha...

A co, niech wie!


Nie bedzie mi byle szoferzyna falszywek wstawial!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson