Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 30-08-2006 12:38:36

maciek
Gość

LICYTACJA

jedna z moich ulubionych scen to licytacja fiat polski 125 przebieg 212 tys. cena wywoławcza pięćset tysięcy ! nie rozśmieszać klientów haha ! peset dziesięć ! szejscet, osiemset milion złotych ! 2 miliona ! milion pie.. 3 miliony 3 i pół miliona ! proszę pana ten pan mi wygląda na osiemnaście lat i nie może licytować, tak czy inaczej pan powiedział ostatnie słowo, a więc 3 miliony ! 4 miliony, pęć  !! proszę sprawdzić czy ten pan ma pieniądze podejrzewam spisek, żey podbić cena ! teczka zawiera 10 milionów niech ja stracę, ale rewizjoniście nie oddam !! wóz zostaje w kraju tu gdzie byli moje dziady ! 10 milionów 100 tysięcy ! pass

 

#2 30-08-2006 13:51:54

Olin
Gość

Re: LICYTACJA

"wóz zostaje w kraju tu gdzie byli moje dziady"
___

- To on podpada pod Polonię!

 

#3 30-08-2006 15:07:56

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

"warto zapamietac ten woz, najdrozszy fiat w dziejach polskiej motoryzacji"

Offline

 

#4 30-08-2006 17:44:58

Axel
Gość

Re: LICYTACJA

Najlepsze było jak ten drugi taryfiarz zbił młotkiem szybę w aucie i mówi coś takiego: "Panie kupuj Pan u mnie, świeżo pobity".

 

#5 31-08-2006 01:34:38

Tomek
Gość

Re: LICYTACJA

hehe dokładnie to jest najlepszy moment :D

 

#6 31-08-2006 03:16:32

Jordan
Gość

Re: LICYTACJA



Mnie rozśmiesza już moment, jak kraszan mówi "My moszemy kupyć..."
A ci: "Łodejć, łodejć od nas teraz...:

!

 

#7 31-08-2006 08:50:46

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

to blyo: "panie kup pan moj, szyba w drobny mak"

Offline

 

#8 31-08-2006 10:09:12

Marek
Gość

Re: LICYTACJA

Też mnie bardzo rozmiesza ten moment. Nie raz stosuje ten text wobec kogoś :)

 

#9 31-08-2006 11:21:04

maciek
Gość

Re: LICYTACJA

ja już z przyzwyczajenia mówię do mojego psa odejdź, odejdź od nas teraz !

 

#10 01-09-2006 02:28:56

Jordan
Gość

Re: LICYTACJA

to tak jak ja, jak kto mi dupe zawraca to tak mówię.

 

#11 10-10-2006 15:56:16

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: LICYTACJA

w czasie licytacji najlepszy był Wiesio Ceglarek, który po 2 milionach wyskoczył z tekstem :MILION WYŻEJ! ale się w porę zmitygował i pewnym głosem oznajmił TRZY MILIONY :)


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#12 10-10-2006 16:02:36

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop :

w czasie licytacji najlepszy był Wiesio Ceglarek, który po 2 milionach wyskoczył z tekstem :MILION WYŻEJ! ale się w porę zmitygował i pewnym głosem oznajmił TRZY MILIONY :)

On zaczął mówić "milion dwieście", a nie "milion wyżej". A zatem po raz kolejny została tutaj przedstawiona jego tępota, rozkojarzenie i niekumatość. ;)

Offline

 

#13 10-10-2006 16:10:59

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: LICYTACJA

scorpio44 :

Rob-Chłop :

w czasie licytacji najlepszy był Wiesio Ceglarek, który po 2 milionach wyskoczył z tekstem :MILION WYŻEJ! ale się w porę zmitygował i pewnym głosem oznajmił TRZY MILIONY :)

On zaczął mówić "milion dwieście", a nie "milion wyżej". A zatem po raz kolejny została tutaj przedstawiona jego tępota, rozkojarzenie i niekumatość. ;)

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

A że to nierozgarnięty i roztrzepany tuman, najlepiej obrazuje scena, gdy łapie go milicjant na ulicy, a on, że dowód ma W DOMU!!! W DOMU!!!! bo on tu przecież mieszka :)


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#14 10-10-2006 16:16:00

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop :

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

On to mówi chyba przy stanie dwóch milionów, a więc "milion wyżej" znaczyłoby chyba to samo, co 3 miliony. ;)

Offline

 

#15 10-10-2006 16:20:14

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: LICYTACJA

scorpio44 :

Rob-Chłop :

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

On to mówi chyba przy stanie dwóch milionów, a więc "milion wyżej" znaczyłoby chyba to samo, co 3 miliony. ;)

no właśnie - przy stanie dwóch milionów, a jego wrodzona głupota polega tu chyba na tym, że Wiesio nawet nie wie, jak się poprawnie licytuje :)

tak czy siak, Wiesio Ceglarek jest niezłym porypańcem :) a scenę z licytacji sprawdzę jeszcze dziś w domu :) chyba, że ktoś nas uprzedzi i sprawdzi w międzyczasie co tak naprawdę zmełł w ustach Wiesio C.


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#16 11-10-2006 08:51:39

helmutt
Użytkownik
Zarejestrowany: 11-09-2006
Posty: 137

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop :

scorpio44 :

Rob-Chłop :

w czasie licytacji najlepszy był Wiesio Ceglarek, który po 2 milionach wyskoczył z tekstem :MILION WYŻEJ! ale się w porę zmitygował i pewnym głosem oznajmił TRZY MILIONY :)

On zaczął mówić "milion dwieście", a nie "milion wyżej". A zatem po raz kolejny została tutaj przedstawiona jego tępota, rozkojarzenie i niekumatość. ;)

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

A że to nierozgarnięty i roztrzepany tuman, najlepiej obrazuje scena, gdy łapie go milicjant na ulicy, a on, że dowód ma W DOMU!!! W DOMU!!!! bo on tu przecież mieszka :)

Najciekawsze jest to, że pan Ceglarek, nakłaniając Kuśmidra do adoptowania syna mói o nim "Chłopak niesamowicie zdolny". :D


Konie to wspaniałe zwierzęta. Jest z nich najsmaczniejsza kiełbasa.

Offline

 

#17 11-10-2006 09:11:30

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

i nawet nie umie przelazic przez siatke tylko sie wlecze hahahah

Offline

 

#18 11-10-2006 09:15:45

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

helmutt :

Rob-Chłop :

scorpio44 :


On zaczął mówić "milion dwieście", a nie "milion wyżej". A zatem po raz kolejny została tutaj przedstawiona jego tępota, rozkojarzenie i niekumatość. ;)

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

A że to nierozgarnięty i roztrzepany tuman, najlepiej obrazuje scena, gdy łapie go milicjant na ulicy, a on, że dowód ma W DOMU!!! W DOMU!!!! bo on tu przecież mieszka :)

Najciekawsze jest to, że pan Ceglarek, nakłaniając Kuśmidra do adoptowania syna mói o nim "Chłopak niesamowicie zdolny". :D

hah a co ma powiedziec skoro to jego dziecko ?? przeciez nie powie zeby mu Kusmider wychowal debila na porzadnego czlowieka - kwestia odpowiedniego marketingu, przeciez jak sie nie zachwali swojego produktu to tylko powie jaki naprawde on jest to nikt go nie kupi

Offline

 

#19 18-10-2006 21:05:29

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop :

scorpio44 :

Rob-Chłop :

a to koniecznie będę musiał to sprawdzić, bo byłem święcie przekonany, że mówi "milion wyż..." ale w porę sie poprawia :)

On to mówi chyba przy stanie dwóch milionów, a więc "milion wyżej" znaczyłoby chyba to samo, co 3 miliony. ;)

no właśnie - przy stanie dwóch milionów, a jego wrodzona głupota polega tu chyba na tym, że Wiesio nawet nie wie, jak się poprawnie licytuje :)

tak czy siak, Wiesio Ceglarek jest niezłym porypańcem :) a scenę z licytacji sprawdzę jeszcze dziś w domu :) chyba, że ktoś nas uprzedzi i sprawdzi w międzyczasie co tak naprawdę zmełł w ustach Wiesio C.

no i sprawdziłem - Wiesio Ceglarek na 100% mówi MILION WYżEJ. Nawet w angielskich napisach przetłumaczone jest MILLION MORE.


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#20 18-10-2006 22:17:17

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

angielskim nie ma sie co sugerowac wiadomo jak tam tlumacza, byle mialo sens i bylo jak najkrocej co widac w tlumaczeniu tytulow filmow

Offline

 

#21 18-10-2006 22:36:50

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop, no i przyszedł czas, kiedy i ja powinienem zanurzyć łeb w popiele. ;) :D Przed chwilą odgrzebałem swoje stare VHS-y, coby samemu sprawdzić, bo nadal nie chciało mi się wierzyć, no i po cztero- do pięciokrotnego przytulenia się do głośnika telewizora stwierdzam, że masz rację. ;) Tysiąc razy to oglądałem i za każdym razem słyszałem wyraźnie "milion dwieś...". A zatem tępota Wiesia polega tutaj na tym, że Ceglarek zapewne szepnął mu orientacyjnie, że ma dać milion wyżej, czyli że ma powiedzieć "trzy miliony", a tępy Wiesio powtórzył to, co Ceglarek mu powiedział.

Co do napisów angielskich, to tak jak napisał WRC - nie ma się nimi w ogóle co sugerować; najlepszym przykładem niech będzie towarzysz Piernicki z 12 odcinka. ;) :D

Offline

 

#22 19-10-2006 16:50:11

Rob-Chłop
Użytkownik
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 14-09-2006
Posty: 115
WWW

Re: LICYTACJA

scorpio44 :

Co do napisów angielskich, to tak jak napisał WRC - nie ma się nimi w ogóle co sugerować; najlepszym przykładem niech będzie towarzysz Piernicki z 12 odcinka. ;) :D

Tjaaa, a Paweł Unrug, który zagrał przedstawiciela administracji u Oborniakowej w domu przedstawił się jako Poniatowski, a w ang. napisach było Kwiatkowski :)


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana.

Offline

 

#23 19-10-2006 17:50:33

Pawełzmiennik
Użytkownik
Od: Szczecinek / Cardiff
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 240

Re: LICYTACJA

A w odcinku czwartym w angielskich napisach Mariana nazwano MARCIN!


Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją!

http://phototrans.eu/16,1120,0.html - zapraszam!

Offline

 

#24 19-10-2006 18:45:54

scorpio44
Użytkownik
Od: Elbląg
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 623

Re: LICYTACJA

Rob-Chłop" :

Tjaaa, a Paweł Unrug, który zagrał przedstawiciela administracji u Oborniakowej w domu przedstawił się jako Poniatowski, a w ang. napisach było Kwiatkowski :)

To akurat wybaczam, bo sam - póki na wwwfilmpolski.pl w obsadzie nie zobaczyłem, że Poniatowski, i potem dokładnie sprawdziłem - rozumiałem "Kwiatkowski". Więc chyba problem wziął się stąd, że Unrug mówi tam niewyraźnie.

PS: I tak najlepszy jest Mr History z Alternatyw, kiedy Balcerek mówił do Rozwadowskiego "panie historyk" (wcześniej Rozwadowski mu mówił, że jest historykiem prawa). Pisałem o tym w wątku o Piernickim.

Ostatnio edytowany przez scorpio44 (19-10-2006 18:47:03)

Offline

 

#25 19-10-2006 19:44:59

WRC
Użytkownik
Od: KRK
Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 1072

Re: LICYTACJA

szczerze mowiac to nie kojarze tej scenki ale jezlei tak powiedzial niewyraznie to zapewne z tego powodu ze to bylo krecone w prlu i nie mozna bylo mowic Poniatowskim, Pilsudski itp.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson