Forum dyskusyjne

Przejdź na główną stronę serwisu

Ogłoszenie

Drodzy Forowicze, dbajmy o porządek na naszym forum! Bardzo prosimy, aby nie pisać tytułów wątków w całości wielkimi literami. Wszelkie nowe wątki, które takie tytuły będą miały, będą bez względu na treść usuwane. Dziękujemy za zrozumienie :-)

#1 07-12-2009 17:32:15

STARKILLER
Użytkownik
Zarejestrowany: 03-12-2009
Posty: 12

ZMIENNIKOMANIACY CAŁEGO KRAJU ŁĄCZCIE SIĘ !!!

WITAM SERDECZNIE I NIEZMIERNIE UPRZEJMIE !

Na wstępie kilka słów o mnie samym. Mam lat… A co to zresztą kogo obchodzi… Posiadam wykształcenie… A co to zresztą kogo obchodzi… Pracuję w … A co to zresztą kogo obchodzi…
Mam na imię Marcin
Mój nick wiąże się z tym że jestem wielkim fanem sagi STAR WARS ale nie przeszkadza mi to być jeszcze większym fanem twórczości S.Barei a serialu ZMIENNICY praktycznie od jego premiery w TVP w szczególności.
Od kiedy zrobiono nam wszystkim wspaniały prezent wydając serial na płytach DVD ogladam go średnio kilka razy do roku zawsze z niezmienną wielką przyjemnością .
Interesuję się też w stopniu amatorskim (nie będę się lansował na eksperta lub wielkiego znawcę ) motoryzacją z czasów PRL zwłaszcza że pamiętam ten okres kiedy na drogach królowały głównie rodzime pojazdy a fiaty 125p w szczególności bowiem udało mi się przeżyć w tym wspaniałym ustroju dziećiństwo i część młodości.
Można by sądzić że jestem tu całkiem nowy ale tozłudne wnioski bowiem regularnie odwiedzam stronę od około roku czytając z napięciem a czasem rozbawieniem posty czcigodnych użytkowników forum.
Z tego miejsca pragnę serdecznie pozdrowić niekoronowanego Króla naszego forum Kier.Prod.T.GARWANKO którego setki postów czasem na temat czasem nie czasem niedorzeczne czasem pozerskie a czasem wręcz komiczne zawsze i niezmiennie królują na naszym fotum.
I to by było na tyle " ALBO RYBKA ALBO P.... JAK TO POWIEDZIAŁ HAMLET " zapędziłem się to cytat z innego serialu Barei ale jakże adekwatny niekiedy.

Wrazie zapytań lub komentaży piszcie śmiało.
POZDRAWIAM WSZTSTKICH.

Offline

 

#2 12-12-2009 15:22:20

Kier.Prod.T.Garwanko
Użytkownik
Od: Z.F. "Progres"
Zarejestrowany: 31-03-2008
Posty: 344
WWW

Re: ZMIENNIKOMANIACY CAŁEGO KRAJU ŁĄCZCIE SIĘ !!!

Hehehehh......Z tymi setkami postów to trochę przesadziłeś ;-)

Królem postów jest użytkownik WRC http://motonews.pl/s/26.gif

Ostatnio edytowany przez Kier.Prod.T.Garwanko (12-12-2009 15:36:13)


... - Podoba mi się ta szabla...
- To jest właściwie miecz...
- Paanie, ja widzę, że to nie pałasz!!!

Offline

 

#3 08-10-2010 19:57:03

WAE 606B
Użytkownik
Od: Miasto Warchołów
Zarejestrowany: 08-10-2010
Posty: 31

Re: ZMIENNIKOMANIACY CAŁEGO KRAJU ŁĄCZCIE SIĘ !!!

STARKILLER mamy te same zainteresowania - STAR WARS - lecz juz troche zapomnialem kilku rzeczy ale zawsze mozna odkurzyc "stare znajomosci" z filmem zza oceanu


Spowodu zabraknięcia towaru spszedasz wszczymana

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson